Emool

Deterjan Ve Kozmetik Ürünleri Üretiminde Yüksek Tecrübe Ve Üretim Kapasitesine Sahip Olan Firmamız, Halen Konya 2.organize Sanayi Bölgesinde 10.000 Metrekare Tesisinde Imalat Yapmaktadır.

EMOOL Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* Bütçe tamamen satışa hazır ilk ürünlerinizin alımında kullanılacaktır.Firmamız herhangi bir giriş ücreti,franchise fee, royalty vs ücreti talep etmemektedir.

EMOOL Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EMOOL Bayilik Şartları

Özgüveni Yüksek
Satış Becerilerine Güvenen
Sosyal İlişkilerinde Başarılı
İş Sorumluluğu Yüksek

EMOOL Bayilik Açıklaması

Konya 2. organize sanayi bölgesinde 10.000 metrekare kapalı tesisinde yıllık 24.000 ton toz 30.000 ton sıvı ürünler imalat kapasitesine sahip olan Polo Kimya, sektörde uzun yıllardır elde ettiği üretim tecrübesi ve imalat kabiliyetiyle, ülkemizde Deterjan-Kozmetik üretimi yapan yerli firmalar arasında hakim ilk 10 firmanın içerisinde yer almaktadır.Yurtiçi ve yurtdışı kanallarda endüstriyel ve ev tipi ürünler olmak üzere çok geniş bir üretim çeşitliliğine sahip olan firmamız, uzun yıllar süren ar-ge çalışmaları sonucu tekil kullanıcıların direk kullanımına yönelik geliştirdiği yeni markası olan EMOOL ile bu pazarda da önde gelen markalardan bir tanesi olmayı hedeflemektedir.

EMOOL grubunda bayiler aldıkları temel eğitimler sonrası numune uygulamalarını içeren bir bilgilendirme programına tabi tutulacak ve sonrasında çevrelerinde bulunan yine kendileri gibi tekil ( ticari olmayan ) kullanıcılara ürünlerin tanıtım ve satışından sorumlu olacaklar ve bu yolla yaptıkları satışlar sonrası ciddi yan gelirler elde etme fırsatına sahip olacaklardır. 

EMOOL Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR