1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Tulumsepeti

Tulumsepeti

Firmamız türkiye'nin en büyük tek kullanımlık ürünler üreten firmasıdır. tek kullanımlık tulum , önlük , bone ,galoş , eldiven gibi ürünlerimizi ister mağazalarınızda satışa sunabılır isterseniz pazarlama yoluyla tüm türkiyeye sunabilirsiniz.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

Firmamız tek kullanımlık ürünler üreten güçlü büyük bir firmadır facebook ta 56,000 takipçi ile türkiye'nin en büyük tulum firmasıdır.

tulumsepeti markası olarak tek kullanımlık tulum çeşitleri,kimyasal tulum çeşitleri, tek kullanımlık sedye örtüleri , tek kullanımlık mama önlüğü , tek kullanımlık otel terliği modelleri, bone,galoş , çizme galoş gibi sektörümüzün ihtiyaç duyduğu avm lerin talep ettiği tek kullanımlık etek ve tek kullanımlık namaz başörtüsü gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır.

Ürünlerimizi ağırlıklı alan firmaları sunacak olursak , tavuk çiftlikleri , et üretim tesisleri , oteller, güzellik merkezleri , saunlar, hamamlar,havuz işletmecileri , su deposu firmaları, temizlik firmaları, yurtlar, gibi pörföyü geniş ve uzundur. buralara ürünlerimizi tanıtacak bölge temsilcileri aramaktayız. Bölge temsilcilerimize numune ürün gönderimi ücretsiz olup müşteri pörtföyune göre gelir elde edilmektedir. kendi işinizin patronu olup. firmamızın bölge bayileri olarak çalışabilirsiniz.

  1. Güzellik Salonu & Kuaför
  2. Makyaj
  3. Parfüm & Deodorant

Tulumsepeti Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tulumsepeti Şartlar & Koşullar

  • LeventOfis markası kullanılmak zorundadır
  • LeventOfis Sözleşme şartlarına bağlı kalınmak zorundadır

Tulumsepeti Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör