Realty-Tr

Realty®Co. Dünyanın Beş Kıtasında Hizmet Veren Franchise Ofisleri Ile “Globali Yerele, Yereli Globale Sunan” Dünyanın Tek Markasıdır.

Realty-TR Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Franchise bedeli 10000+ KDV (yıllık) - 5 yıllık peşin 40000+KDV Sistem kullanım 1800 + KDV (yıllık)

Realty-TR Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Realty-TR Bayilik Şartları

Etik Kurallara Saygılı Girişimci

Realty-TR Bayilik Açıklaması

1996 yılında kurulup tüm dünyada faaliyet göstermeye başlayan Realty®Co. , 10 yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda 2013 yılı itibarı ile gayrimenkul sektöründe ilk olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) tarzını hayata geçirmiştir.

Realty®Co. dünyanın beş kıtasında hizmet veren franchise ofisleri ile “globali yerele, yereli globale sunan” dünyanın tek markasıdır.

Realty®Co. sektöre adım attığı ilk günden itibaren güven, kaliteli hizmet, memnuniyet ve mükemmeliyet gibi kavramları sadece yazıda bırakmayıp, temel prensip haline getirmiştir. Marka nitelikli eğitim vererek profesyonel yatırım danışmanları yetiştirmekte olup, mutlu müşterilerinin sayısını her geçen gün arttırmaktadır. 2015 yılı itibarı ile Avrupa Birliği Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından gayrimenkul sektöründe ilk Tavsiye Edilen Altın Marka olarak tescillenmiştir.

Realty®Co.’nun gayrimenkul sektörüne İşletme Sistemi Franchising ile getirdiği "ilk"ler ve sahip olduğumuz özelliklerimiz:

- Markamız, dünyada gayrimenkul sektöründe ilk ve tek olan İşletme Sistemi Franchising (Business Format Franchising) ile franchise veren marka özelliğine sahiptir.

- Gayrimenkul sektöründe bir franchise markası olan Realty®Co., 2015 senesinde sektöründe ilk kez Avrupa Birliği Tüm Tüketiciler Derneği tarafından yılın altın markası seçilmiştir.

- Realty®Co., franchise ofislerinin doğru fiyat ve kalitede matbu evrak ve baskılı ürünlerini online tedarik edebilmesini sağlayan tek markadır.

- Realty®Co., franchise ofislerine “Model ofis” sistemi ile dekorasyon ve dönüşüm hizmeti sağlayan tek markadır.

- Dünyada ilk ve tek ilan yönetim departmanını kuran Realty®Co., dünyanın önde gelen gayrimenkul portallarında franchise ofislerimizin gayrimenkul ilanlarını her ülkenin kendi lisanında yayınlamaktadır.

- Gayrimenkul sektöründe gerçek eğitimin sadece teorikte kalmaması gerektiği gerçeği ile özel pratik eğitim sitemini ülkemizde hayata geçirdik.

- Dünyada çağrı merkezi sistemi ile 7/24 İngilizce ve Türkçe hizmet veren tek gayrimenkul danışmanlık markasıyız.

- Markamız gayrimenkul sektöründe uluslararası standardizasyon sistemi olan İSO 9001-2008 kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir.

- Franchise ofislerimizin, bulundukları bölgeden dünyanın 5 kıtasında gayrimenkul alım satım ve kiralamalarına aracılık ediyoruz.

- Günümüzde dünyanın en eşsiz CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sitemine sahip olan Realty®Co. 12 lisanda hizmet vermektedir.

Realty-TR Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR