Breadli

Breadli, Fast Food Zinciri Olmasına Rağmen, Içinde Bir Kafenin Sunabileceği Kalitede Kahve Menüleri Ve Kendine Has Tatlıları Olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ Restorandır.
Bayilik Maliyeti
100.000 - 250.000 *
* Şubelerimizin anahtar teslim maliyeti ortalama 150-170.000TL civarındadır.
Destekler 6/6
Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği
Şartlar
Franchise sözleşmesi: franchise sözleşmesi, karşılıklı görüşmelerden sonra imzalanır ve yürürlüğe girer. franchise sözleşmesi 5 yıllıktır ve 5 yıl sonra taraflar anlaşarak sözleşmeyi uzatabilir.
Lokasyon: sözleşmede görüşülen bölgede , franchise'nin bulduğu yerler denetlenir ve franchise için en uygun yer tarafımızdan belirlenir.
Bayilik Açıklaması
  • Breadli’nin en önemli özelliği;  ‘’ kendi kendini kontrol edebilen makinalar‘’ sayesinde (kendimize özel makinalar) kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu, bir restoran için düşük maliyetin en önemlisidir.
  • Sözleşme imzalama aşamasından sonra, teknik ekibimiz tesisat ve projenizi çizerek size teslim etmekte, Bu projeye göre tadilat ve tesisat aşamasını bayilerimiz yapmaktadır. (Talep edilirse, anahtar teslim şeklinde de çalışmamız vardır.)
  • Cafe konseptindeki 100m2 bir dükkan için kurulum maliyeti (Tüm pişirme üniteleri , paslanmaz tezgahlar , soğutucu üniteler , İç ve Dış oturma grupları , Pc sistemi , yazılım programı , Caller Id ve termal yazıcı , tüm görsel giydirme , menü board, tabela vb.)  150-170.000TL civarındadır.
  • Ürün satış fiyatlarının, gıda maliyetlerine oranı %35 ‘tir. Böylece brüt kar marjınız %65 olmaktadır.
  • Ürün sevkiyatlarımızı, İzmir içinde kendi -18C aracımız ile soğuk zincir bozulmadan , İzmir dışı sevkiyatlarımızı, yine -18C araçları olan Türkiye’ nin en büyük firmalarından biri ile anlaşmalı olarak sevkiyat yapmaktadır.
  • Bölge ve Marka koruması, eğitim desteğimiz bulunmaktadır.
  • Merkezi üretimden dolayı standart ürünler sunulmaktadır.
  • Uygun fiyatlı ve doyurucu menüler bulunduğundan müşteri tercihi olmaktadır.
  • Emsallere göre, yüksek ciro , yüksek kar marjı ve düşük kurulum maliyetinden dolayı, işletme kuruluş sermayesinin  çok kısa süre içinde geri dönüşü olmaktadır.
Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR