Yedi̇nci̇ Mutfak

Ürettiğimiz Sağlıklı Ev Yemeklerini, Teknolojinin Ve Dijital Pazarlamanın Yardımları Ile Paket Servis Ya Da Restoran Formatı Ile Müşterilerimize Ulaştırmayı Amaçlamaktayız.

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* Şube kurulumu için gerekli ekipmanların marka, model bilgisi sizinle paylaşılacaktır. İsterseniz bizim önerdiğimiz tedarikçiler ile çalışabilir yada kendi seçeceğiniz firmalar ile çalışabilirsiniz.

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Şartları

Yemek İşinin Sadece Yemekten İbaret Olmadığının, Görsel Sunum Ve Detayların Da çok önemli Olduğunun Bilincinde, Titiz Ve Vizyon Sahibi Olunması
Gerilla Pazarlama Planlaması Yapılabilmesi
Teknoloji Temelleri üzerine Kurulu Markamızın Kültürüne Yabancılık çekmeyecek Kadar Teknoloji Ve Yeni Trendler İle İlgili Olunması

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Açıklaması

Merkezi üretim tesisinde üretip paketlediğimiz yemekleri yine internet yada çağrı merkezi marifeti ile satışını planladığımız iş modelimizde şube yönetimine ağır yönetimsel işler düşmemektedir. 

Personel yönetimi, stok takibi, tedarik zincirinin doğru işletilmesi, ön muhasebe gibi temel görevlerin yerine getirilmesi operasyonun işlemesi için yeterli olacaktır. 

Pazarlama ve sarf malzeme materyalleri merkez tarafından üretilip şubelere sevk edilecektir. Ön muhasebe, tedarik zinciri, stok takibi, sipariş yönetimi, müşteri ilişkileri gibi konular için markamızın bu iş için özel olarak geliştirdiği yazılım sayesinde, basit prosedürleri takip ederek bu konular kolayca yönetilebilmektedir.

Şube'nin asıl sorumluluğu; doğru personel seçimi ile zamanında ve söz verdiğimiz şekilde müşterilere siparişlerini ulaştırmaktır. Bunun yanında pazarlama faliyetleri, temizlik kurallarına uyulması ve sağlanan sistemin işletilmesi diğer yan görevler arasındadır.

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR