Kahve bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Kahve bayilikleri

Bayilik veren kahve markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak kahve bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Kahve bayilikleri” sektöründe 47 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Gloria Jeans Coffees Uzbekistan 1.000.000 ₺

Gloria Jeans Coffees Uzbekistan

Tüm dünyada 50 ülkede 1200 şubesi bulunan uluslararası kahve zincirinin Özbekistan şubesi

Porto Riko Coffee House

Porto Riko Coffee House

Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Porto Riko Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen

COFFEE ON STORE 250.000 ₺

COFFEE ON STORE

Butik kahveci konseptinde Türkiye'nin ilk bayilik veren firması...

Kahve Şahane 100.000 ₺

Kahve Şahane

Yüksek ciro hedefiyle yatırımcıları cezbeden iş olanağı sunuyoruz. Akıllı yatırımcılara yüksek kazanç sağlayan yeniliklere açık Kahve Şahane projesi, müşteri memnuniyetini sağlayıp istihdamı hedef alarak büyüyüp gelişmektedir.

Pigro Coffee 100.000 ₺

Pigro Coffee

Gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren Pigro Coffee bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

Coffeemania 1.000.000 ₺

Coffeemania

Nitelikli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olan Coffeemania ülke genelinde bayilikler veriyor.

Ayaküstü Kahve 2.000.000 ₺

Ayaküstü Kahve

Türkiye’nin Yeni Nesil kazandıran kahve zinciri

Yeşilçam Kahve Evi 1.000.000 ₺

Yeşilçam Kahve Evi

Yeşilçam Kahve Evi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Yeşilçam Kahve Evi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Gloria Jeans Coffees 500.000 ₺

Gloria Jeans Coffees

Amerika menşeili bir marka olan Gloria Jean’s Coffee tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bayilik vermeye devam etmektedir.

Kahve Diyarı 500.000 ₺

Kahve Diyarı

İzmir merkezli bir firma olan Kahve Diyarı kurulduğu günden bu yana hızlı büyümesine ve yatırımcıları için sağladığı avantajlı koşullar ile bayilik vermeye devam etmektedir.

Kahve Deryası 1.000.000 ₺

Kahve Deryası

Türkiye’nin en büyük kahve zincirleri arasında bulunan Kahve Deryası hem Türkiye genelinde hem de yurt dışında bayilik veriyor.

Kahve Durağı

Kahve Durağı

İlk günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen Kahve Durağı ailesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Son Eklenen Firmalar

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON OLARAK GÜNÜMÜZDEKİ MALİYETLER DÜŞÜNÜLEREK AZ PERSONEL VE DÜŞÜK BÜTÇELİ DEKORLA HAREKETLİ NOKTALARDA KÜÇÜK METREKARELERDE HİZMET VERECEK TAKE AWAY KONSEPTİYLE GENÇ DİNAMİK YATIRIMCILAR ARIYORUZ

Ersin Online

Ersin Online

Televizyondan internete, telefondan su arıtmaya her türlü abonelik burada. Bayilik online verilecektir.

Maya Araştırma ve Anket

Maya Araştırma ve Anket

ANKET UZUNLUKLARINA GORE ORTALAMA 8-15 TL ARASINDA ÖDEME YAPILMAKTADIR. (ORTALAMA ANKET SÜRESİ 3-4 DK)

Kahve dükkanları bayilikleri, son dönemlerin en büyük girişim olanaklarından bir tanesi olarak hedeflenmektedir. Bunun temel sebebi ise her yaşa hitap etmesi ve aynı zamanda yatırımların kısa zaman içerisinde kar olarak sizlere dönüş sağlamasından kaynaklıdır. Türkiye’de ise girişimcilerin büyük bir bölümü, daha fazla getiri elde etmek bakımından bu tip kahve dükkanları açmaya popüler bakmaktadır.

Aynı zamanda kahve dükkanları bayiliği veren firmalar araştırmalarını yaparak, herhangi bir Franchise isim haklarını satın alabilir ve kendi kimliğinizi oluşturma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bilinen bir markanın şubesi olmanın yanı sıra, sizlere bu bayilik hizmeti sunan markalar kendi konseptlerini kullanma ve malzemelerden hazırlanmış olan ürünleri de kendi kafeniz üzerinde satışa sunma fırsatlarını sunabilmektedir. Bu tip bir hizmet sayesinde de tüm girişimciler, yıllık isim hakları satın almaya mantıklı bakmaktadır. Ücretli olarak sunulan isim haklarının yanı sıra, bazı markalar kendi firma kimliğini öne çıkartmak ve daha fazla şubeye sahip olabilmek adına, girişimcilere ücretsiz kahve dükkanları bayiliği veren firmalar adı altında da bir hizmet olanağı ulaştırmayı ihmal etmemektedir.

Bu tip bir çalışma algısı ile beraber kategori üzerinden Franchise isim hakları sunan markaları gözden geçirebilir, sizlere hitap eden markalar dahilinde ise anlaşmaları tamamlayabilirsiniz. Kazançlarınızı kontrol altında tutmak ve aynı zamanda öne çıkan bir firma kimliği elde etmek bakımından kahve dükkanları bayilikleri çok sık araştırılan konular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda firma olarak öne çıkmak ve var olan hizmetlerle beraber çok daha makul bir işletme yapısı oluşturmayı hedefleyen web sitemiz, girişimcilerin bu alanda ne kadar harcama yapacağı ve nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda da bilgi aktarımları sunabilmektedir.

Alternatif olarak ücretsiz kahve dükkanları bayiliği veren firmalar klasmanında da bir araştırma yapma şansını tarafınıza ulaştırıyoruz. Hem markalar arasında kıyaslamalar yapabilecek, hem de kendi işletmenizi kurma konusuna fazlası ile sıcak bakabileceksiniz! Artık sıfırdan bir işletme açmak ve var olan mevkide ki rakiplerinize meydan okumak adına tüm ince detayları ve bir kahve dükkanı açma hususunda merak edilen sorulara cevap bulmanıza yardımcı oluyoruz.