Parfüm & Deodorant Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Parfüm & Deodorant Bayilikleri

Parfüm & Deodorant ürünleri bayilikleri veren firmalar tarafından verilmiş bayilik ilanları arasından başvuru yaparak bayilik veren Parfüm & Deodorant markasına ulaşın.

Filtrele
“Parfüm & Deodorant Bayilikleri” sektöründe 60 adet bayilik ilanı bulunuyor.
EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Platin Kozmetik ve Kimya 50.000 ₺

Platin Kozmetik ve Kimya

Bayimiz olmak ister misiniz? 'Doğru zamanda doğru sektöre yatırım yapın' Şimdi Kolonya kullanma zamanı !

Joure Parfüm 250.000 ₺

Joure Parfüm

Kendi işinizin patronu olmak ve kokuların gizemli dünyasına adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PariStore Parfüm 25.000 ₺

PariStore Parfüm

PariStore markasıyla kurumsal alanda tescilli bir marka olmayı tercih ettik. Bunu kalite standartlarını önemsediğimiz için yaptık.PariStore olarak sadece parfüm odaklı bir marka olma yolundayız...

espanol estrella

espanol estrella

Türkiye de üretilen en kaliteli parfüm üreticisi

Barocco Parfüm

Barocco Parfüm

Senin kokun burada

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum, 2016 yılında dünyaca ünlü Fransız ve İsviçreli iki parfümör tarafından formüle edilip 1284 kadın ve erkek tarafından denenip hayata geçirilen üstün vasıflı bir parfümdür.

D&P Parfüm 50.000 ₺

D&P Parfüm

Türkiye’nin önde gelen açık parfüm markalarından olan Dp Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Mad Parfüm

Mad Parfüm

Mad Parfüm bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mad Parfüm bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bargello Parfüm 100.000 ₺

Bargello Parfüm

Temelleri 1950 yılında atılan Bargello Parfüm; ürün çeşitliliği ve ürün kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran bir markadır.

Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sevil Parfümeri bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Unk Parfüm House 50.000 ₺

Unk Parfüm House

UNK Parfüm House en kaliteli ürünleri tüketicilerine ulaştırma ilkesi ile hizmetlerine ve bayilik vermeye devam etmektedir.

Loris Parfüm 25.000 ₺

Loris Parfüm

Parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen firma ürünlerinin kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseğe çıkartmaktadır. Müşteri kitlesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Romeron Parfüm 25.000 ₺

Romeron Parfüm

2009 yılından bu yana perakende sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Romeron Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Gül Dünyası

Gül Dünyası

Gül Dünyası bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Gül Dünyası bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

Kişisel bakım kategorisine hitap eden bir diğer Franchise iş olanağı ise Parfüm & Deodorant bayilikleri! Peki, bu bayiliklerden ne kadar gelir elde edilebilir? Yatırımlar ne kadar tutara mal olur? Sizleri bu tip konularda aydınlatmak için oluşturduğumuz Parfüm & Deodorant kategorimize hemen göz atmayı ihmal etmeyin.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından “ortak tercih” olarak gösterilen bu kategori türü, kısa vade de yatırımlarınızı kar marjına çevirebilme hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu çalışma algısı ile beraber en kısa sürede getiriler elde etmek, DP, Eiffel gibi tanınan önemli markaların Franchise isim haklarını satın alma konusunda da yardımcı oluyoruz. Artık Türkiye’de bu markalar, yüzlerce farklı şube barındırmakta ve her gün 5 milyonu aşkın kişiye satışlar gerçekleştirmektedir. Sizlerin %100’e kadar kar etmesine etken sunan Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar, bu alanın gözbebeği olarak görülmektedir.

Kazançları doğrudan kontrol altında tutmak ve ücretsiz Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar güvencesine erişebilmek adına hemen karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bazı firmaların tanınırlık oranı yüksek olmasından dolayı yatırımcılardan yıllık Franchise ücretleri talep ettiği gibi, bazı firmalar ise orta sınıf bir tanınırlık olmasından ötürü ücretsiz isim haklarını kullanma şansları vermektedir.

Buna istinaden kendi firma kimliğinizi oluşturmak ve satın aldığınız Parfüm & Deodorant bayilikleri ile beraber kendinizi öne çıkartmak istiyorsanız, “Parfüm & Deodorant” kategorisinde yer alan markaların şartlarını ve yıllık ödeme fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bulunduğunuz muhitte yer alan ve sizlerle aynı isim üzerinden hizmet veren markaları karşılaştırabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise rakip firmalarınızı da gözden geçirebilir; böylelikle uygun bir satış stratejisi belirleyebilirsiniz. Web sitemiz uzunca dönemdir girişimcilere Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar konusunda yol göstermektedir.

Yatırımları kısa vade de katlamak ve kendinizi öne çıkartabilmek adına hemen siz de kategorilerimize göz atmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de önemli bir yere ulaşan ücretsiz Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar, her geçen gün sayısını arttırmakta ve alternatif şubeleri ile Türk halkına hizmetler sunmayı ele almaktadır.