Bayilik Veren Emlak Firmaları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Bayilik Veren Emlak Firmaları

Emlak ve gayrimenkul firmaları tarafından verilen bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih ederek bayilik veren emlak firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Filtrele
“Bayilik Veren Emlak Firmaları” sektöründe 52 adet bayilik ilanı bulunuyor.
REAL ESTATE EURO 50.000 ₺

REAL ESTATE EURO

2003 yılından 2009 yılına kadar aktif olarak inşaat ve projeden satışlar yapan firmamız 2009 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe de yerini almıştır. 2019 yılında oluşturduğumuz REAL ESTATE EURO markamız ile gayrimenkul sektöründe kurumsal oluşum

RE/MAX Türkiye 250.000 ₺

RE/MAX Türkiye

Dünyanın en fazla gayrimenkul satışını gerçekleştiren firması olan RE/MAX; 97 ülkede faaliyet göstermektedir. 1997 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren firmanın dünya genelinde yaklaşık 6500 bayisi bulunmaktadır.

EVİMBANK 10.000 ₺

EVİMBANK

Gayrimenkul sektörünün hızla yükselen isimlerinden Evimbank bayileri ile işbirliği içerisinde büyümeye devam ediyor.

EMLAKYAP GAYRİMENKUL

EMLAKYAP GAYRİMENKUL

KENDİNE Bİ EMLAK YAP

Rey Morris Gayrimenkul

Rey Morris Gayrimenkul

ReyMorris Türkiye Yeni Nesil Gayrimenkul Şirketinin Bir Parçası Olmak Hayatınızı Tümüyle Değiştirecek.

Mekan Emlak ® 50.000 ₺

Mekan Emlak ®

Bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Realty-TR 50.000 ₺

Realty-TR

Realty®Co. dünyanın beş kıtasında hizmet veren franchise ofisleri ile “globali yerele, yereli globale sunan” dünyanın tek markasıdır.

Altın Emlak 250.000 ₺

Altın Emlak

Tamamı yerli sermaye olan Altın Emlak en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetler ile girişimcilere sunmaya ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Özgürler Emlak

Özgürler Emlak

Özgürler Emlak bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Özgürler Emlak bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Mabel Kurumsal Emlak Zinciri

Mabel Kurumsal Emlak Zinciri

Gayrimenkul sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünler sağlamak ve uluslararası seçkin markalar arasında yer almak.2022 yılında franchise vermeye baslayan kurum çok kısa sürede onlarca şubeye ulaşmayı başarmış ve hızla ilerlemeye devam etmektedir

EMLAKSELL

EMLAKSELL

2010 yılından beri Emlaksell , sahip olduğu, alan-satan-kiralayan müşterisiyle gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.

Evimbank.

Evimbank.

Evimbank. bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Evimbank. bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON

BARBOUR COFFEE LONDON OLARAK GÜNÜMÜZDEKİ MALİYETLER DÜŞÜNÜLEREK AZ PERSONEL VE DÜŞÜK BÜTÇELİ DEKORLA HAREKETLİ NOKTALARDA KÜÇÜK METREKARELERDE HİZMET VERECEK TAKE AWAY KONSEPTİYLE GENÇ DİNAMİK YATIRIMCILAR ARIYORUZ

Ersin Online

Ersin Online

Televizyondan internete, telefondan su arıtmaya her türlü abonelik burada. Bayilik online verilecektir.

Maya Araştırma ve Anket

Maya Araştırma ve Anket

ANKET UZUNLUKLARINA GORE ORTALAMA 8-15 TL ARASINDA ÖDEME YAPILMAKTADIR. (ORTALAMA ANKET SÜRESİ 3-4 DK)

Gayrimenkul, yani bir diğer adı ile emlak sektörü, tartışmasız Türkiye’de ve diğer Dünya ülkelerinde ilgi çeken bir iş ağı olarak görülmektedir. Yatırımcıların büyük bir bölümü de emlak sektörü bayilikleri satın alıp, kendi firmasını oluşturmak ve bu alandan satış / kiralama hizmetleri sağlayabilmek adına araştırmalarını sürdürmektedir. Web sitemizin yapmış olduğu çalışmalar sayesinde Türkiye’de popüler olan yüzlerce farklı emlak sektörü markasını gözlemlemek mümkün oluyor!

Sizlere doğru bir yatırım olanakları sağlamak ve aynı zamanda Franchise isim hakları satın alıp, emlak sektörü bayiliği veren firmalar kapsamında kıyaslamalarınızı gerçekleştirebilme olanaklarını sağlamaktayız. Türkiye’de önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlere bu alanda yüzlerce farklı firmanın güvencesi altında olabilmeniz konusunda da bir hizmet akışı sunmayı hedeflemektedir. Yapılan bu çalışmalar sayesinde de tamamen güvenilir bir alan oluşturmak ve aynı zamanda öne çıkan bir firma güvencesi altında yer almanızı sağlıyoruz. Yıllık ödeme sistemleri ile beraber hem bu markanın konseptini, hem de adını kullanabileceğiniz gibi; kendi gayrimenkulünü satmak isteyen kitleler “bilindik bir firma olmanızdan dolayı” sizleri tercih edecektir. Ücretli isim hakları sunan markaların yanı sıra ücretsiz emlak sektörü bayiliği veren firmalar konusunda da bir sıralama yapmaktan geri kalmadık.

Kıyaslamaları ve tercihleri bu alanda belirleyebilir, siz de sektörde önemli bir gayrimenkul firması olma şanslarına ulaşabilirsiniz. Kıyas ortamlarını sağlamak ve sizlerin öne çıkmasına yardımcı olacak bu yeni girişim hizmetlerinin tamamını doğrudan ele alabileceğiniz kategorimize göz atın. Emlak sektörü bayilikleri denildiği zaman her yıl yüzlerce farklı girişimci, yatırımlarını bu yöne doğru kaydırmakta ve sektör de önemli bir izlenim elde etmeyi de ihmal etmemektedir.

Yapılan bu çalışmalar ile beraber artık emlak sektörü bayiliği veren firmalardan herhangi birisini seçme şanslarını da tarafınıza ulaştırmaktayız. Bu hizmet algısını sizlerle buluşturmak ve firma kıyaslamalarını yapabilmeniz konusunda ise hem ücretli, hem de ücretsiz emlak sektörü bayiliği veren firmalardan herhangi birisini seçmenize yardımcı oluyoruz. Her bütçeye uygun olan girişim konuları ve yatırım araçları web sitemizin kategorilerinde sizleri bekliyor.