1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran
  3. YEDİNCİ MUTFAK

YEDİNCİ MUTFAK

Ürettiğimiz sağlıklı ev yemeklerini, teknolojinin ve dijital pazarlamanın yardımları ile paket servis ya da restoran formatı ile müşterilerimize ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Restoran

25000 ₺

Merkezi üretim tesisinde üretip paketlediğimiz yemekleri yine internet yada çağrı merkezi marifeti ile satışını planladığımız iş modelimizde şube yönetimine ağır yönetimsel işler düşmemektedir. 

Personel yönetimi, stok takibi, tedarik zincirinin doğru işletilmesi, ön muhasebe gibi temel görevlerin yerine getirilmesi operasyonun işlemesi için yeterli olacaktır. 

Pazarlama ve sarf malzeme materyalleri merkez tarafından üretilip şubelere sevk edilecektir. Ön muhasebe, tedarik zinciri, stok takibi, sipariş yönetimi, müşteri ilişkileri gibi konular için markamızın bu iş için özel olarak geliştirdiği yazılım sayesinde, basit prosedürleri takip ederek bu konular kolayca yönetilebilmektedir.

Şube'nin asıl sorumluluğu; doğru personel seçimi ile zamanında ve söz verdiğimiz şekilde müşterilere siparişlerini ulaştırmaktır. Bunun yanında pazarlama faliyetleri, temizlik kurallarına uyulması ve sağlanan sistemin işletilmesi diğer yan görevler arasındadır.

  1. Dünya Mutfakları

YEDİNCİ MUTFAK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

YEDİNCİ MUTFAK Şartlar & Koşullar

Restoran Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör