Evi̇mbank

Gayrimenkul Sektörünün Hızla Yükselen Isimlerinden Evimbank Bayileri Ile Işbirliği Içerisinde Büyümeye Devam Ediyor.

EVİMBANK Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Bir Servet Ödemeden işinizi Kurun? Yıllık Katılım ücreti - 3.BİN TL (Yıllık ön ödemeli) Türkiye Geneli her ilde ilk başvuru için geçerli fiyattır.

EVİMBANK Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EVİMBANK Bayilik Şartları

Evimbank Ana Politikası’da Belirttiğimiz Gibi Amacımız ; Daha çok Franchise Satmak Değil, Kalıcı Franchise Ofislerle Sürekli Ve Sağlıklı Büyümektir.
Evimbank’a Katılmak İçin Sektörde Deneyim Sahibi Olma Zorunluluğu Yoktur; Ancak Ekibinizde Sektörde Deneyimli Kişilerin Bulunması Tavsiye Edilir. Bizim İçin Asıl önemli Olan, Doğru Adayları Bulup, Doğru Kişiler İle Büyümektir.
1 Yıllık Ve 5 Yıllık Anlaşmalar Her İki Seçeneği De Sunuyoruz ... Bu Size Kalmış. diğer Emlak şirketlerinden Farkımız Uzun Bir Taahhüdün İçine Girmeden İşinizi Kuracağız Ve Pazar Payınızı Artıracağız.
Bir Büro Büyüklüğünün Başarı Veya Kâr İle Hiçbir İlgisi Olmadığını Biliyoruz. ofisinizi Bir Plaza Katında Veya Büyük Mağaza önündeki Bir Konumdan Açabilirsiniz Bu Size Kalmıştır.her Yıl Yüzlerce İşlemi Kapatan Başarılı Ofisler, Büyük Veya Küçük Olabilir. Yeter Ki İsteyin.
Hedefimiz Birlikte Büyümek Ve Uzun Vadeli Bir İşbirliği Kurmaktır. Bu Sebeple, Franchise Veren Diğer Emlak şirketlerine ödeyeceğiniz Yüksek Franschise ücretlerini Evimbank'a ödemeyeceksiniz. yıllık Katılım ücreti - 3.bin Tl (yıllık ön ödemeli) Türkiye Geneli Her İlde İlk Başvuru İçin Geçerli Fiyattır.

EVİMBANK Bayilik Açıklaması

Evimbank Bayilik

Evimbank gayrimenkul sektöründe hızlı bir gelişme sergilemekte olup gayrimenkul sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilere de farklı ve karlı yatırım alternatifleri sunuyor. Gayrimenkul sektöründe oluşturduğumuz yeni sistem ile güveni, kaliteyi ve sürekliliği temsil ediyor, bu ilkelerimiz sayesinde de hizmet verdiğimiz müşteri kitlesini düzenli olarak artırıyoruz. Marka olarak çok sayıda bayilik vermeyi değil verdiğimiz bayiliklerin kalıcı olmasını ve bayilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Evimbank bayilik alan girişimcilerimizin markamız değerleri ile uyumlu ve müşteri memnuniyetine maksimum düzeyde önem veren kişiler olması konusunda büyük bir hassasiyet sergiliyoruz. 

Evimbank Bayilik Şartları

Evimbank bayilik alacak girişimcilerimizin; ofis programlarını ve interneti aktif olarak kullanabilmelerini, hem kişisel hem de ticari sicillerinin temiz olmasını istiyoruz. Ayrıca bayilik alacak girişimcimizin faaliyet göstereceği lokasyonun profili ile uyumlu olmasına da özen gösteriyoruz. Bayilerimizin lider ruhlu ve faaliyet bölgelerine hakim kişiler olmalarına da dikkat ediyoruz. Evimbank bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sektörel deneyime sahip olmasını zorunlu tutmuyoruz. Ancak gayrimenkul sektöründe başarılı olmak isteyen girişimcilerimize ekiplerinde mutlaka sektörel deneyime sahip personellere yer vermelerini öneriyoruz. 

Evimbank bayilik almak isteyen girişimcilerimize standart emlak ofis modeli ve dijital ofis modeli olmak üzere iki farklı yatırım alternatifi sunuyoruz. Bayilerimizin karşılaması gereken yatırım maliyeti seçtikleri bayilik alternatifine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle Evimbank bayilik almak isteyen girişimcilerin bu konuda detaylı bilgi alabilmek için marka yetkililerimizle iletişim kurmalarını öneriyoruz. Dijital ofis modelini alanında deneyimli girişimciler, yeni mezunlar ya da düşük bütçelerle işlerinin sahibi olmak isteyen kişiler sıklıkla tercih ediyorlar. Bu modelde sabit bir ofise ihtiyaç duyulmuyor. Dijital ofis modelini tercih eden yatırımcılarımız diz üstü bilgisayara ve internet bağlantısına sahip oldukları her yeri kendi işyerleri haline çevirebiliyorlar.

Bayilik sözleşmemizi bayilerimizin talebine göre bir ya da beş yıllık olarak imzalıyoruz. 

Evimbank Bayilik Avantajları

Evimbank bayilik alan girişimcilerimiz sektörün en deneyimli aynı zamanda da en az franchise bedeli talep eden markası ile çalışma avantajını yakalayabiliyorlar. Evimbank bayilik alan girişimcilerimizin cirolarından ya da karlarından herhangi bir pay talep etmiyoruz. Sektörde kalıcı olmalarını sağlayacak finansal rahatlığa ve hizmet kalitesine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları her alanda kendilerine destek sağlıyoruz. Böylece bayilerimizin yalnızca pazarlama aktivitelerine ve müşteri memnuniyetine odaklanmalarını hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimiz ve yüksek marka bilinirliğimiz sayesinde gayrimenkul sektöründe hizmet almak isteyen pek çok kişinin ilk tercihi oluyor ve sektördeki pazar payımızı giderek artırıyoruz. Bayilik alan girişimcilerimiz de hazır müşteri kitlesi ile faaliyete başladıkları sektörde hizmet verdikleri kitleyi hızlı bir şekilde artırabiliyor, işletmelerinin açılışından itibaren kısa süre içerisinde karlı bir iş sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamaya başlayabiliyorlar. 

Evimbank Bayilik Destekleri

Evimbank bayilik alan girişimcilerimize bayilik görüşmelerimizin başladığı andan itibaren pek çok alanda destek veriyoruz. Markamızın internet sitesini sürekli güncelliyor, sitemizde bayilerimizin ve danışmanlarımızın da kullanımına açık kurumsal bir yazılım kullanıyoruz. Bayilerimizin karşı karşıya kalmaları olası her hukuki durum ile ilgili olarak alanında uzman avukatlarımızdan destek almalarını sağlıyoruz. Gayrimenkul sektöründe karşılaşılan en temel sorunun kalifiye çalışanlar bulunamaması olduğunun bilincinde bir tutum sergiliyor, anlaşmalı üniversite staj öğrencileri kadrosundan yararlanarak tüm bayilerimize gayrimenkul danışmanı temin ediyoruz. Ayrıca bu konuda bayilerimizi desteklemeye yönelik farklı çalışmaları da yürütüyoruz. Evimbank bayilik alan girişimcilerimize bölge koruması desteği de veriyoruz. Bayimizin bulunduğu lokasyon yakınında ikinci bir bayilik talebi gelmesi durumunda öncelikle mevcut bayimizin işlem hacmini ve yıllık cirosunu değerlendiriyoruz. Bu değerlendirme olumlu sonuçlanırsa iki bayi arasında yeterli mesafe olması ve lokasyonun nüfusunun 150.000’den fazla olması durumunda ikinci bayilik talebini değerlendirmeye alıyoruz.

Bunların yanı sıra kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız kapsamında bayilerimize; proje danışmanlığı, emlak yatırım danışmanlığı, emlak finansmanı, pazar araştırması, portföy yönetimi, fizibilite, emlak geliştirme danışmanlığı, değerleme, emlak pazarlama organizasyon ve emlak pazarlama alanlarında da destek veriyoruz.

EVİMBANK Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR