1453 Osmanlı

Gıda Sektörünün Önde Gelen Markalarının Deneyimli Kurucularının Bir Araya Gelerek 1453 Osmanlı Serüveni, Şehzadeler Kenti Manisa’Dan Yola Çıkarak Başladı. 1453 Osmanlı, Bir Osmanlı Şirketler Grubu..

1453 Osmanlı Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* İsim Hakkı bedelimiz 50.000$, Proje Bedeli 30.000TL, m2 birim maliyeti 2.000TL-2.500TL Aylık cirodan %5 Royalty Fee ve %2 Reklam ücreti alınmaktadır.

1453 Osmanlı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

1453 Osmanlı Bayilik Şartları

En Az 300 Metrekarelik Alana Ve 10 Metre Cepheye Sahip, İşlek Caddelerde Veya Avm'lerde Lokasyon Bulunması
1453 Osmanlı Bayilik Alabilmek İçin Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Personel Ve Finans Yönetimi Alanında Tecrübe
Gün Boyu İşletme İle İlgilenilecek özveride Bulunulması
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışının Benimsenmesi
Taraflar Arasında İmzalanan Sözleşmeye Bağlılık Gösterilmesi

1453 Osmanlı Bayilik Açıklaması

1453 Osmanlı Bayilik

Osmanlı mutfağının en seçkin örneklerinin sunulduğu 1453 Osmanlı, bayilik almak isteyen girişimcilerin ilgi odakları arasında yer alıyor. Osmanlı esintisi taşıyan mimarisi ve modernizasyon anlayışı bu firmayı, bayilik veren firmalararasında özel bir konuma taşıyor. Hem cafe hem de restoran özellikleri sergileyen 1453 Osmanlı şubeleri doğru lokasyonda açıldığında yatırımcılarına büyük  bir karlılık bırakıyor. 

Sağlıklı beslenme anlayışının giderek hakimiyetini arttırdığı günümüzde hedef kitlesinin yoğun ilgisiyle karşılaşan 1453 Osmanlı, yatırımcılara hiçbir zaman ölmeyecek gıda sektöründe faaliyet gösterme şansı sunuyor. Güler yüzlü hizmet anlayışı, muhteşem atmosferi ve fark yaratan menüsüyle Osmanlı’nın hüküm sürdüğü topraklardaki lezzetlerle hedef kitlesini buluşturuyor. 

Bulgaristan, Yunanistan, Etiyopya, Ukrayna, Hırvatistan, Ürdün, Lübnan, Yemen, BAE, Macaristan ve Mozambik gibi ülkelerin mutfaklarından izler taşıyan 1453 Osmanlı menüsü; kahvaltı yapmak isteyenlere de tam tekmil akşam yemeği yemek isteyenlere de kapılarını açıyor. Çok çeşitli menüsü, tatlıları ve farklı aperatifleri ile beğeni toplayan marka uygun fiyat politikasıyla da piyasadaki konumunu güçlendiriyor. 

1453 Osmanlı Bayilik Şartları

Bayilerine yer seçimi, bölge koruması, pazarlama, personel ve eğitim desteklerini sunan marka isim bedeli hakkı olarak 50.000 USD, proje bedeli olarak 30 bin TL, aylık cirodan %5 ve royalty fee almaktadır. Yatırım maliyeti 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteren firmanın bayilik şartları marka değerini korumaya yönelik olarak titizlikle belirlenmektedir. 1453 Osmanlı bayilik alabilmek için bulunan işletmenin en az 300 metrekarelik bir alana sahip olması gerektiği de bilinmektedir. 

1453 Osmanlı firmasının bayilik vereceği kişilerden ilk beklentisi işletmelerin açılacağı lokasyonların alanı ve konumuyla ilgilidir. İşlek caddelerde, insan trafiğinin fazla olduğu bölgelerde ya da AVM’lerde yer almasını istedikleri işletmelerin cephesinin en az 10 metre olması şartı öne sürülmüştür. 1453 Osmanlı konseptinin açıkça sergilenmesi gerekliliğinin yanı sıra firma bayilik vereceği girişimcilerden bahçe, teras ve otopark kolaylığı olan bölgeleri önceliklendirmesini istemektedir. 

1453 Osmanlı bayilik şartları lokasyon kriterleri ile sınırlı değildir. Bayilik alacak girişimcilerin özverili olmasını talep eden marka girişimcilerinden gün boyu işletmeyle ilgilenilmesini, personel ve finans yönetimi alanlarında deneyim sahibi olunmasını da istemektedir. 

1453 Osmanlı Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

En az 300 metrekarelik lokasyon bulma şartı sunan 1453 Osmanlı firmasının bayisi olabilmek için gereken minimum bütçe, işletmenin açılacağı lokasyona ve işletmenin alanına göre değişiklik gösterse de 500 bin TL ile 1 milyon TL arasındadır. Yüksek karlılık sunan marka bayilerine bilindik bir markanın adını kullanma hakkını sunmaktadır. 

Geniş menüsü, dikkat çeken konsepti ve bayilerine sunduğu desteklerle rakiplerinden bayilik verme sürecinde sıyrılan 1453 Osmanlı, bayileri ile güven ve sevgiye dayanan iş ortaklıkları kurmayı amaçlamaktadır. Bayiler tarafından bulunan lokasyonları kendi mimarlarıyla dekore eden ve mağazaları yatırımcılara anahtar teslimi bırakan firma; marka değerlerinin ve hizmet anlayışının net bir şekilde benimsenmesi için hem yatırımcılara hem de personellerine eğitim desteği sunmaktadır. 

 

 

 

 

1453 Osmanlı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR