Bayilik Veren Organizasyon Şirketleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Bayilik Veren Organizasyon Şirketleri

Organizasyon firmaları tarafından verilen bayilik ilanları arasından seçim yapın ve bayilik veren organizasyon firmasına ulaşın.

Filtrele
“Bayilik Veren Organizasyon Şirketleri” sektöründe 4 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Eğlence Organizasyonu 50.000 ₺

Eğlence Organizasyonu

Özel gün organizasyonları yapan markamız Türkiye genelinden gelen bayilik taleplerini kabul ediyor.

Lev Organizasyon

Lev Organizasyon

Lev Organizasyon bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Lev Organizasyon bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Face To Face

Face To Face

Face To Face bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Face To Face bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

ENC Medya

ENC Medya

ENC Medya bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, ENC Medya bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

Organizasyon şirketleri, Türkiye’de düzenlenen birçok fuar, kutlama ve benzeri alanlara istihdam sağlamasından dolayı, bireysel / kurumsal firmalar ve kişiler tarafından tercih edilmektedir. Biz de web sitemiz üzerinden yatırımcılara özel olarak organizasyon bayilikleri konularına ilişkin paylaşımlar da bulunuyoruz. Yatırımcı olarak “organizasyon” bölümüne ilişkin planlamalarınız mı var? O halde Türkiye’de ve Dünya’da isim yapan pek çok markayı web adresimizde yer alan kategoriden görebilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çeken web sitemiz, günlük olarak yeni firmaların eklenmesi ile beraber organizasyon bayiliği veren firmalar kapsamında ise bütçenize uygun bir tercih yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu tip bir çalışma sayesinde çok daha tanınan ve öne çıkan bir firma kimliği elde etmek söz konusudur! Sıfırdan bir işletme kuracak girişimcilerin ortak kaygısı, markalarını duyuramamak ve yatırımlarını kar marjına çevirememekten geçiyor. Bu sebeple Franchise isim hakları satın alarak hem bilindik bir firma olabilir, hem de ana firmanın sizleri “şube” olarak tanıtarak kazanç elde etmenize yardımcı olabilirsiniz. Bu tip çalışmaların yanı sıra ücretsiz organizasyon bayiliği veren firmalara da web sitemiz üzerinden ulaşabilmek mümkündür.

Temel alınmış pek çok konunun altını çizen ve sizlere onlarca alternatif organizasyon bayiliklerini sunan web sitemiz, bir organizasyon firması açma veya Franchise isim hakları alma konusunda merak edilen tüm konulara istinaden bilgileri sizlerle paylaşmaktadır! Böylelikle tanınan bir firma konumuna ulaşmak ve aynı zamanda ise donanımlı hizmet türlerini doğrudan ele alabilmek söz konusu bir hale dönüşebilmektedir. Türkiye’de önemli bir alan olarak görülen web sitemiz, her yıl yüzlerce girişimcinin Franchise isim hakları satın almasına istinaden olanakları sunmayı ihmal etmemektedir.

Yapılan bu çalışmalar sayesinde organizasyon bayiliği veren firmalar konularına ilişkin de bir bilgi kaynağına ulaşabilme durumu söz konusudur! Her bütçeye uyumlu olan fiyatlandırmaları ile öne çıkan bu yıllık ödeme sistemleri, ayrıca bütçesi kısıtlı olan bireyler için “ücretsiz organizasyon bayiliği veren firmalar” adı altında da web sitemizden sıralanmaktadır. Kıyaslamaları yapın, sizlere hitap eden herhangi bir firmanın güvencesi altında olun.