Kozmetik ve Kisisel Bakim Ürünleri Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim

Bayilik veren kozmetik ve kişisel bakim firmaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi tercih edin. Kozmetik ve kişisel bakim bayiliği için markalar ile iletişime geçin.

Filtrele
“Kozmetik ve Kisisel Bakim Ürünleri Bayilikleri” sektöründe 27 adet bayilik ilanı bulunuyor.

MADAME FLAMİNG

Marka, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerle formüle edilen ürünleriyle, tüketicilere sağlıklı ve güvenilir bir güzellik deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.Madame Flaming, güzellik ve bakım konusundaki uzmanlığı ve titiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

espanol estrella

Türkiye de üretilen en kaliteli parfüm üreticisi

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum, 2016 yılında dünyaca ünlü Fransız ve İsviçreli iki parfümör tarafından formüle edilip 1284 kadın ve erkek tarafından denenip hayata geçirilen üstün vasıflı bir parfümdür.

Son Eklenen Firmalar

MADAME FLAMİNG

Marka, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerle formüle edilen ürünleriyle, tüketicilere sağlıklı ve güvenilir bir güzellik deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.Madame Flaming, güzellik ve bakım konusundaki uzmanlığı ve titiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

espanol estrella

Türkiye de üretilen en kaliteli parfüm üreticisi

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum, 2016 yılında dünyaca ünlü Fransız ve İsviçreli iki parfümör tarafından formüle edilip 1284 kadın ve erkek tarafından denenip hayata geçirilen üstün vasıflı bir parfümdür.

100.000 ₺

ZEYY PARFÜM

HİSLERİNİZE SESLENİN

250.000 ₺

Joure Parfüm

Kendi işinizin patronu olmak ve kokuların gizemli dünyasına adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1.000.000 ₺

Hitstil

Moda tasarımcıların size yılda dört defa önerdiğidir, 'stil' ise sizin hangisini Seçtiğiniz. Siz Hitstil'i seçin...

MYSTICAL

1995 Yılından bu yana 7 ülkede faaliyet gösteren parfümeri - kozmetik firmamız (MYSTICAL) Türkiye' de franchise sistemi ile bayiler vererek pazara girme kararı almıştır.

Barocco Parfüm

Senin kokun burada

GENOXCIDE

Hayallerinizin Ötesinde...

Prosenin

Prosenin Bayilik Prosenin PROSENİN BAYİLİK AÇIKLAMASI Merkezi Antalya Manavgatta bulunan PROSENİN ,dermatologlar ve kurumsal araştırma merkezleri ile işbirliği içerisinde dir.

PooKoku

Biz PooKoku’yuz. Herkesin bahsetmekten utandığı ve başka kelimelerle geçiştirdiği tuvalet utançlarından kurtaran markayız. Çirkinliği ortadan kaldıran ve her şeyi bulduğunuzdan daha iyi bırakma garantili, doğal kaliteli tuvalet öncesi ürünler sunyoruz

1.000.000 ₺

Ebru Polat Beauty - Cosmetics

Güzellik Salonu için Kozmetik Bayiliği için Şube vermekteyiz

10.000 ₺

EKOL

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır. Sadece Alacağınız mal ın ücretini ödeyeceğiniz bu iş sektöründe 10 bin

50.000 ₺

Platin Kozmetik ve Kimya

Bayimiz olmak ister misiniz? 'Doğru zamanda doğru sektöre yatırım yapın' Şimdi Kolonya kullanma zamanı !

500.000 ₺

Gülcan Göksu

14 YILDIR SEKTÖRDE OLAN Gülcan Göksu MARKA TESCİLİ VE KALİTE TESCİLİ OLUP,AVUSTURALYA VE BİR ÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DONANIMA SAHİP OLAN ÖDÜLLÜ BİR FİRMADIR.

10.000 ₺

EMOOL

Deterjan ve kozmetik ürünleri üretiminde yüksek tecrübe ve üretim kapasitesine sahip olan firmamız, halen Konya 2.Organize Sanayi bölgesinde 10.000 metrekare tesisinde imalat yapmaktadır.

25.000 ₺

Maa Althahab

200’den fazla şubesi ile hızla büyümeye devam eden, yüksek kaliteli ürünleri ve profesyonel iş anlayışı ve servis mükemmeliyeti ile ortadoğu ve arap yarımadasının en büyük parfümeri franchise markasıdır.

Tulumsepeti

Firmamız türkiye'nin en büyük tek kullanımlık ürünler üreten firmasıdır. tek kullanımlık tulum , önlük , bone ,galoş , eldiven gibi ürünlerimizi ister mağazalarınızda satışa sunabılır isterseniz pazarlama yoluyla tüm türkiyeye sunabilirsiniz.

Kendi işinizin sahibi olmak için illa ki dünyanın en yaratıcı, en farklı ve en eşsiz fikrini bulmanız gerekmez. Hali hazırda rüştünü ispat eden, bol gelir getiren ve aynı zamanda prestij kazanabileceğiniz sektörlere yönelerek de başarılı bir ticari hayata adım atabilirsiniz. Teknolojinin gelişimiyle sürekli yenilenen ve yepyeni ürünlerle hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden çözümler sunan kozmetik markalarının bayiliğini alarak beklentilerinizin çok üzerinde kazançlar sağlayabilirsiniz.

Kozmetik bayilik veren firmalar cazip fırsatlar sunarak bayilerinin kazançlarını arttırıp satış ağlarını genişletmeye çalışmaktadır. Bayilerine bölge koruması, eğitim, reklam ve yer seçimi gibi konularda destek sunan markalar bayilerine geniş bir hedef kitleye hitap etme ayrıcalığı tanımaktadır. Kaliteli ürünleri ile insan sağlığını koruyan, ürünlerinin üretiminde organik maddeler kullanıp duyarlılığını ortaya koyan markalar ile küçük başlangıçların kazançlı yatırımlara dönüştüğüne tanıklık edebilirsiniz.

Kozmetik Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünlerinde Bayilik

Kişisel bakım ve kozmetik sektörünün giderek önem kazanmasının ve büyümeye devam etmesinin ardında değişen sosyal ve kültürel değerlerin yattığı kabul ediliyor. Bakımlı olma gereksiniminin artması, kadınlar kadar erkeklerin de kişisel bakımlarına önem verir hale gelmesi ve iş hayatında yaratılan algının iyileştirilmek istenmesi gibi farklı dinamikler tüketicilerin kozmetik ihtiyaçlara ayırdıkları bütçenin çoğalmasını tetikliyor.

Kozmetik sektörünün büyümesinde sosyal medyanın etkisi de yadsınamıyor. Akıllı cep telefonları aracılığı ile anında internete bağlanan hedef kitle makyaj videoları, kozmetik ürünler, kişisel bakım kitleri, parfümler ve şampuanlar gibi farklı bakım ürünleri ile ilgili bilgiye maruz kalıyor. Daha bakımlı görünmek ve daha kusursuz bir cilde sahip olmak adına kullanılması gereken ürünlerin çeşitliliği hedef kitlenin satın alma motivasyonunu etkiliyor.

Her bütçeye uygun kozmetik ürünlerin varlığı markaların hedef kitlelerini farklılaştırırken hitap ettiği kesimin gelir düzeyinden bağımsız olarak kozmetik markaları kazançlarını arttırmaya devam ediyor. Sonrasında yapılan AR-Ge çalışmaları, çıkarılan yeni ürünler ve yeni lansmanlar derken hedef kitlenin ilgisi çekilirken sadakatlerini sağlamak kolaylaşıyor. 

Kozmetik Bayilik Veren Firmalar Artıyor

Kozmetik ürünleri bayiliği veren firmaların sayısı sektörel ihtiyaç doğrultusunda giderek artıyor. Bazıları yalnızca satış ortaklığı imkanı sunarken bazıları bayilik iş modeline sıkıca sarılıyor. Marka bilinirliğini arttırmak üzere kendileriyle aynı vizyona sahip girişimcileri bulma yarışına giren markalar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Kimileri ürünlerinin organik olmasıyla, kimileri fiyat uygunluğu ile kimileri marka bilinirliği ile kimileri ise kalite standartlarının yüksekliği ile ön plana çıkıyor. Bayilik veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar incelendiğinde girişimcilerin en çok dikkatini çeken unsurlar ise yatırım bedeli ve sağlanan destekler olmayı sürdürüyor.

Siz de kişisel bakım ve kozmetik sektöründe ticari faaliyetlerinize başlamak istiyorsanız bayilik veren firmalar arasından seçim yaparken birçok değişkeni aynı anda düşünmelisiniz. Fiziki bir işletme açacaksanız; işletmenin konumu, işletmenin konumunda hitap ettiğiniz hedef kitlenin tercihleri ve bölgenin genel gelir seviyesine hitap eden markalarla yola çıkmalısınız.

Hazır yeri gelmişken önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Son yıllarda internetten alışveriş yapan tüketici sayısındaki artış bayilik modellerinin çeşitlenmesini sağlamış ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren markalar XML bayilikleri dağıtmaya başlamıştır. Ticari faaliyetinize başlamak için stoklama, kira ve personel sıkıntısından muaf olmak istiyorsanız siz de online bayilikleri düşünebilirsiniz. İnternetle, SEO çalışmalarıyla ve elbette sosyal medya yönetimiyle yakından ilgiliyseniz iş ortaklığı yaptığınız firmaların online temsilciliğini yapabilirsiniz.