Parfüm & Deodorant Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Parfüm & Deodorant Bayilikleri

Parfüm & Deodorant ürünleri bayilikleri veren firmalar tarafından verilmiş bayilik ilanları arasından başvuru yaparak bayilik veren Parfüm & Deodorant markasına ulaşın.

Filtrele
“Parfüm & Deodorant Bayilikleri” sektöründe 59 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Platin Kozmetik ve Kimya 50.000 ₺

Platin Kozmetik ve Kimya

Bayimiz olmak ister misiniz? 'Doğru zamanda doğru sektöre yatırım yapın' Şimdi Kolonya kullanma zamanı !

Joure Parfüm 250.000 ₺

Joure Parfüm

Kendi işinizin patronu olmak ve kokuların gizemli dünyasına adım atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

espanol estrella

espanol estrella

Türkiye de üretilen en kaliteli parfüm üreticisi

PariStore Parfüm 25.000 ₺

PariStore Parfüm

PariStore markasıyla kurumsal alanda tescilli bir marka olmayı tercih ettik. Bunu kalite standartlarını önemsediğimiz için yaptık.PariStore olarak sadece parfüm odaklı bir marka olma yolundayız...

Barocco Parfüm

Barocco Parfüm

Senin kokun burada

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum

Avec Toi Parfum, 2016 yılında dünyaca ünlü Fransız ve İsviçreli iki parfümör tarafından formüle edilip 1284 kadın ve erkek tarafından denenip hayata geçirilen üstün vasıflı bir parfümdür.

D&P Parfüm 50.000 ₺

D&P Parfüm

Türkiye’nin önde gelen açık parfüm markalarından olan Dp Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Mad Parfüm

Mad Parfüm

Mad Parfüm bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Mad Parfüm bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bargello Parfüm 100.000 ₺

Bargello Parfüm

Temelleri 1950 yılında atılan Bargello Parfüm; ürün çeşitliliği ve ürün kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran bir markadır.

Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sevil Parfümeri bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Loris Parfüm 25.000 ₺

Loris Parfüm

Parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinen firma ürünlerinin kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseğe çıkartmaktadır. Müşteri kitlesini genişletmek için bayilik vermeye devam etmektedir.

Romeron Parfüm 25.000 ₺

Romeron Parfüm

2009 yılından bu yana perakende sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Romeron Parfüm Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Son Eklenen Firmalar

SELÇUKLU TULUMBACISI
25 ₺

SELÇUKLU TULUMBACISI

Türkiye'nin en yenilikçi tulumbacısı olan Selçuklu Tulumbacısına lezzet ortağı olmak ister misiniz?

Bi Dane

Bi Dane

Sizde artık kendi işinizin patronu olmalısınız

Mihr-i Aşk Gelinlik

Mihr-i Aşk Gelinlik

Amacımız: Mihr-i Aşk Gelinlik modellerini ve Saç-Türban tasarımlarını ulaşılabilir fiyatlar ile sunmak, hayatlarının bu özel ve önemli gününde %100 memnun, mutlu gelin uğurlamaktır.

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi 150.000 ₺

ExperMobil - Cep Teleffonu Expertiz Sistemi

Kullanılmış mobil cihazların 70 hassas nokta kontrolü yapılarak detaylı exper raporu oluşturulması için kurulmuş franchise sistemidir.

Mobil Kontör

Mobil Kontör

KENDİ İŞİNİZİ KURUN Her türlü online hizmetin tek adresten yapılabildiği sistemimiz ile tüm bayilerimiz düşük sermaye ile yüksek kar marjı sağlıyor. Bayimiz olun işyerinizdeki gelirleri katlayın.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

Kişisel bakım kategorisine hitap eden bir diğer Franchise iş olanağı ise Parfüm & Deodorant bayilikleri! Peki, bu bayiliklerden ne kadar gelir elde edilebilir? Yatırımlar ne kadar tutara mal olur? Sizleri bu tip konularda aydınlatmak için oluşturduğumuz Parfüm & Deodorant kategorimize hemen göz atmayı ihmal etmeyin.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından “ortak tercih” olarak gösterilen bu kategori türü, kısa vade de yatırımlarınızı kar marjına çevirebilme hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu çalışma algısı ile beraber en kısa sürede getiriler elde etmek, DP, Eiffel gibi tanınan önemli markaların Franchise isim haklarını satın alma konusunda da yardımcı oluyoruz. Artık Türkiye’de bu markalar, yüzlerce farklı şube barındırmakta ve her gün 5 milyonu aşkın kişiye satışlar gerçekleştirmektedir. Sizlerin %100’e kadar kar etmesine etken sunan Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar, bu alanın gözbebeği olarak görülmektedir.

Kazançları doğrudan kontrol altında tutmak ve ücretsiz Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar güvencesine erişebilmek adına hemen karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bazı firmaların tanınırlık oranı yüksek olmasından dolayı yatırımcılardan yıllık Franchise ücretleri talep ettiği gibi, bazı firmalar ise orta sınıf bir tanınırlık olmasından ötürü ücretsiz isim haklarını kullanma şansları vermektedir.

Buna istinaden kendi firma kimliğinizi oluşturmak ve satın aldığınız Parfüm & Deodorant bayilikleri ile beraber kendinizi öne çıkartmak istiyorsanız, “Parfüm & Deodorant” kategorisinde yer alan markaların şartlarını ve yıllık ödeme fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bulunduğunuz muhitte yer alan ve sizlerle aynı isim üzerinden hizmet veren markaları karşılaştırabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise rakip firmalarınızı da gözden geçirebilir; böylelikle uygun bir satış stratejisi belirleyebilirsiniz. Web sitemiz uzunca dönemdir girişimcilere Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar konusunda yol göstermektedir.

Yatırımları kısa vade de katlamak ve kendinizi öne çıkartabilmek adına hemen siz de kategorilerimize göz atmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de önemli bir yere ulaşan ücretsiz Parfüm & Deodorant bayiliği veren firmalar, her geçen gün sayısını arttırmakta ve alternatif şubeleri ile Türk halkına hizmetler sunmayı ele almaktadır.