Masal Ev

Masal Ev- 7'En 77'Ye Herkese Hizmet Veren, Eğlenerek Ve Hareket Ederek Kişisel Gelişim Ve Dönüşümler Yaşayabilecek Bir Etkinlik Alanıdır.

Masal Ev Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Masal Ev Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Masal Ev Bayilik Şartları

* Güleryüz, Hayata Olumlu Bir Bakış Açısı, Girişimci Bir Ruh, Gelişmeye Olumlu Yönde Dönüşmeye Samimi Bir Niyet, Kendine Ve Etrafına Eşzamanlı Faydalı Olma İsteği, Sevgi Dolu Bir Kalp Aranmaktadır.

Masal Ev Bayilik Açıklaması

Aliye Selnur Şarman Sanat Tarihi mezunudur ve profesyonel turist rehberidir. Üniversitede masal anlatıcılığı ve Pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Ören Yerlerini, arkeolojik ve tarihi yerleri masal ve oyunlara adapte etmiş ve senelerce sahada uygulamıştır. Aynı üniversitede Geleneksel Çocuk Oyun ve Oyuncakları tezi ile yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. Mizah, masallar ve geleneksel oyun ve oyuncaklar üzerine akademik çalışmaları devam etmekte, halen doktora çalışması devam etmektedir.

Fahire Çağnur Şarman sosyal antropologdur (insanbilimci). Modern insanın, kadınların erkeklerin sorunlarını incelemiş bu alanda çeşitli yazılar yazmış, araştırmalar yapmıştır.  Uzun yıllar yerel dergi, gazetelerde çalışmış ve televizyon programcılığı yürütmüştür. Canlı, bant Kadın Kuşağında alanında uzman pek çok kişi ile sohbet ve röportaj yapmıştır. Edindiği tecrübelerden ve gözlemlerinden insanın hikâyesinin daha anne karnından başladığı, ilk 7 yılın önemi sonra 21 yaşına kadar olan bölümler ve algılanan travmaların insan metabolizmasını, kimyasını ve nefes alışkanlıklarını değiştirmesi dolayısı ile olumlu ya da olumsuz döngülerin, kalıpların oluşabilmesi ve bunun da insan davranışı ve manyetik alanını dolayası ile hayatını etkilediğini görmüş. Kız kardeşinin uzmanlık ve ilgi alanlarından ilham alarak kardeşi ile birlikte bir Masal Ev sistemi kurgulamışlardır.

 

Masal Ev Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR