Altın Emlak

Tamamı Yerli Sermaye Olan Altın Emlak En Gelişmiş Emlak Altyapısını Minimum Maliyetler Ile Girişimcilere Sunmaya Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Altın Emlak Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Altın Emlak bayilik almak için gerekli yatırım bütçesi 25 bin ila 50 bin TL arasında değişmekle birlikte en net bilginin firma yetkililerinden alınması gerekir.

Altın Emlak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Altın Emlak Bayilik Şartları

En Az Lise Mezunu Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
İletişim Yönü Güçlü Olmak
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak

Altın Emlak Bayilik Açıklaması

Altın Emlak Bayilik

 

1998 yılında kurulan Altın Emlak faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektörü içerisinde profesyonel çizgisini başarı ile korumaktadır. Markanın titiz çalışmalar sonucu oluşturduğu ismi farklı bölgelerde kullanmak isteyen girişimcilere franchising sistemi ile destek veren Altın Emlak gayrimenkul sektöründebayilik veren firmalareğitimli kadrosu ve işine gösterdiği özen ile dikkat çekmektedir. Altın Emlak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından emlakçılık eğitimi verme yetkisi tanınan ilk kurum olarak müşterilerinin emlak aracılık hizmetinin yanı sıra seri ilanlar, değerleme ve kredi destek dahil pek çok alandaki talebini profesyonelce karşılamaktadır.

Altın Emlak Bayilik Şartları

Altın Emlak bayilik alan girişimciler markanın merkezine sistemi kullanma bedeli olarak aylık sabit bir ücret ödemektedirler. Altın Emlak bayilik alan girişimcilerinden en az 40 metrekarelik bir işyeri teminini talep etmektedir. Seçilen işyerinin mutlaka merkezi bir konumda ya da ana arterlere çok yakın mesafede bulunması koşulu aranmaktadır. Yer seçimi çalışmaları bayilik almak isteyen girişimci ile Altın Emlak uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Altın Emlak bayilik verdiği girişimcilerin düzgün iletişim yeteneğine sahip olmasına önem vermektedir. Ayrıca Altın Emlak bayilik alan girişimcilerin en az lise mezunu olması gerekmektedir. 2019 yılında 20 adet bayilik vermeyi hedefleyen Altın Emlak franchising giriş bedeli adaya ve bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte 25.000 TL ile 50.000 TL arasında olduğu bilinmektedir. Markanın toplam yatırım maliyeti 30.000 TL’ den başlamakta olup aylık 1.000 TL sürekli franchising ücreti tahsil edilmektedir. 

Altın Emlak öncelikle Ankara, Eskişehir, İzmir, Edirne ve Sivas şehirlerinde bayilik vermeyi planlamaktadır. Markanın bayilik vermeyi planladığı yurt dışı hedeflerinde ise Türki Cumhuriyetler, Almanya ve İsviçre bulunmaktadır.

Altın Emlak Bayilik Avantajları

Altın Emlak bayilik alan girişimciler mali anlamda bağımsız işletmeler olup elde ettikleri karın tamamı kendilerine ait olmaktadır. Altın Emlak temsilciliklerinin portföyü markanın tüm bayilerinin ortak kullanımına açık bulunmaktadır. Böylece Altın Emlak bayilik alan girişimciler zaman ve bölge sınırı olmadan her bölgeden gayrimenkulün alımına, satımına ve kiralanmasına aracılık edebilerek karlılıklarını artırabilmektedirler. 

Altın Emlak Bayilik Destekleri

Altın Emlak bayilik alan girişimcilerin yürüttükleri pazarlama faaliyetlerinin etkinliklerini artırabilmek adına Altın Emlak Genel Müdürlüğü tarafından periyodik olarak Portföy Pazarlaması ve Sektörel Gelişmeler konulu toplantılar düzenlenmektedir. Ayrıca bayiler yine marka merkezinin düzenlediği periyodik eğitimler sayesinde mesleki bilgi birikimlerini de güncellemekte ve geliştirmektedirler. Altın Emlak bayilikalan girişimcilerini özel pazarlama kadrosu ile de desteklemektedir. Markanın uzman kadroları pazarlama, eğitim, teknoloji ve seri ilanlar dahil olmak üzere tüm alanlarda eğitimlerini tamamlamış yetkin kişilerden oluşmaktadır. Altın Emlak bayilik alan girişimcilerinin ihtiyaç duyacağı dış tabela, matbuat, müşteri sözleşmesi ve kartvizitleri başlangıçta ücretsiz olarak temin etmektedir. 

Altın Emlak bayilik alan girişimcilere verilen destekler arasında el kitabı, eğitim, bölge koruması, yer seçimi, mal temini, ortak reklam, finansman, pazarlama, proje ve personel temini de yer alıyor. Altın Emlak bayilik alan girişimciler marka merkezinin sunduğu hukuki hizmetlerden ve teknik destekten sınırsız olarak yararlanabilmektedirler. 

Siz de gayrimenkul sektöründe yer almak istiyorsanız Altın Emlak bayilik koşullarını inceleyebilir ve markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik talebinizi markaya iletebilirsiniz.

Altın Emlak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR