1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri

Sevil Parfümeri bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sevil Parfümeri bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kozmetik ve Kisisel Bakim

Sevil Parfümeri Bayilik

Türkiye’nin ilk parfümeri zinciri SEVİL Grubu 1973 yılında başladığı başarı serüvenine bugün Türkiye’nin 12 ilinde 43 seçkin bayilik ve şube mağazasıyla devam ediyor. Yusuf Sevilla ve eşi Lüsi Sevilla’nın markalaştırdığı SEVİL’in adımları 1959 yılında Yusuf Sevilla’nın babası Leon Sevilla’nın Tarlabaşı’ndaki mağazasıyla başladı. 1972 yılına kadar toptan kozmetik satışıyla devam eden süreç, 1976 yılında Nişantaşı’ndaki 8 m2’lik SEVİL mağazası ile zincirinin ilk halkasını oluşturarak devam etti.

 Sevil Parfümeri Bayilik ve Bayilik Başvuru Lider marka Sevil, dünyaca ünlü prestij markaları Sevil kalitesiyle müşterilerine sunuyor. Hizmetini yurt çapında toplam 43 mağazasında ücretsiz cilt bakımı, makyaj uygulamaları ve özel hediyelerle destekleyen Sevil Grubu, tüm kozmetik ihtiyaçlara cevap verecek bilgi birikimi ve donanıma sahip. Kalitesini dünya çapında kanıtlamış makyaj, cilt bakımı ve parfüm markalarının yanında, Sevil exclusive markaları da bulunan başarılı kozmetik zinciri, hizmet ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir. 

Sevil Parfümeri Bayilik  Grupta ayrıca sektörün nabzını tutan Türkiye’nin ilk kozmetik dergisi SEVİL’in yayın hayatına devam etmektedir. Kozmetik sektöründe ilkleri gerçekleştiren SEVİL Bayilik , kendini devamlı yenilemek, dürüstlükten ödün vermemek ve güler yüzlü hizmet sunmak gibi ilkelere her zaman bağlı kalmıştır ve kalmaya devam edecektir. SEVİL Grubu’nun ilkesi Yusuf Sevilla’nın şu sözleriyle özetlenebilir: “Müşterilerim benim patronumdur. Onlar istedikçe ben gelişmek zorundayım. Onların taleplerini yerine getirmek için her türlü imkanı zorlamalıyım.

Sevil Parfümeri Bayilik Başvuru

Sevil Parfümeri Bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz iletişim bilgilerinden Sevil Parfümeri Bayilik hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve Sevil Parfümeri Bayilik başvurusunda bulunabilirler.

 

  1. Parfüm & Deodorant

Sevil Parfümeri Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Sevil Parfümeri Şartlar & Koşullar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör