1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eglence ve Oyun
  3. MONKEY JUNGLE

MONKEY JUNGLE

“EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKI” sloganı ile yola çıkan Monkey Jungle®, çocukların fiziksel ve sosyal açıdan gelişimlerine öncelik vermekte ve oyun parklarını bu prensip üzerine inşa eder.

Eglence ve Oyun

500000 ₺

“EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKI” sloganı ile yola çıkan Monkey Jungle®, çocukların fiziksel, bedensel ve sosyal açıdan gelişimlerine öncelik vermekte ve oyun parklarını bu prensip üzerine inşa etmektedir. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın, bugün en çok ihtiyaç duydukları hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gelişimlerine katkı sağlayan kavram oyun oynama hakkıdır.
Monkey Jungle oyun kavramını alışıla gelenden farklı olarak, güvenli bir ortamda ve bedensel hareketlere dayalı bir şekilde çocuklarımızın hizmetine sunmuştur. Çocuklar özgürce oynarken anne-babalar da ayakta beklemek yerine, oyun parkımızın içinde yer alan kafemizde hoşça vakit geçirebilmektedir.
Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı esas itibari ile oyun parkı hizmeti verirken, standartları olan bir kafe hizmeti de sunmaktadır. Bu anlamda kafe işletmeciliği de oyun parkı içinde önemli bir alan teşkil etmektedir.

Bizden Size Sonsuz Destek

MonkeyJungle® ailesine katılan her yatırımcı, başarısı defalarca ispatlanmış olan bu sistemin bir parçası olarak bizden sonsuz destek alır. Belirli periyotlar halinde düzenlenen toplantılarla yatırımcılarımıza gerekli eğitimler verilir. Sürekli iletişim halinde kalarak, dünya eğlence trendini yakından takip eden ithalat birimimiz yeni ürünler hakkında yatırımcılarımızı bilgilendirir. MonkeyJungle®, her zaman ‘daha iyi’yi araştırarak yatırımcısını asla yalnız bırakmaz. Ayrıca, MonkeyJungle® Reklam Ajansı ekibi tarafından şubenin bulunduğu AVM içinde ve dışında gerekli kreatif reklam ve tanıtım çalışmaları yapılır. Böylelikle hem marka kurumsal bütünlüğü korunmuş hem de yatırımcılarımızın bu konuda ekstra harcama yapmalarının önüne geçilmiş olur. Alanında deneyimli birçok profesyonelden oluşan MonkeyJungle® yönetim ekibi, bu süreçte tüm gücüyle her zaman yatırımcısının yanında!

Ek Yatırım Gerektirmez

Yatırım bütçesini oluşturan proje maliyeti, kiralama görüşmeleri ve mimari çizimler sonrasında belirlenir. Anahtar teslim yatırımcısına sunduğumuz mağazanın belirlenen bu yatırım bütçesi haricinde açılış sonrası oluşabilecek herhangi bir ek yatırıma ihtiyacı yoktur. Ürün tedariği yapmanız, stok tutmanız gerekmez. Odaklanmanız gereken tek şey, ‘iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti’dir.

AVM Kültürünün Merkezinde Sıcak Ticaret

Bugün yatırımcılarımız olan sizler dahil hemen her birey tüm ihtiyaçları için genellikle AVM’leri tercih etmekte. AVM’ler bu anlamda artık ticaretin kalbi..MonkeyJungle® olarak sadece AVM’lere yönelik kurguladığımız konseptimiz ile siz de artık yatırımın kazanca döndüğü noktadasınız. Buna ek olarak, en büyük avantajınız ise tekstil, hipermarket, gıda, vb.  kategorideki markaların onlarca alternatifi varken, eğlence merkezi olarak MonkeyJungle®’in AVM’lerde her zaman sektöründe ‘tek’ marka olarak yer alması. Bu da almış olduğunuz yatırım kararının ne kadar doğru olduğunun bir diğer ispatıdır.

Yatırımınız Kısa Sürede Kendini Amorti Eder

Eğlence sektöründe bütün altyapı çalışmalarını tamamlayarak en optimal hale getiren ve Franchising Sistemini oluşturan ‘tek’ markayız. En düşük operasyonel işgücü ve gider maliyetleri ile faaliyet gösteren mağazalarımız ve diğer sektörlerle kıyaslandığında  yüksek kar marjına sahip sektörümüz düşünüldüğünde yatırımınızın geri dönüşü sizi bile şaşırtacak.. Altyapısında teknolojinin tüm yönlerinden faydalandığımız, uzaktan yönetime olanak sağlayan otomasyonumuz sayesinde hem daha fazla kazanacak hem de daha az yorulacaksınız..

Optimal Yatırım, Minimum Risk

MonkeyJungle® olarak bizler sadece ‘Franchise’ vermiyoruz. Tam anlamıyla aslında ailemizi daha da büyütüyoruz. Bu nedenle, sizleri ailemizden biri olarak görüp kazancınız için tam destek veriyoruz. Yatırım sonrası çalışmalarla sektörel gelişmeleri takip ederek en yeni ve farkındalık yaratacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Konsept yenileme ve geliştirme çalışmaları yaparak kazancınıza artı değer katabilecek tüm varyasyonları birlikte değerlendiriyoruz. Amacımız fayda-maliyet dengesini koruyarak maksimum kazanç elde edebilmeniz..Başka hiçbir sektörde mağaza açılışı ile beraber ilk günden kar elde etmeye başlamak mümkün değil..

Yeteneklerinizi Kazanca Dönüştürürsünüz

Biz yatırımcılarımızın yeteneklerini ortaya çıkarma yönünde daima onlarla beraberiz. Bu bir takım işi ve herkes elinden gelenin en iyisini yapmalı. Yüksek iletişim ve liderlik vasıflarına sahip yatırımcılar MonkeyJungle®’in marka vitrini için mükemmel birer elçi olabilmekte. Birlikte yaratılan güç birliği, kazanç ve karlılık oranına da olumlu yansıyacaktır.

  1. Şans Oyunları
  2. Oyun Alanı
  3. Korku Evi

MONKEY JUNGLE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MONKEY JUNGLE Şartlar & Koşullar

  • Şube Müdürü : sigorta şubeliği için gerekli teknik vasıflara sahip şube müdürü ataması gereklidir.
  • Ofis: şubelik için bir diğer şart ise sigortacılık işlemlerinin gerçekleştirileceği bağımsız girişi olan bir ofis gerekmektedir.
  • Kuruluş masrafları : sigorta şubesinin açılması için ticaret odasına ödenecek olan kayıt bedeli ve diğer giderler için talep edilen masraflardır.

Eglence ve Oyun Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör