Restoran Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran

Restoran bayilikleri arasından dilediğinizi seçin. Bayilik veren Restoran seçeneklerini değerlendirin ve bayilik için iletişime geçin.

Filtrele
“Restoran Bayilikleri” sektöründe 115 adet bayilik ilanı bulunuyor.
1453 Osmanlı 1.000.000 ₺

1453 Osmanlı

Gıda sektörünün önde gelen markalarının deneyimli kurucularının bir araya gelerek 1453 Osmanlı Serüveni, Şehzadeler Kenti Manisa’dan yola çıkarak başladı. 1453 Osmanlı, Bir Osmanlı Şirketler Grubu Markasıdır

Formena Diyet Yemek Servisi 100.000 ₺

Formena Diyet Yemek Servisi

Formena diyet yemekleri Türkiye’de Ankara merkezli olarak 7 yıl önce kurulmuş olan bir diyet yemek şirketidir. Faaliyetlerini Ankara ve Antalya’da sürdürmektedir ve 2022 yılı hedefleri içerisinde yurt dışında bayilikler vermeyi planlamaktadır.

Breadli 500.000 ₺

Breadli

Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır.

Sampi Pide 250.000 ₺

Sampi Pide

1989 yılında dünyaca ünlü Samsun pidesi ile gıda sektörüne adım atan Sampi Pide, 1995 yılında franchise sistemi ile Türkiye genelinde yayılmaya başlamıştır.

Piri Reis Balık Evi 500.000 ₺

Piri Reis Balık Evi

TÜRKİYEDE TEK BAYİLİK VEREN BALIK EVİ EVDE BALIK KOKUSUNA SON

RİVELLA CAFE RESTAURANT 1.000.000 ₺

RİVELLA CAFE RESTAURANT

Rivella cafe sektörü içinde yer alan markalardan farklı tarzı ve konsepti ile dikkat çekmektedir. Bizi Daha fazla kişi tercih etmeleri lezzetli ve sağlıklı yiyecek , içecekler sunduğumuz için, Rivella cafe keyifli anlar için yüksek kaliteli favor

CHİCKEN STOP 500.000 ₺

CHİCKEN STOP

TAVUK SEVENLERİN YENİ DURAĞI

YEDİNCİ MUTFAK 25.000 ₺

YEDİNCİ MUTFAK

Ürettiğimiz sağlıklı ev yemeklerini, teknolojinin ve dijital pazarlamanın yardımları ile paket servis ya da restoran formatı ile müşterilerimize ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Mendi Evi 1.000.000 ₺

Mendi Evi

Mendi Evi markası yeme-içme sektöründe 2010 yılından beri faaliyet gösteren, Yüksel Anlar tarafından Antakya’da kurulan, Orta Doğu’dan sonra Türkiye’ deki ilk ve tek Pilav üstü Tandırda Kuzu ve Tavuk restoran hizmeti vermektedir.

SUSHI DAYS 500.000 ₺

SUSHI DAYS

SUSHI DAYS Özel Wok ocaklar ile Uzakdoğu sektöründe Türkiye'de yepyeni bir lezzet ile karşınızdadır. Konseptimiz farklı soslar ve özel sunumlara sahip menüleriyle rekabetten ayrılmayı başarmış durumda. Bu menü çeşitliliği bir Restoran konseptiyle birleşti

Mercury Trade

Mercury Trade

Önceliğimiz kalite

Just Chik'n 500.000 ₺

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2014 yılında Novada Outlet Söke’de açtı.

Big Mamma's

Big Mamma's

Danimarka menşeili bir marka olan Big Mamma’s Türkiye’deki ilk şubesini Bursa’da açmıştır. Şu anda da Türkiye genelinde bayilikler vermekte ve lezzetlerini geniş bir müşteri kitlesinin beğenisine sunmaktadır.

Ciğerci Mehmet 25.000 ₺

Ciğerci Mehmet

1999 yılında Mehmet Tahir Bakır tarafından Kayseri’de kurulan Ciğerci Mehmet franchise vermektedir.

Köfteci Ramiz 500.000 ₺

Köfteci Ramiz

1928 yılında başladığı yolculuğuna bir dünya markası olma yolunda devam eden Köfteci Ramiz, izlediği büyüme politikası içerisinde bayilik vermeye devam ediyor.

Son Eklenen Firmalar

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO 1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi 39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır