1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Gossip News Turkey

Gossip News Turkey

GOSSİP NEWS, KOBİ’ler için en etkili, en keyifli ve en ekonomik reklam aracıdır. Sizler için tüm tasarımların özünü oluşturarak eğlenceli hale getirip hitap etmek istediğiniz üst düzey tüketim yapan yakın çevrenizdeki kişilere ulaştırır. Bulunduğunuz böl

Hizmet Sektörü

25000 ₺

10.000 TL'ye kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Girişim projemiz için Türkiye geneli ekibe katılacak iş ortakları aramaktayız. 

Kısa zamanda okunabilen "Gossip News" adını verdiğimiz Dedikodu ve Eğlence bültenimizi kendi bölgenizde çıkartmak için bizimle iletişime geçiniz. Şirketimiz Ocak 2022'de İstanbul merkezli faaliyetlerine başlayacaktır. Pilot bölge Kahramanmaraş'ta aktif yayın hayatına devam eden "Gossip News Kahramanmaraş" gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. İstanbul 10 merkez ilçe şirket bünyesinde kendimiz çıkartarak, öncelikli bölgeler olarak Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, Gaziantep, Adana, Mersin, Antalya bölgelerimiz için talep olmaması halinde yıl içinde kendi bünyemizde çıkartarak büyümeye devam edecektir. Sizlerde bu ağ'ın parçası olarak, bedelsiz verilecek olan ilk 10 isim hakkı sahibi olabilirsiniz. 10 isim hakkı sonrasında gelecek tüm talepler için 2022 yılı için belirlenen isim hakkı bedeli 15.000 TL'dir.

  1. Dijital & Ajans ve Reklam
  2. Hamburger

Gossip News Turkey Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Gossip News Turkey Şartlar & Koşullar

  • Bayi olabilmeniz için en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir. Ek iş olarak bu işe zaman ayırabilecek bayiler arıyoruz.

Gossip News Turkey Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör