Mystical

1995 Yılından Bu Yana 7 Ülkede Faaliyet Gösteren Parfümeri - Kozmetik Firmamız (Mystical) Türkiye' De Franchise Sistemi Ile Bayiler Vererek Pazara Girme Kararı Almıştır.

MYSTICAL Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MYSTICAL Bayilik Şartları

Tecrübemizi , Kalitemizi Yansıtacak, Kendi İşini Kurmak İsteyen Tüm Herkese Tabela ücreti Olmaksızın Anahtar Teslim Bayilikler Verilecektir. birlikte Milyonlarca Tene İmza Atmaya Hazır Mısınız!!! mystıcal Tene Atılan İmza...

MYSTICAL Bayilik Açıklaması

Sağlık Bakanlığı üretim izni ile üretim yapmakta olan şirketimiz ISO9001 ve (GMP) iyi üretim standartlarında portföyünde bulunan (parfüm, extrait de parfüm, eau de toilette, eau de cologne, bambu çubuklu ortam kokuları (red diffuser), klasik kolonya ve araç kokuları v.b) ürünleri tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır. Avrupa'nın önemli tedarikçileri ile çalışmakta olup IFRA (İnternational Fragrance Assocition) normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimiz ürün güvenlik dosyalarına (Saffety Assesment) sahiptir.

Yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimiz ve distribütörlerimiz ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Her zaman sektörümüzde ilkleri yapan şirketimiz kaliteden taviz vermeden en iyiyi sizlere sunmaktadır. Franchise sistemi ile yeni satış noktaları vermekteyiz.

Misyonumuz, satın aldığı üründen memnun olan markamızı tavsiye eden ve bizden vazgeçmeyen değerli müşterilerimize 300'e yakın ürün yelpazemiz ile layık olmak daha iyi ve yeni ürünler sunmaktır.

Hedefimiz üretmiş olduğumuz ürünlerdeki standartları daha da ileri taşıyarak sağlıklı, kaliteli ürünlerle ön plana çıkmak ve güvenilir olmaya devam etmektir.

MYSTICAL Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç