Prosis Yönetim

Ulusal Bir Yönetim Firması Sahibi Olarak, Sadece Türkiye’ Nin Seçkin Yönetim Firmasının Bir Parçası Olmakla Kalmaz, Benzeri Olmayan Prosi̇s Yöneti̇m Eğitimlerinin, Teknolojik Alt Yapısının,..

Prosis Yönetim Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Franchise giriş bedeli ilçe nüfus oranınızın %10 u kadar olup, tek seferde tarafımıza yapılan ödeme ile işe başlama ve sözleşme imzalama aşamasına geçilir. Franchise yetki sözleşmemiz 5 yıllık olup, iki tarafın da memnun olması durumunda yeni dönem iç

Prosis Yönetim Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Prosis Yönetim Bayilik Şartları

Franchise Giriş Bedeli İlçe Nüfus Oranınızın %10 U Kadar Olup, Tek Seferde Tarafımıza Yapılan ödeme İle İşe Başlama Ve Sözleşme İmzalama Aşamasına Geçilir.
Franchise Yetki Sözleşmemiz 5 Yıllık Olup, İki Tarafın Da Memnun Olması Durumunda Yeni Dönem İçin Yeniden Sözleşme Akdedilebilir.
Franhise/bayilik Broker Eğitimlerimiz İçin Firma Ofis Merkezimizde Başlatılacak Ve Tüm Eğitimler ücretsiz Verilecektir.
Franchise Kurulumu İçin Yer Tespiti, Ofis Tasarım, Ofis Kurulum Ekipmanları Ve Ofis Dökümanları Adetleri Tespit Edilerek Resmi Vergi Kaydınızdan Hemen Sonra Tarafınıza Faturalandırma Yapılır.
Franchise Ofis Kurulum Maliyetleri İçin Franchise Giriş Bedelleriniz Oranında Sabit Aylık Taksitlendirmeler Yapılır.
Franchise/bayilik İşinde Aylık üretilen Yönetim Hizmet Bedeli Faturaları üzerinden %10 (%7 Royalty+%3 Reklam) Oranında Kar Payı Hesaplaması Yapılacaktır.

Prosis Yönetim Bayilik Açıklaması

   Avrupa ülkeleri arasında oldukça yaygın olan profesyonel yönetim hizmetleri ülkemizde de her geçen gün artarak hızla büyümektedir. En gözde yatırım aracı olarak yerini koruyan gayrimenkullerin yönetimi de bu anlamda önem arz etmektedir.

   Özellikle kat maliklerinin bina yönetimlerinden hızlı bir şekilde çekilmeye başlaması yeni bir sektör olarak profesyonel konut sitesi yöneticiliğini değerli hale getirmektedir. Profesyonel konut sitesi yönetimi yatırımcılar için son derece karlı, prestijli, saygınlığı olan bir meslek grubu olmakla birlikte yeni bir işletme modeli olarak talep görmektedir.

   Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla PROSİS size önemli bir fırsat sunuyor. Portföyünde bulunan referans toplu yaşam alanlarındaki tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Prosis Yönetim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR