1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran
  3. Just Chik'n

Just Chik'n

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2014 yılında Novada Outlet Söke’de açtı.

Restoran

500000 ₺

Just Chik'n, 10 yıla yakın süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren Aydınlar Gruba ait marka ilk şubesini 2014 yılında Novada Outlet Söke’de açtı. Kısa zamanda büyük başarı sağlayan marka franchise ve operasyonel altyapısını tamamlayarak ikinci şubesini Forum Aydın AVM’de açtı.
Tava, ızgara, makarna, salata ürün çeşitlerinden oluşan sürekli güncellenebilir dünya mutfağının çeşitli soslarını yumuşacık tavuk parçaları ile müşterilerin büyük beğenisini kazanan Just Chik’n İstanbul'daki ilk şubesini yenilenen Bakırköy Carousel AVM'de faaliyete geçirdi. 

Türkiye genelinde yaygınlığımızı arttırmak için “kazandır-kazan” (win-win) prensibiyle, know-how (bilgi paylaşımı) modeliyle yatırımcısına kazançlı bir iş modeli sunan Just Chik'n ilk franchise şubesini Adana M1 Avm'de açtıktan sonra 2017 yılı sonuna kadar hedefi 12 şubeye ulaşmak. 

Just Chik’n, kolay yönetilebilir sistemiyle yönetim kolaylığı sağlarken ustaya bağlı olmayan, kurumsal altyapısı gelişmiş, yüksek müşteri memnuniyeti ile yüksek verimlilik esas alınarak her aşamada kolay kontrol edilebilir bir sistem üzerine tasarlanmış genç, dinamik ve tecrübeli bir markadır .

  1. Kebap Restoranı
  2. Et Restoranı
  3. Deniz Ürünleri

Just Chik'n Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Just Chik'n Şartlar & Koşullar

Just Chik'n Fotoğraflar

Restoran Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör