1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Eglence ve Oyun
  3. Masal Ev

Masal Ev

Masal Ev- 7'en 77'ye herkese hizmet veren, eğlenerek ve hareket ederek kişisel gelişim ve dönüşümler yaşayabilecek bir etkinlik alanıdır.

Eglence ve Oyun

100000 ₺

Aliye Selnur Şarman Sanat Tarihi mezunudur ve profesyonel turist rehberidir. Üniversitede masal anlatıcılığı ve Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Ören Yerlerini, arkeolojik ve tarihi yerleri masal ve oyunlara adapte etmiş ve senelerce sahada uygulamıştır. Aynı üniversitede Geleneksel Çocuk Oyun ve Oyuncakları tezi ile yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. Mizah, masallar ve geleneksel oyun ve oyuncaklar üzerine akademik çalışmaları devam etmekte, halen doktora çalışması devam etmektedir.

Fahire Çağnur Şarman sosyal antropologdur (insanbilimci). Modern insanın, kadınların erkeklerin sorunlarını incelemiş bu alanda çeşitli yazılar yazmış, araştırmalar yapmıştır.  Uzun yıllar yerel dergi, gazetelerde çalışmış ve televizyon programcılığı yürütmüştür. Canlı, bant Kadın Kuşağında alanında uzman pek çok kişi ile sohbet ve röportaj yapmıştır. Edindiği tecrübelerden ve gözlemlerinden insanın hikâyesinin daha anne karnından başladığı, ilk 7 yılın önemi sonra 21 yaşına kadar olan bölümler ve algılanan travmaların insan metabolizmasını, kimyasını ve nefes alışkanlıklarını değiştirmesi dolayısı ile olumlu ya da olumsuz döngülerin, kalıpların oluşabilmesi ve bunun da insan davranışı ve manyetik alanını dolayası ile hayatını etkilediğini görmüş. Kız kardeşinin uzmanlık ve ilgi alanlarından ilham alarak kardeşi ile birlikte bir Masal Ev sistemi kurgulamışlardır.

 

  1. Oyun Alanı
  2. Organizasyon

Masal Ev Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Masal Ev Şartlar & Koşullar

  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olmak
  • Sektörel deneyimi bulunmak
  • Marka tarafından belirlenen kriterlerde lokasyon bulmak
  • Franchise başvuru formunu doldurmak

Masal Ev Fotoğraflar

Eglence ve Oyun Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör