Mendi Evi

Mendi Evi Markası Yeme-Içme Sektöründe 2010 Yılından Beri Faaliyet Gösteren, Yüksel Anlar Tarafından Antakya’da Kurulan, Orta Doğu’dan Sonra Türkiye’ Deki Ilk Ve Tek Pilav Üstü Tandırda Kuzu Ve..

Mendi Evi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Mendi Evi Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mendi Evi Bayilik Şartları

Bayilik Noktası Cadde üzerinde Veya Yakınında Araç Ve Yaya Trafiğine Uygun Olması, Satış Noktasının En Az 100 Metrekare Ve/veya üstü Olması Bayilik İsteyen Firma Sözleşmede Belirlenecek İsim Hakkı Bedelini Vermesi Bayi İç Dizaynı Ve Bütün Aksesuarları, Firmamızın Belirlediği Standartlara Uygunluğu Bayii, Mendi Evi ‘nin ürettiği, Tedarik Ettiği Ve Onay Verdiği ürünlerin Dışında Başka ürün Satamaz

Mendi Evi Bayilik Açıklaması

Türkiye'nin ilk ve tek Pilav üstü Tandırda Kuzu ve Tavuk restoranı bu eşsiz lezzeti Türkiye'nin farklı bölgelerine de tattırmak için bayilikler veriyor.

Mendi Evi bayilik alan girişimcimize en karlı ve doğru lokasyonun seçilmesi konusunda destek oluyoruz. Dükkan bulunup bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra, açılacak işletmede bulunması gereken kadro için uygun niteliklerdeki personeli seçiyor ve markamız yetkilileri tarafından Antakya' daki şubemizde kendilerinin eğitim süreçlerini tamamlıyoruz. Ayrıca iş yerinde kullanılacak olan mutfak araç-gereçlerin seçiminde ve Kuyu tandırın inşaatında da destek oluyoruz. Şubemizle ilgili tüm hazırlıklar tamamlanıp eksiksiz hizmet verir hale getirildikten sonra açılış konusunda bizler sizin yanınızda olacağız.

 

Lokasyonu seçtikten sonra bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Not: Fiyat aralığı lokasyona göre değişmektedir.

Mendi Evi Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR