1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Levent Ofis

Levent Ofis

LeventOfis sektörde 3 yılı aşkın deneyimi, Levent bölgesinde yer alan 2 lokasyonu ve 500 + müşterisi ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir.

Hizmet Sektörü

100000 ₺

LeventOfis sektörde 3 yılı aşkın deneyimi, Levent bölgesinde yer alan 2 lokasyonu ve 500 + müşterisi ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir. Ekipler için özel olarak tasarlanan verimli çalışma alanları ve toplantı odasında ağırladığı kurumsal firmalar ile müşterilerilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmiştir.

LeventOfis’ten franchise almayı düşünüyorsanız size sunacağımız en büyük avantaj ortak çalışma alanı işi konusundaki yaratıcılığımız ve marka anlayışımızdır. LeventOfis’ten franchise aldığınızda işinizi yürütmek için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacağınız detaylı bir eğitimden geçeceksiniz. Bunun sonunda da eğitim bitmeyecek, ne zaman isterseniz bizden destek alabileceksiniz.

LeventOfis Franchising bünyesine katılıp, kuracağınız coworking space’inizi büyütmeniz için size sektördeki deneyim ve know-how’ımızı aktarıyoruz.

  • Müşteri İlişkilerini Nasıl Kurmalısınız
  • Offline Kanallarınızı Nasıl Çoğaltırsınız
  • Müşteri Sorunlarına Nasıl Çözüm Üretmelisiniz

Franchisinginiz, LeventOfis’in online reklam ağına katılararak sizin lokasyonunuza özel yapılacak bölgesel reklam kampanyaları ile daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

  1. Emlak Sektörü

Levent Ofis Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Levent Ofis Şartlar & Koşullar

Levent Ofis Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör