Levent Ofis

Leventofis Sektörde 3 Yılı Aşkın Deneyimi, Levent Bölgesinde Yer Alan 2 Lokasyonu Ve 500 + Müşterisi Ile Hazır Ofis, Sanal Ofis Ve Toplantı Odası Hizmeti Vermektedir.

Levent Ofis Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Minimum 50.000 TL kurulum maliyeti olmaktadır

Levent Ofis Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Levent Ofis Bayilik Şartları

Leventofis Markası Kullanılmak Zorundadır
Leventofis Sözleşme şartlarına Bağlı Kalınmak Zorundadır

Levent Ofis Bayilik Açıklaması

LeventOfis sektörde 3 yılı aşkın deneyimi, Levent bölgesinde yer alan 2 lokasyonu ve 500 + müşterisi ile hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası hizmeti vermektedir. Ekipler için özel olarak tasarlanan verimli çalışma alanları ve toplantı odasında ağırladığı kurumsal firmalar ile müşterilerilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretmiştir.

LeventOfis’ten franchise almayı düşünüyorsanız size sunacağımız en büyük avantaj ortak çalışma alanı işi konusundaki yaratıcılığımız ve marka anlayışımızdır. LeventOfis’ten franchise aldığınızda işinizi yürütmek için gerekli olan tüm bilgilere sahip olacağınız detaylı bir eğitimden geçeceksiniz. Bunun sonunda da eğitim bitmeyecek, ne zaman isterseniz bizden destek alabileceksiniz.

LeventOfis Franchising bünyesine katılıp, kuracağınız coworking space’inizi büyütmeniz için size sektördeki deneyim ve know-how’ımızı aktarıyoruz.

  • Müşteri İlişkilerini Nasıl Kurmalısınız
  • Offline Kanallarınızı Nasıl Çoğaltırsınız
  • Müşteri Sorunlarına Nasıl Çözüm Üretmelisiniz

Franchisinginiz, LeventOfis’in online reklam ağına katılararak sizin lokasyonunuza özel yapılacak bölgesel reklam kampanyaları ile daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Levent Ofis Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR