Gossip News Turkey

Gossi̇p News, Kobi̇’ler Için En Etkili, En Keyifli Ve En Ekonomik Reklam Aracıdır. Sizler Için Tüm Tasarımların Özünü Oluşturarak Eğlenceli Hale Getirip Hitap Etmek Istediğiniz Üst Düzey Tüketim..

Gossip News Turkey Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Talep edilen bölge olumlu görülmesi halinde 10.000 TL yıl içinde kullandırılmak üzere isim hakkı talep eden kişiden talep edilir. (ilk 10 bölge için geçerlidir.) 10 bölge sonrası her isim hakkı bedeli olarak 2022 yılı için 15.000 TL olarakbelirlenmiştir.

Gossip News Turkey Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Gossip News Turkey Bayilik Şartları

Analitik Düşünce Yapısına Sahip
Diksiyonu Düzgün
Bilgisayar Kullanmasını Bilen, Basit Ofis Programlarına Hakim Olması
Pratik, çözüm Odaklı, Kriz Yönetim Yeteneğine Sahip Olması
Operasyonel Süreçleri Sürdürebilmesi

Gossip News Turkey Bayilik Açıklaması

10.000 TL'ye kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Girişim projemiz için Türkiye geneli ekibe katılacak iş ortakları aramaktayız. 

Kısa zamanda okunabilen "Gossip News" adını verdiğimiz Dedikodu ve Eğlence bültenimizi kendi bölgenizde çıkartmak için bizimle iletişime geçiniz. Şirketimiz Ocak 2022'de İstanbul merkezli faaliyetlerine başlayacaktır. Pilot bölge Kahramanmaraş'ta aktif yayın hayatına devam eden "Gossip News Kahramanmaraş" gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. İstanbul 10 merkez ilçe şirket bünyesinde kendimiz çıkartarak, öncelikli bölgeler olarak Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, Gaziantep, Adana, Mersin, Antalya bölgelerimiz için talep olmaması halinde yıl içinde kendi bünyemizde çıkartarak büyümeye devam edecektir. Sizlerde bu ağ'ın parçası olarak, bedelsiz verilecek olan ilk 10 isim hakkı sahibi olabilirsiniz. 10 isim hakkı sonrasında gelecek tüm talepler için 2022 yılı için belirlenen isim hakkı bedeli 15.000 TL'dir.

Gossip News Turkey Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR