1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Eğlence Organizasyonu

Eğlence Organizasyonu

Özel gün organizasyonları yapan markamız Türkiye genelinden gelen bayilik taleplerini kabul ediyor.

Hizmet Sektörü

50000 ₺

Eğlence Organizasyonu Bayilik

Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren Eğlence Organizasyonu organizasyon ve ekipman kiralama hizmetleri veriyor. Sektörün öncülerinden olan markamız hepimizin hayatlarında önemli yer tutan önemli günlerde ve çeşitli etkinliklerde müşterilerimize pek çok fikir ve alternatif sunuyor. Müşterilerimizin isteklerine ve bütçelerine uygun olacak şekilde başarılı organizasyonlar gerçekleştiriyor ve organizasyon sektörü bayilik veren firmalar arasında bayilerine sağladığı karlı iş olanakları ile de dikkat çekiyor. Hizmetlerimizi ülkemizin her yerine yayabilmek için organizasyon sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilerimize fırsat veriyor ve hep birlikte giderek büyüyen pazardaki payımızı artırmayı hedefliyoruz.

Eğlence Organizasyonu Bayilik Şartları

Eğlence Organizasyonu bayilik almak isteyen girişimcilerimizin organizsayon sektöründe çalışmaya istekli, iletişimi kuvvetli ve esnek çalışma saatleriyle yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek kişiler olmalarını istiyoruz. Eğlence Organizasyonu bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ihtiyaç duyacağı yatırım miktarı 50.000 TL + KDV’den başlıyor. Bu rakam Eğlence Organizasyonu bayi adayının tutacağı dükkanın büyüklüğüne ve seçeceği dekorasyon ürünlerinin fiyatlarına göre artış gösterebiliyor. 60 metrekare ya da altında bir işletmenin tutulması ve standart dekorasyonun istenmesi durumunda 50.000 TL + KDV karşılığında iş sahibi olma fırsatını girişimcilerimize sağlıyoruz.

Eğlence Organizasyonu bayilik almak isteyen girişimcilerimiz ile detaylı bir görüşme yapıp markamızı anlatıyoruz. Seçtikleri lokasyona göre maliyetlerimizi bildiriyor ve mutabık kalınması durumunda bayilik sözleşmemizi 3 ya da 4 yıllık olarak imzalıyoruz.

Eğlence Organizasyonu Bayilik Avantajları

Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimiz güçlü ve büyük bir markanın ismiyle ve sektördeki deneyimi ile iş hayatına atılmanın avantajlarından yararlanabiliyorlar. Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimiz kuruluş esnasında noter masrafı ile bayilik bedeli dışında herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Girişimcimizin tutmuş olduğu dükkandaki inşaat, parke, tesisat gibi giderleri bayi adayımız karşıladığından bu giderlerin çok olmayacağı işletmeleri tercih etmelerini öneriyoruz. Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimiz yalnızca müşterileri ile ilgilenebiliyorlar. Çünkü markamız organizasyonun yapılması, web sitesinin kurulması, tedarikçilerin ayarlanması, katalogların bastırılması, personelin bulunması, ürünlerin temin edilmesi, depolanması ve diğer tüm işleri yerine getiriyor. Bu sayede bayilerimiz müşteri odaklı çalışarak karlılıklarını ve iş hacimlerini artıracak pazarlama faaliyetlerine ağırlık verebiliyorlar. Eğlence Organizasyonu olarak düğün, açılış, lansman, konser, davet, fuar, doğum günü gibi çok farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Böylece bayilerimiz de geniş kitlelere hizmet verme olanağına sahip olabiliyorlar. Hem bireysel hem kurumsal organizasyonlarda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Markamız fuarlara katılırken bayilerimiz de bizlerin yanında yer alıyor. Yılda iki kez basılan kataloglarımızdaki iletişim kısımlarında bayilerimize de yer veriyoruz. Markamızın 3500 metrekare alanlı deposunda bulunan bin beş yüzden fazla ürünü bayilerimiz organizasyonlarında kullanabiliyorlar. 

Eğlence Organizasyonu Bayilik Destekleri

Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimiz işyerlerini kiraladıktan sonra iş yerinin showroomunu marka merkezi olarak hazırlıyoruz. Bilgisayar, televizyon, kartvizit, broşür ve tabela dahil olmak üzere işyerini anahtar teslim olarak bayimize veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Demo, sunumlar, ürün performanslarının detaylı incelenmesi gibi çalışmalarımız ile müşterilerimizin sorunlarının çözümlenmesine ve beklentilerinin üstüne çıkılmasına yönelik çözümler üretiyoruz. Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimizin işletmeleri tutulduktan sonraki 1 ay içerisinde eğitimlerimizi tamamlıyoruz. Ve bir ay içerisinde tüm hazırlıkları tamamlayarak işletmelerimizi hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Ayrıca Eğlence Organizasyonu bayilik alan girişimcilerimiz özel hazırlanmış rezervasyon programımızdan ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

  1. Organizasyon

Eğlence Organizasyonu Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Eğlence Organizasyonu Şartlar & Koşullar

  • Sanayi Boyaları satış konusunda tecrübe sahibi ve piyasaya hakim olmak
  • Satış sonrası verilen hizmetin takipçisi olabilmesi
  • Bayinin, sözleşmesinde belirtilen bölge sınırlarına riayet edebiliyor olması
  • Fabrika ile koordineli şekilde çalışabiliyor olması

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör