1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Altın Emlak

Altın Emlak

Tamamı yerli sermaye olan Altın Emlak en gelişmiş emlak altyapısını minimum maliyetler ile girişimcilere sunmaya ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Hizmet Sektörü

250000 ₺

Altın Emlak Bayilik

 

1998 yılında kurulan Altın Emlak faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektörü içerisinde profesyonel çizgisini başarı ile korumaktadır. Markanın titiz çalışmalar sonucu oluşturduğu ismi farklı bölgelerde kullanmak isteyen girişimcilere franchising sistemi ile destek veren Altın Emlak gayrimenkul sektöründebayilik veren firmalareğitimli kadrosu ve işine gösterdiği özen ile dikkat çekmektedir. Altın Emlak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından emlakçılık eğitimi verme yetkisi tanınan ilk kurum olarak müşterilerinin emlak aracılık hizmetinin yanı sıra seri ilanlar, değerleme ve kredi destek dahil pek çok alandaki talebini profesyonelce karşılamaktadır.

Altın Emlak Bayilik Şartları

Altın Emlak bayilik alan girişimciler markanın merkezine sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret ödemektedirler. Altın Emlak bayilik alan girişimcilerinden en az 40 metrekarelik bir işyeri teminini talep etmektedir. Seçilen işyerinin mutlaka merkezi bir konumda ya da ana arterlere çok yakın mesafede bulunması koşulu aranmaktadır. Yer seçimi çalışmaları bayilik almak isteyen girişimci ile Altın Emlak uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Altın Emlak bayilik verdiği girişimcilerin düzgün iletişim yeteneğine sahip olmasına önem vermektedir. Ayrıca Altın Emlak bayilik alan girişimcilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. Altın Emlak franchising giriş bedeli adaya ve bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte 100.000 TL ile 150.000 TL arasında olduğu bilinmektedir. Markanın toplam yatırım maliyeti 150.000 TL’ den başlamakta olup aylık 4.500 TL sürekli franchising ücreti tahsil edilmektedir. 

 

Altın Emlak Bayilik Avantajları

Altın Emlak bayilik alan girişimciler mali anlamda bağımsız işletmeler olup elde ettikleri karın tamamı kendilerine ait olmaktadır. Altın Emlak temsilciliklerinin portföyü markanın tüm bayilerinin ortak kullanımına açık bulunmaktadır. Böylece Altın Emlak bayilik alan girişimciler zaman ve bölge sınırı olmadan her bölgeden gayrimenkulün alımına, satımına ve kiralanmasına aracılık edebilerek karlılıklarını artırabilmektedirler. 

Altın Emlak Bayilik Destekleri

Altın Emlak bayilik alan girişimcilerin yürüttükleri pazarlama faaliyetlerinin etkinliklerini artırabilmek adına Altın Emlak Genel Müdürlüğü tarafından periyodik olarak Portföy Pazarlaması ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılar düzenlenmektedir. Ayrıca bayiler yine marka merkezinin düzenlediği periyodik eğitimler sayesinde mesleki bilgi birikimlerini de güncellemekte ve geliştirmektedirler. Altın Emlak bayilikalan girişimcilerini özel pazarlama kadrosu ile de desteklemektedir. Markanın uzman kadroları pazarlama, eğitim, teknoloji ve seri ilanlar dahil olmak üzere tüm alanlarda eğitimlerini tamamlamış yetkin kişilerden oluşmaktadır. Altın Emlak bayilik alan girişimcilerinin ihtiyaç duyacağı dış tabela, matbuat, müşteri sözleşmesi ve kartvizitleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir. 

Altın Emlak bayilik alan girişimcilere verilen destekler arasında el kitabı, eğitim, bölge koruması, yer seçimi, mal temini, ortak reklam, finansman, pazarlama, proje ve personel temini de yer alıyor. Altın Emlak bayilik alan girişimciler marka merkezinin sunduğu hukuki hizmetlerden ve teknik destekten sınırsız olarak yararlanabilmektedirler. 

Siz de gayrimenkul sektöründe yer almak istiyorsanız Altın Emlak bayilik koşullarını inceleyebilir ve markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi markaya iletebilirsiniz.

  1. Emlak Sektörü

Altın Emlak Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Altın Emlak Şartlar & Koşullar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör