Kahve bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Kahve bayilikleri

Bayilik veren kahve markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak kahve bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Kahve bayilikleri” sektöründe 48 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Gloria Jeans Coffees Uzbekistan 1.000.000 ₺

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan

Tüm dünyada 50 ülkede 1200 şubesi bulunan uluslararası kahve zincirinin Özbekistan şubesi

COFFEE ON STORE 250.000 ₺

COFFEE ON STORE

Butik kahveci konseptinde Türkiye'nin ilk bayilik veren firması...

Porto Riko Coffee House

Porto Riko Coffee House

Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Porto Riko Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen

Kahve Şahane 100.000 ₺

Kahve Şahane

Yüksek ciro hedefiyle yatırımcıları cezbeden iş olanağı sunuyoruz. Akıllı yatırımcılara yüksek kazanç sağlayan yeniliklere açık Kahve Şahane projesi, müşteri memnuniyetini sağlayıp istihdamı hedef alarak büyüyüp gelişmektedir.

Coffeemania 1.000.000 ₺

Coffeemania

Nitelikli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olan Coffeemania ülke genelinde bayilikler veriyor.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

Pigro Coffee 100.000 ₺

Pigro Coffee

Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren Pigro Coffee bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

Ayaküstü Kahve 2.000.000 ₺

Ayaküstü Kahve

Türkiye’nin Yeni Nesil kazandıran kahve zinciri

Yeşilçam Kahve Evi 1.000.000 ₺

Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Yeşilçam Kahve Evi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kahve Diyarı 500.000 ₺

Kahve Diyarı

İzmir merkezli bir firma olan Kahve Diyarı kurulduğu günden bu yana hızlı büyümesine ve yatırımcıları için sağladığı avantajlı koşullar ile bayilik vermeye devam etmektedir.

Gloria Jeans Coffees 500.000 ₺

Gloria Jeans Coffees

Amerika menşeili bir marka olan Gloria Jean’s Coffee tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayilik vermeye devam etmektedir.

Kahve Durağı

Kahve Durağı

İlk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen Kahve Durağı ailesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Kocatepe Kahve Evi

Kocatepe Kahve Evi

Türk kahvesi ile dünya kahvelerini, kendine özgü yiyecek ve içecekler ile aynı çatı altında bir araya getiren Kocatepe Kahve Evi pazardaki payını artırmayı hedeflemekte ve bunun için bayilik vermeye devam etmektedir.

Kahve Deryası 1.000.000 ₺

Kahve Deryası

Türkiye’nin en büyük kahve zincirleri arasında bulunan Kahve Deryası hem Türkiye genelinde hem de yurt dışında bayilik veriyor.

Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi

Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi

Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Faga Tex 1 ₺

Faga Tex

HİÇBİR ÖDEME YAPMADAN SİZİ KENDİ İŞİNİZİN PATRONU YAPIYORUZ

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

Türkiye genelinde imalatı nı yaptığımız lokum şekerleme ve çikolata kasa önleri ve paketli ürün Ler için araç desdek li BAYİLİK ler verilecek tir

PEGU BEBEK MODASI 750 ₺

PEGU BEBEK MODASI

Bebeğiniz için aradığınız tüm tekstil ürünleri.

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Kahve dükkanları bayilikleri, son dönemlerin en büyük girişim olanaklarından bir tanesi olarak hedeflenmektedir. Bunun temel sebebi ise her yaşa hitap etmesi ve aynı zamanda yatırımların kısa zaman içerisinde kar olarak sizlere dönüş sağlamasından kaynaklıdır. Türkiye’de ise girişimcilerin büyük bir bölümü, daha fazla getiri elde etmek bakımından bu tip kahve dükkanları açmaya popüler bakmaktadır.

Aynı zamanda kahve dükkanları bayiliği veren firmalar araştırmalarını yaparak, herhangi bir Franchise isim haklarını satın alabilir ve kendi kimliğinizi oluşturma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bilinen bir markanın şubesi olmanın yanı sıra, sizlere bu bayilik hizmeti sunan markalar kendi konseptlerini kullanma ve malzemelerden hazırlanmış olan ürünleri de kendi kafeniz üzerinde satışa sunma fırsatlarını sunabilmektedir. Bu tip bir hizmet sayesinde de tüm girişimciler, yıllık isim hakları satın almaya mantıklı bakmaktadır. Ücretli olarak sunulan isim haklarının yanı sıra, bazı markalar kendi firma kimliğini öne çıkartmak ve daha fazla şubeye sahip olabilmek adına, girişimcilere ücretsiz kahve dükkanları bayiliği veren firmalar adı altında da bir hizmet olanağı ulaştırmayı ihmal etmemektedir.

Bu tip bir çalışma algısı ile beraber kategori üzerinden Franchise isim hakları sunan markaları gözden geçirebilir, sizlere hitap eden markalar dahilinde ise anlaşmaları tamamlayabilirsiniz. Kazançlarınızı kontrol altında tutmak ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmek bakımından kahve dükkanları bayilikleri çok sık araştırılan konular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda firma olarak öne çıkmak ve var olan hizmetlerle beraber çok daha makul bir işletme yapısı oluşturmayı hedefleyen web sitemiz, girişimcilerin bu alanda ne kadar harcama yapacağı ve nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda da bilgi aktarımları sunabilmektedir.

Alternatif olarak ücretsiz kahve dükkanları bayiliği veren firmalar klasmanında da bir araştırma yapma şansını tarafınıza ulaştırıyoruz. Hem markalar arasında kıyaslamalar yapabilecek, hem de kendi işletmenizi kurma konusuna fazlası ile sıcak bakabileceksiniz! Artık sıfırdan bir işletme açmak ve var olan mevkide ki rakiplerinize meydan okumak adına tüm ince detayları ve bir kahve dükkanı açma hususunda merak edilen sorulara cevap bulmanıza yardımcı oluyoruz.