1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Restoran
  3. Sampi Pide

Sampi Pide

1989 yılında dünyaca ünlü Samsun pidesi ile gıda sektörüne adım atan Sampi Pide, 1995 yılında franchise sistemi ile Türkiye genelinde yayılmaya başlamıştır.

Restoran

250000 ₺

Sampi Pide Bayilik

Dünyaca ünlü Samsun pidesinden ismini alan Sampi Pide 1995 yılından itibaren franchise sistemini uygulamaktadır. Tüm yurda yayılan mağazaları ve kurumsal yapısı ile sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Sampi Pide’nin hedefi Avrupa, Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de bayilikler açmak ve Samsun pidesini tüm dünyaya tanıtmaktır. Bu hedefini gerçekleştirmek için firma bayilik veren firmalar arasında yer almakta ve gıda sektörü yatırımcıları tarafından büyük talep görmektedir. Tecrübeli personeli, profesyonel yönetim kadrosu ve işine olan tutkusu Sampi Pide’nin hedefine giden yoldaki en büyük avantajları arasında yer almaktadır.

Siz de gıda sektöründe bayilik almanın karlılığını yaşamak istiyorsanız Sampi Pide bayilik şartları ve Sampi Pide bayilik süreci hakkında hazırladığımı bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Sampi Pide Bayilik Şartları

Sampi Pide bayilik almak isteyen yatırımcılar, firmanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilmektedir. Başvuruda bulunan adaylar ile ön görüşmeler firmanın yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Ön görüşmeleri olumlu sonuçlanan adaylar için fizibilite çalışmaları yapılarak en uygun lokasyon seçimi gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra yatırımcının talep edilen evrakları tamamlaması ile birlikte katılım bedeli alınarak, 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalanmaktadır. Sampi Pide restoranı sahip olduğu metrekareye göre değişmekle birlikte ortalama olarak 200.000 – 300.000 TL’ye anahtar teslimi olarak hazırlanmaktadır. Bayilik koşulları ile ilgili daha detaylı bilgiye firmadan ulaşılabilmektedir.

Sampi Pide Bayilik Avantajları

Türk damak tadına hitap eden bir lezzeti sunan firma sadık bir müşteri kitlesine mevcuttur. Ayrıca pazarlaması kolay olan bir ürüne ve kolay yönetilebilecek bir işletmeye sahip olmak da girişimcilerin iş hayatındaki riskleri en aza indirmesini sağlamaktadır. Yeni kurulan bir markaya göre bilinen bir marka ile iş hayatına girmek düşük giderlere sahip olmanızı ve gıda sektöründe bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Ürünlerdeki yüksek kalite size sadık bir müşteri kitlesi ve giderek yükselen satış grafikleri olarak dönecektir. Hızlı kar artışı sayesinde kısa sürede yatırımınızın karşılığını alabilecek ve kar getiren bir işletmeye sahip olabileceksiniz. Lokasyon seçiminde firmanın desteği ile en doğru yerde konumlanmanız, karınızı ve işletmenizin kalıcı hale gelmesini sağlayacaktır. 

Sampi Pide Bayilik Destekleri

Sampi Pide bayilik alan girişimcilere lokasyon seçimi konusunda destek olmaktadır. Mimari ekip tarafından uygulanacak konsept belirlenmekte ve mimari proje çizimi tamamlanmaktadır. Sampi Pide açılacak şube için gerekli personel sayısını belirlemekte, işletmeci dahil olarak tüm personel için gerekli eğitimleri vermektedir. Eğitim pilot şubede ilgili saha uzmanı ve bölge müdürü denetiminde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Sampi Pide’nin profesyonel ekibinin belirlediği magnet, broşür gibi yazılı reklam malzemeleri açılıştan önce şubeye teslim edilmektedir. Restoranın tüm ürün gönderimleri merkezden yapılmaktadır. Şubenin açılışından sonra da operasyonel destekler devam etmektedir. Yapılan analizler ile gerekli aksiyonlar alınarak oluşabilecek aksaklıkların önlenmesi hedeflenmektedir. Hareket planlarına göre ciroyu artırma yöntemleri ile ilgili olarak da çalışmalar yapılmaktadır. Firmanın belirlediği ürünler dışındaki tüm ürünlerin merkez tarafından gönderilmesi, Sampi Pide’nin tüm restoranlarında aynı kalitede hizmet verilmesini ve üstün müşteri memnuniyetine ulaşılmasını sağlamaktadır.

Siz de Sampi Pide’nin 29 yıllık deneyimi ve kurumsal kimliğinden yararlanmak ve firmanın girişimcileri arasında yer almak istiyorsanız, firmanın internet sitesinde yer alan Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak bu işbirliğine giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Yeni girdiğiniz bir sektörde güçlü bir firmanın desteğini yanınıza almak, kısa sürede yatırımlarınızın karşılığını almanızı ve işletmenizi kısa sürede kar getirecek bir hale getirmenizi sağlayacaktır.

  1. Et Restoranı
  2. Kebap Restoranı

Sampi Pide Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Sampi Pide Şartlar & Koşullar

Restoran Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör