1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Mabel Kurumsal Emlak Zinciri

Mabel Kurumsal Emlak Zinciri

Gayrimenkul sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünler sağlamak ve uluslararası seçkin markalar arasında yer almak.2022 yılında franchise vermeye baslayan kurum çok kısa sürede onlarca şubeye ulaşmayı başarmış ve hızla ilerlemeye devam etmektedir

Hizmet Sektörü

Kurumsal

Kurumsal Emlak zinciri Mabel, 15 Kasım 2016 yılında Suat Nurdemir’in girişimciliği ile Giresun merkez ilçede kurulmuştur.
Mabel firmasının sektöre kazandırdığı bir çok ayrıcalıklı sistemleri bulunmaktadır.
Booster adında puanlama sistemi ile ofisleri en çok portföye sahip ve bölgenin en başarılı danışmanlarını yetiştiren bir kurum haline gelmiştir. .Ofisleri bulunduğu bölgede lider ofis olmayı başarmıştır.
2022 yılında franchise vermeye baslayan kurum çok kısa sürede onlarca şubeye ulaşmayı başarmış ve hızla ilerlemeye devam etmektedir..

MİSYONUMUZ   

Tüm müşterilerimizle olan ilişkilerimizin merkezine saygı ve güveni koymayı amaç edinerek, üstün iş ahlakı ile dürüst çalışma ilkelerine uyarak müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermektir.

VİZYONUMUZ     

Gayrimenkul sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünler sağlamak ve uluslararası seçkin markalar arasında yer almak.

  1. Emlak Sektörü

Mabel Kurumsal Emlak Zinciri Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Mabel Kurumsal Emlak Zinciri Şartlar & Koşullar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör