Eglence ve Oyun bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eglence ve Oyun

Eğlence ve oyun alanında bayilik veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi seçin. Eglence ve Oyun bayiliği için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Eglence ve Oyun bayilikleri” sektöründe 22 adet bayilik ilanı bulunuyor.

SpaceHologram

SpaceHologram bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, SpaceHologram bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

500.000 ₺

MONKEY JUNGLE

“EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKI” sloganı ile yola çıkan Monkey Jungle®, çocukların fiziksel ve sosyal açıdan gelişimlerine öncelik vermekte ve oyun parklarını bu prensip üzerine inşa eder.

1.000.000 ₺

Yeny E-Spor

EN GÜZEL OYUN DENEYİMİ YENY E-SPOR ŞUBELERİNDE!

50.000 ₺

Bursa Exit Kaçış

Bursa Exit Kaçış bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bursa Exit Kaçış bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

9D Sinema Simulasyon makine

9D Sinema Simulasyon makine bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, 9D Sinema Simulasyon makine bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

1.000.000 ₺

Ops!Co Entertainment Group

Eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan marka bayilik vermeye devam etmektedir.

Milli Piyango bayilik

Milli Piyango bayilik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Milli Piyango bayilik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

DetecTrap

DetecTrap bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, DetecTrap bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

DetecTrap Evden Kaçış Oyunu

DetecTrap Evden Kaçış Oyunu bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, DetecTrap Evden Kaçış Oyunu bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Skyfan

Skyfan bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Skyfan bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Akbaşoğlu Makine 3d

Akbaşoğlu Makine 3d bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Akbaşoğlu Makine 3d bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Fun Port Çocuk Oyun Parkları

Fun Port Çocuk Oyun Parkları bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Fun Port Çocuk Oyun Parkları bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Sayısal Loto

Sayısal Loto bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sayısal Loto bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

İddaa

İddaa bayilik alabilmek için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın usul ve esaslar dahilinde belirlediği il ve ilçelere kura ile bayilik veriliyor. Yani iddaa bayi almanın yolu önce bulunduğunuz il ve ilçede bu esaslara uygun olarak önce kuraya dahil olacaksı

500.000 ₺

Afacanpark Çocuk Oyun Grupları ve Merkezleri Ltd. Şti

Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütebilecek alt yapımızla, Türkiye’ nin her bölgesinde hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Spor Toto

Spor Toto bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Spor Toto bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

TJK

TJK bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, TJK bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Pandora'nın Evi

Pandora'nın Evi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Pandora'nın Evi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

40.000 ₺

ADIYAMAN SUBAŞI ÇİĞKÖFTE

Türkiye Genelinde Ücretsiz Bayilikler Verilecektir! "Hikayenin En Başı Adıyaman Subaşı"

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

Bergcold Sogutma

Soğutma ve ısıtma sektöründeki 32 yıllık deneyimimiz, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde Türkiye pazarında kısa sürede büyük ilgi gördüğümüz için çok memnunuz.

100.000 ₺

Kids Aloud

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

BilgiKurumsal

2012 yılında kurulan BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir.

250.000 ₺

AKD Kids

Tam Zamanlı İngilizce Eğitim Veren Anaokulu

Eğlence Ve Oyun Bayilikleri

Eğlence ve Oyun bayilikleri kategorisinde; en güncel  korku evi bayilikleri, oyun evi bayilikleri, şans oyunları bayilikleri ve sanal gerçeklik bayilikleri fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Bayilik veren firmalar arasında son dönemde hızla ön plana çıkan eğlence ve oyun bayilikleri veren girişimciler tarafından yoğun rağbet görüyor. Her yaşa uygun konseptlerde hizmet sunulmasını mümkün kılan bu bayilikler boş zamanlarını değerlendirmek ve hayatlarında yeni aktivitelere yer vermek isteyen kişiler sayesinde yüksek karlılık getiriyor. Girişimcileri için prestijli ve aynı zamanda eğlenceli iş fikirleri arasında yer alan eğlence ve oyun bayilikleri; hızla büyümek isteyen markaların ticari hedeflerine ulaşmalarını sağlıyor.

Konsepti doğrultusunda dört mevsim hedef kitlesiyle buluşan eğlence ve oyun bayilikleri, yeni nesil eğlence anlayışına hitap ediyor. Teknolojinin ve yaratıcılığın birleştiği bu iş fikirleri Türkiye genelindeki yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Siz de eğlence ve oyun sektöründe faaliyet gösteren bir firmaya sahipseniz bayilik veren firmalar arasına adınızı yazdırabilirsiniz. Girişimciyseniz de bayilik fırsatlarını kategorimizi inceleyerek takip edebilirsiniz.

Parti Ve Oyun Evi Bayilikleri

Parti ve oyun evi bayilikleri hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz “eğlence ve oyun bayilikleri” kategorimiz altında marka bilinirliğini giderek arttıran şirketlerle iş ortaklığı kurabilirsiniz. Zaman kaybetmeden ilgilendiğiniz bayilik veren firmalar ile iletişime geçerek kazançlı bir döneme girebilirsiniz.

Son dönemde en karlı ve prestijli iş fikirleri arasında yer alan parti ve oyun evi bayilikleri çocuklara ve dolayısıyla kadınlara hitap ediyor. Doğru lokasyon seçimi yapıldığında her daim dolup taşan bu işletmeler, özel partilere de ev sahipliği yaparak çocukların eğlenmesi ve ebeveynlerin rahat etmesi için gerekli tüm özelliklerle donatılıyor. Güvenliği sağlanan, kolay erişilebilen ve reklamı etkili bir şekilde yapılan parti ve oyun evi bayilikleri dört mevsim cıvıl cıvıl bir yer haline gelerek girişimcilerine yüksek kazanç getiriyor.

Oyun Evi Açabilir Miyim?

Çocukların zaman geçireceği ve en özel anlarını aynı yaş grubundaki arkadaşlarıyla kutlayabilecekleri oyun evleri özellikle kadın girişimcilerden çok talep görüyor. Anaokulu öncesi döneme gelmeyen çocukların gün içerisinde kaliteli zaman dilimleri geçirecekleri bu işletmeler karlı bir iş fikrini hayata geçirmek isteyenlere büyük fırsatlar sunuyor. Özellikle çalışan kesimin yaşadığı ve erişimin kolay olduğu lokasyonlarda açılan oyun evleri ebeveynlerden büyük ilgi görüyor.

Ulaşım hizmetinin de sağlandığı oyun evleri ebeveynler tarafından önceliklendiriliyor. Güvenli bir servis ulaşımı ebeveynlerin hayatını kolaylaştırırken, güvenlik kameralarıyla donatılmış oyun evleri içlerinin rahat etmesini sağlıyor. Oyun evi bayilik fikrini değerlendirmek istiyorsanız kendi işletmenizi açmaktan ziyade oyun evi bayiliği veren firmalar arasından seçim yapabilirsiniz. Marka bilinirliği yüksek olan bu markalarla iş ortaklığı kurarak çocuklarına karşı hassasiyeti çok yüksek olan ebeveynlerin ilgisini kazanabilirsiniz. Oyun evi bayiliği açmak için markaların talep ettiği şartları yerine getirerek işletmenizin faaliyetlerini başlatabilirsiniz.

Oyun evi açmayı düşünüyorsanız “eğlence ve oyun bayilikleri” kategorimiz altındaki en güncel bayilik ilanlarını inceleyebilir ve detaylı görüşmeler gerçekleştirmek istediğiniz ilanlara online başvuru yapabilirsiniz.

Oyun Evi Bayilik Açma Bedelleri

Eğlence ve oyun bayilikleri arasında en gözdelerden biri olan oyun evi bayilik açma bedelleri; markanın bilinirliğine, sunulan hizmetlerin kapsamına ve bayiliğin açılacağı bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Oyun evi bayilik ücretleri için gereken yatırım tutarı 30 bin TL’den 400 bin TL’ye kadar geniş bir fiyat aralığında sunulmaktadır.

Eğlence ve oyun bayilikleri” kategorimiz altındaki oyun evi bayilik ilanlarına ulaşabilir, firmalarla oyun evi bayilik şartları ile ilgili detaylı görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.