1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Barocco Parfüm

Barocco Parfüm

Senin kokun burada

Kozmetik ve Kisisel Bakim

BARACCO BUSINESS sektöre 2004 yılında atıldı. 2004 yılından 2012 yılına kadar edindiğimiz tecrübeyi markalarımızdan Baracco ve Rokko parfüm adı altında sektöre hızlı bı giriş yaparak genişleyerek ürün gruplarını çeşitlendirdik.

Tesislerimiz 1000 metre kare kapalı alanda ISO 9001 ve (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapıyor; parfüm body mist kolonya, ortam ve araç kokuları gibi farklı ürünleri tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Franchise modeliyle hızla büyüyen BARACCO BUSİNESS parfümeri sektöründe son dönemlerde büyüyen yatırımların başında gelmektedir. Türkiye'de 65 satış noktamız ile birlikte dünyada toplam 6 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte on-line alışveriş sitemiz e-baracco business tüketicilerimizin hizmetine açtık.

2020 yılında misyonumuz değiştirerek Manisa'da Ankara'ya tasidigimiz üretim tesislerini Fransa İspanya ve İtalya'da yapılan test ve ARGE çalışmalarıyla herkeze hitap edecek kalitede ürünlere sahip olduk.

Misyonumuz geregi kaliteden ödün vermeden ülkeye ve insanimiza faydalı ithalatı azaltan MADE İN TURKİYE sloganıyla tüm ülkelere ulaşmak istiyoruz. Mutlu tüketici mutlu marka SİZİN TARZINIZ sloganıyla her insana her kullanıcı ya tarzını yaşatacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek istiyoruz.

  1. Parfüm & Deodorant

Barocco Parfüm Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Barocco Parfüm Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör