1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
 3. Dalton Marine Cosmetics

Dalton Marine Cosmetics

Dalton Marine Kozmetik Almanya menşeili içeriğinde deniz özlerini barındıran bir firmadır.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

5000 ₺

“Denizden Gelen Güzellik”

 

 

 • DALTON nedir?

DALTON 70 ülkede faaliyet gösteren 219 yıllık köklü bir Alman kozmetik firmasıdır. Marka Koruma Kanunu ile korunur ve patentlidir. Kolonya ve sabunu üreten ilk firma unvanına sahip olmakla birlikte 1960’lardan sonra deniz kozmetiği alanına yönelmiştir.

 

 • Neden deniz?

DALTON Kozmetik Kaptan Cousteau ile ortaklaşa yürüttüğü deniz keşiflerinin sonucunda anne karnında bebeğin yüzdüğü su ile denizde balığın yüzdüğü suyun aynı olduğu bilgisine ulaşır. Bu keşifler derinleştirildiğinde, insan kan plazmasının ve gözyaşının da deniz suyu ile aynı mineral, pH ve iyon değerlerine sahip olduğu ortaya çıkar. Yani, insan vücudundaki sıvılar ile deniz suyu aynı özelliklere sahiptir.

 

 • Celumer” nedir?

DALTON, yukarıda bahsettiğimiz keşiflerin ışığında Celumer, kelime anlamı ile “Denizden Gelen Hücre” adında bir yapı geliştirir. Bu yapı, içerisinde havyar, yosun, midye, istiridye ve plankton barındıran, insan deri hücreleri ile aynı pH, iyon ve mineral değerine sahip olan, müthiş besleyici bir deniz özüdür.  Doğal ve cilt ile özdeştir.

 

 • “Celumer” ne işe yarar?

Celumer, canlı tabaka ile aynı özellikte olduğu için hiçbir zorlayıcı işlem yapmadan, doğal emilimle canlı tabakaya dek iner ve içerisindeki etken maddeleri hücre içine sokar. Birinci evrede hücreyi temizler; ikinci evrede ise besler, bakım yapar ve hücreyi canlandırır. Bakım yapılan canlı tabaka hücreleri 28-30 gün içerisinde cilt yüzeyine çıkarak boynuzsu tabakayı oluşturur. Bu sayede Celumer, cildinize içten dışa bir bakım yapar, yani gerçek çözümler sunar.


* Celumer tüm DALTON ürünlerinde bulunur! Cilt tipine ve sorununa göre cildin ihtiyacı olan maddeleri hücre içine taşımada bir çanta vazifesi görür.

 

 

DALTON cilt problemlerini temel cilt bakım ürünleriyle çözer.

Biz daha “deri”ne dalmak istiyoruz, ya siz?

 1. Güzellik Salonu & Kuaför
 2. Makyaj
 3. Parfüm & Deodorant

Dalton Marine Cosmetics Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Dalton Marine Cosmetics Şartlar & Koşullar

 • Türkiye genelinde, Serbest Tüketici limitini aşmış yıllık tüketimi en az 2.400 kW olan tüketicilere indirimli elektrik satışının gerçekleştirilebilmesi için il bazında ya da bölgesel bayilikler verilecektir.
 • Potansiyel müşteri hedefleri arasında Ticarethane, Sanayi, Mesken gibi her türlü abone grubu bulunmaktadır.
 • Bayilerimizden beklentilerimiz; Bölgesel satış alanları içinde müşteri çalışması yaparak aktif bir şekilde sahada görev alması, Müşterilerle yapılan görüşmeler sonrasında yapılan ziyaretlerle ilgili rapor hazırlayarak ilgili kişiye düzenli bilgi vermesi.
 • Tarafımızca bayilere sağlanacak olanaklar ise; Gerekli görülen eğitimlerin sağlanması, Her türlü katalog, tanıtım kartı temin edilecektir.

Dalton Marine Cosmetics Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör