Real Estate Euro

2003 Yılından 2009 Yılına Kadar Aktif Olarak Inşaat Ve Projeden Satışlar Yapan Firmamız 2009 Yılından Itibaren Gayrimenkul Sektöründe De Yerini Almıştır. 2019 Yılında Oluşturduğumuz Real Estate Euro..

REAL ESTATE EURO Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

REAL ESTATE EURO Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

REAL ESTATE EURO Bayilik Şartları

Real Estate Euro Bayilik Şartları ⦁ Franchise Bedeli 2 Yıllık 50.000 ₺ 'dir. ⦁ Aylık 1.000 ₺ Bilgi İşlem Desteği Alınmaktadır.
Pazarlama Desteği: Plazalar, Alışveriş Merkezleri, Oteller, Büyük ölçekli Arsalar Gibi özel Pazarlama Bilgisi Gerektiren Tüm Portföylerinize Real Estate Euro Merkez Tarafından Destek Verilir. Kurumsal Firmalarla Olan Bağlantılarımız İle Ticari Kiralamalarınızı En Kısa Sürede Sonuca Ulaştırır.
Sosyal Medya Desteği: Genel Merkez Size Düzenli Postlar Göndermektedir. Bulunduğunuz İlde Verdiğimiz Sponsorlu Reklamlar İle şubenizin Bilinirliğini Artırıyoruz.
Hukuki : Bayilik Süresince şirket Avukatlarımız ücretsiz Destek Almaya Devam Ediyorsunuz.
Eğitim: 1200 Saat Toplam Uzaktan Emlak Eğitimi Ve E Devlet Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi Verimektedir.not: Verilecek Eğitim 2 Kişi İçin Geçerli Olup Eğitim Alacak Personel Başına 3.000 ₺ Talep Edilmektedir.

REAL ESTATE EURO Bayilik Açıklaması

2019 yılında oluşturduğumuz REAL ESTATE EURO markamız ile gayrimenkul sektöründe kurumsal yapılaşmayı hedefledik.

 

Misyonumuz ;

Güvenilir bir gayrimenkul geliştiricisi olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak.

Geçmişimizden aldığımız mirasımızı, bilgi ve deneyimimizi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmek.

Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek.

Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmek.

REAL ESTATE EURO Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR