Kozmetik ve Kisisel Bakim Ürünleri Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim

Bayilik veren kozmetik ve kişisel bakim firmaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Kozmetik ve kişisel bakim bayiliği için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Kozmetik ve Kisisel Bakim Ürünleri Bayilikleri” sektöründe 161 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

MADAME FLAMİNG

MADAME FLAMİNG

Marka, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerle formüle edilen ürünleriyle, tüketicilere sağlıklı ve güvenilir bir güzellik deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.Madame Flaming, güzellik ve bakım konusundaki uzmanlığı ve titiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

Platin Kozmetik ve Kimya 50.000 ₺

Platin Kozmetik ve Kimya

Bayimiz olmak ister misiniz? 'Doğru zamanda doğru sektöre yatırım yapın' Şimdi Kolonya kullanma zamanı !

EKOL 10.000 ₺

EKOL

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır. Sadece Alacağınız mal ın ücretini ödeyeceğiniz bu iş sektöründe 10 bin

Joure Parfüm 250.000 ₺

Joure Parfüm

Kendi işinizin patronu olmak ve kokuların gizemli dünyasına adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ebru Polat Beauty - Cosmetics 1.000.000 ₺

Ebru Polat Beauty - Cosmetics

Güzellik Salonu için Kozmetik Bayiliği için Şube vermekteyiz

L'ACTONE 50.000 ₺

L'ACTONE

Kozmetik sektöründe lider olmayı hedefleyen L’actone bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

PariStore Parfüm 25.000 ₺

PariStore Parfüm

PariStore markasıyla kurumsal alanda tescilli bir marka olmayı tercih ettik. Bunu kalite standartlarını önemsediğimiz için yaptık.PariStore olarak sadece parfüm odaklı bir marka olma yolundayız...

Maa Althahab 25.000 ₺

Maa Althahab

200’den fazla şubesi ile hızla büyümeye devam eden, yüksek kaliteli ürünleri ve profesyonel iş anlayışı ve servis mükemmeliyeti ile ortadoğu ve arap yarımadasının en büyük parfümeri franchise markasıdır.

NİRVANA GÜZELLİK SALONU 500.000 ₺

NİRVANA GÜZELLİK SALONU

Herşey Unutulur ama güzelliğiniz asla! GÜZELLİK MERKEZİ OLMAYA YÖNELİK YILLARDIR İŞLEYEN SİSTEMİMİZ,TECRUBEMİZ, TAKİP SİSTEMİMİZ DE KAYITLI ÜYE SAYISI,EĞİTİM VE REKLAM DESTEĞİ İLE TİCARETİN GETİRECEĞİ RİSKİ MİNİMİZE ETMENİN TAM ZAMANI

espanol estrella

espanol estrella

Türkiye de üretilen en kaliteli parfüm üreticisi

Barocco Parfüm

Barocco Parfüm

Senin kokun burada

Gülcan Göksu 500.000 ₺

Gülcan Göksu

14 YILDIR SEKTÖRDE OLAN Gülcan Göksu MARKA TESCİLİ VE KALİTE TESCİLİ OLUP,AVUSTURALYA VE BİR ÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DONANIMA SAHİP OLAN ÖDÜLLÜ BİR FİRMADIR.

ZEYY PARFÜM 100.000 ₺

ZEYY PARFÜM

HİSLERİNİZE SESLENİN

Son Eklenen Firmalar

Faga Tex 1 ₺

Faga Tex

HİÇBİR ÖDEME YAPMADAN SİZİ KENDİ İŞİNİZİN PATRONU YAPIYORUZ

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

KUŞHANE YÖRESEL TATLAR

Türkiye genelinde imalatı nı yaptığımız lokum şekerleme ve çikolata kasa önleri ve paketli ürün Ler için araç desdek li BAYİLİK ler verilecek tir

PEGU BEBEK MODASI 750 ₺

PEGU BEBEK MODASI

Bebeğiniz için aradığınız tüm tekstil ürünleri.

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Kendi işinizin sahibi olmak için illa ki dünyanın en yaratıcı, en farklı ve en eşsiz fikrini bulmanız gerekmez. Hali hazırda rüştünü ispat eden, bol gelir getiren ve aynı zamanda prestij kazanabileceğiniz sektörlere yönelerek de başarılı bir ticari hayata adım atabilirsiniz. Teknolojinin gelişimiyle sürekli yenilenen ve yepyeni ürünlerle hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden çözümler sunan kozmetik markalarının bayiliğini alarak beklentilerinizin çok üzerinde kazançlar sağlayabilirsiniz.

Kozmetik bayilik veren firmalar cazip fırsatlar sunarak bayilerinin kazançlarını arttırıp satış ağlarını genişletmeye çalışmaktadır. Bayilerine bölge koruması, eğitim, reklam ve yer seçimi gibi konularda destek sunan markalar bayilerine geniş bir hedef kitleye hitap etme ayrıcalığı tanımaktadır. Kaliteli ürünleri ile insan sağlığını koruyan, ürünlerinin üretiminde organik maddeler kullanıp duyarlılığını ortaya koyan markalar ile küçük başlangıçların kazançlı yatırımlara dönüştüğüne tanıklık edebilirsiniz.

Kozmetik Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünlerinde Bayilik

Kişisel bakım ve kozmetik sektörünün giderek önem kazanmasının ve büyümeye devam etmesinin ardında değişen sosyal ve kültürel değerlerin yattığı kabul ediliyor. Bakımlı olma gereksiniminin artması, kadınlar kadar erkeklerin de kişisel bakımlarına önem verir hale gelmesi ve iş hayatında yaratılan algının iyileştirilmek istenmesi gibi farklı dinamikler tüketicilerin kozmetik ihtiyaçlara ayırdıkları bütçenin çoğalmasını tetikliyor.

Kozmetik sektörünün büyümesinde sosyal medyanın etkisi de yadsınamıyor. Akıllı cep telefonları aracılığı ile anında internete bağlanan hedef kitle makyaj videoları, kozmetik ürünler, kişisel bakım kitleri, parfümler ve şampuanlar gibi farklı bakım ürünleri ile ilgili bilgiye maruz kalıyor. Daha bakımlı görünmek ve daha kusursuz bir cilde sahip olmak adına kullanılması gereken ürünlerin çeşitliliği hedef kitlenin satın alma motivasyonunu etkiliyor.

Her bütçeye uygun kozmetik ürünlerin varlığı markaların hedef kitlelerini farklılaştırırken hitap ettiği kesimin gelir düzeyinden bağımsız olarak kozmetik markaları kazançlarını arttırmaya devam ediyor. Sonrasında yapılan AR-Ge çalışmaları, çıkarılan yeni ürünler ve yeni lansmanlar derken hedef kitlenin ilgisi çekilirken sadakatlerini sağlamak kolaylaşıyor. 

Kozmetik Bayilik Veren Firmalar Artıyor

Kozmetik ürünleri bayiliği veren firmaların sayısı sektörel ihtiyaç doğrultusunda giderek artıyor. Bazıları yalnızca satış ortaklığı imkanı sunarken bazıları bayilik iş modeline sıkıca sarılıyor. Marka bilinirliğini arttırmak üzere kendileriyle aynı vizyona sahip girişimcileri bulma yarışına giren markalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Kimileri ürünlerinin organik olmasıyla, kimileri fiyat uygunluğu ile kimileri marka bilinirliği ile kimileri ise kalite standartlarının yüksekliği ile ön plana çıkıyor. Bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar incelendiğinde girişimcilerin en çok dikkatini çeken unsurlar ise yatırım bedeli ve sağlanan destekler olmayı sürdürüyor.

Siz de kişisel bakım ve kozmetik sektöründe ticari faaliyetlerinize başlamak istiyorsanız bayilik veren firmalar arasından seçim yaparken birçok değişkeni aynı anda düşünmelisiniz. Fiziki bir işletme açacaksanız; işletmenin konumu, işletmenin konumunda hitap ettiğiniz hedef kitlenin tercihleri ve bölgenin genel gelir seviyesine hitap eden markalarla yola çıkmalısınız.

Hazır yeri gelmişken önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Son yıllarda internetten alışveriş yapan tüketici sayısındaki artış bayilik modellerinin çeşitlenmesini sağlamış ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren markalar XML bayilikleri dağıtmaya başlamıştır. Ticari faaliyetinize başlamak için stoklama, kira ve personel sıkıntısından muaf olmak istiyorsanız siz de online bayilikleri düşünebilirsiniz. İnternetle, SEO çalışmalarıyla ve elbette sosyal medya yönetimiyle yakından ilgiliyseniz iş ortaklığı yaptığınız firmaların online temsilciliğini yapabilirsiniz.