1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. MYSTICAL

MYSTICAL

1995 Yılından bu yana 7 ülkede faaliyet gösteren parfümeri - kozmetik firmamız (MYSTICAL) Türkiye' de franchise sistemi ile bayiler vererek pazara girme kararı almıştır.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

Sağlık Bakanlığı üretim izni ile üretim yapmakta olan şirketimiz ISO9001 ve (GMP) iyi üretim standartlarında portföyünde bulunan (parfüm, extrait de parfüm, eau de toilette, eau de cologne, bambu çubuklu ortam kokuları (red diffuser), klasik kolonya ve araç kokuları v.b) ürünleri tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır. Avrupa'nın önemli tedarikçileri ile çalışmakta olup IFRA (İnternational Fragrance Assocition) normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimiz ürün güvenlik dosyalarına (Saffety Assesment) sahiptir.

Yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz ve distribütörlerimiz ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Her zaman sektörümüzde ilkleri yapan şirketimiz kaliteden taviz vermeden en iyiyi sizlere sunmaktadır. Franchise sistemi ile yeni satış noktaları vermekteyiz.

Misyonumuz, satın aldığı üründen memnun olan markamızı tavsiye eden ve bizden vazgeçmeyen değerli müşterilerimize 300'e yakın ürün yelpazemiz ile layık olmak daha iyi ve yeni ürünler sunmaktır.

Hedefimiz üretmiş olduğumuz ürünlerdeki standartları daha da ileri taşıyarak sağlıklı, kaliteli ürünlerle ön plana çıkmak ve güvenilir olmaya devam etmektir.

  1. Güzellik Salonu & Kuaför
  2. Makyaj
  3. Parfüm & Deodorant

MYSTICAL Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MYSTICAL Şartlar & Koşullar

  • Sektörün ve dünyanın değişen koşulları ile kurumsal bir firma olarak aldığımız yeni kararlar sonucunda bayii sayımızı arttırıp bütün dünyada çiğköfte dükkanlarımızın sayısının artması ve sağlıklı doğal çiğköfte ye herkesin ulaşmasını sağlamak için 2023 yılını atılım yıllı olarak belirleyip bu yönde çalışmalar yaptık ve alt yapımızı yeniledik. Ailemize katılmak isteyen herkese kapımız açıktır. Çigköftemizde (bulyon, çeşni,ketçap,mgs ve koruyucu madde) kesinlikle yoktur . Saygılarımızla TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTEÇİSİ

MYSTICAL Fotoğraflar

MYSTICAL 0
MYSTICAL 1
MYSTICAL 2
MYSTICAL 3

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör