Güzellik Salonu & Kuaför Bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Güzellik Salonu & Kuaför Bayilikleri

Güzellik salonu ve Kuaförler tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi seçerek bayilik veren güzellik salonlarına ve kuaförlere ulaşabilirsiniz.

Filtrele
“Güzellik Salonu & Kuaför Bayilikleri” sektöründe 74 adet bayilik ilanı bulunuyor.
MADAME FLAMİNG

MADAME FLAMİNG

Marka, yüksek kaliteli ve doğal içeriklerle formüle edilen ürünleriyle, tüketicilere sağlıklı ve güvenilir bir güzellik deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.Madame Flaming, güzellik ve bakım konusundaki uzmanlığı ve titiz çalışması ile öne çıkmaktadır.

EKOL 10.000 ₺

EKOL

Marketlere çok az bütçe ile çalışarak sizlere kazanma imkanı sunuyoruz. İşimizin detayları ve uygulama şekilleri verilecek olan eğitimlerle size en ince noktasına kadar anlatılacaktır. Sadece Alacağınız mal ın ücretini ödeyeceğiniz bu iş sektöründe 10 bin

Ebru Polat Beauty - Cosmetics 1.000.000 ₺

Ebru Polat Beauty - Cosmetics

Güzellik Salonu için Kozmetik Bayiliği için Şube vermekteyiz

Maa Althahab 25.000 ₺

Maa Althahab

200’den fazla şubesi ile hızla büyümeye devam eden, yüksek kaliteli ürünleri ve profesyonel iş anlayışı ve servis mükemmeliyeti ile ortadoğu ve arap yarımadasının en büyük parfümeri franchise markasıdır.

NİRVANA GÜZELLİK SALONU 500.000 ₺

NİRVANA GÜZELLİK SALONU

Herşey Unutulur ama güzelliğiniz asla! GÜZELLİK MERKEZİ OLMAYA YÖNELİK YILLARDIR İŞLEYEN SİSTEMİMİZ,TECRUBEMİZ, TAKİP SİSTEMİMİZ DE KAYITLI ÜYE SAYISI,EĞİTİM VE REKLAM DESTEĞİ İLE TİCARETİN GETİRECEĞİ RİSKİ MİNİMİZE ETMENİN TAM ZAMANI

ZEYY PARFÜM 100.000 ₺

ZEYY PARFÜM

HİSLERİNİZE SESLENİN

Gülcan Göksu 500.000 ₺

Gülcan Göksu

14 YILDIR SEKTÖRDE OLAN Gülcan Göksu MARKA TESCİLİ VE KALİTE TESCİLİ OLUP,AVUSTURALYA VE BİR ÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DONANIMA SAHİP OLAN ÖDÜLLÜ BİR FİRMADIR.

GENOXCIDE

GENOXCIDE

Hayallerinizin Ötesinde...

EMOOL 10.000 ₺

EMOOL

Deterjan ve kozmetik ürünleri üretiminde yüksek tecrübe ve üretim kapasitesine sahip olan firmamız, halen Konya 2.Organize Sanayi bölgesinde 10.000 metrekare tesisinde imalat yapmaktadır.

Rever Kozmetik Parfüm 25.000 ₺

Rever Kozmetik Parfüm

Birçok parfüm çeşidiyle ortam kokuları ve oto kokularını bir arada sunabilen Rever Kozmetik markası, tüketicinin alışkanlıklarına yeni bir renk katacak bir firma olarak Türkiye’deki açık parfüm pazarındaki yerini aldı.

Sabun Dünyam

Sabun Dünyam

Sabun Dünyam bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sabun Dünyam bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hitstil 1.000.000 ₺

Hitstil

Moda tasarımcıların size yılda dört defa önerdiğidir, 'stil' ise sizin hangisini Seçtiğiniz. Siz Hitstil'i seçin...

Dalton Marine Cosmetics 5.000 ₺

Dalton Marine Cosmetics

Dalton Marine Kozmetik Almanya menşeili içeriğinde deniz özlerini barındıran bir firmadır.

Meppibrows

Meppibrows

MeppiBrows Güzellik Salonu Düşük sermaye yüksek Kar elde etmek ve kendi işinizin sahibi olmak için en güvenilir adres

Prosenin

Prosenin

Prosenin Bayilik Prosenin PROSENİN BAYİLİK AÇIKLAMASI Merkezi Antalya Manavgatta bulunan PROSENİN ,dermatologlar ve kurumsal araştırma merkezleri ile işbirliği içerisinde dir.

Son Eklenen Firmalar

Döner İstasyonu 750 ₺

Döner İstasyonu

Döner İstasyonu markası olarak soslu döner dürüm ve döner çeşitlerinde bayilik veriyoruz.

Asel Eğitim Merkezi 40.000 ₺

Asel Eğitim Merkezi

2020 yılında kurulan Asel Eğitim Merkezi Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da temsilcilikler veriyor.

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

Özellikle kadın girişimcilere hitap eden bir diğer iş kolu ise Güzellik Salonu & Kuaför bayilikleri! Bu bayilik sistemleri ile beraber kısa sürede ciddi kar rakamları yakalanabileceği gibi, Türkiye’de ve Dünya’da marka olmuş firmaların Franchise isimlerini kullanabileceğiniz bir kategori oluşturduk. “Güzellik Salonu & Kuaför” kategorisi, sizlere her bütçeye hitap eden markaların yıllık ödeme sistemleri dahilinde bir firma oluşturabilmesine olanaklar tanımaktadır.

Belli başlı ücretler karşılığında kendi firmanızı oluşturmak ve Güzellik Salonu & Kuaför bayiliği veren firmaların güvencesi altında olabilmek oldukça kolay! Bayanların aylık olarak birkaç defa gittiği ve kişisel bakımlarını yaptırdığı güzellik salonları, Türkiye’de artık ciddi kar oranları yakalama hususunda önemli bir iş kolu olarak isimlendirilmektedir. Firmalar genel olarak sizlerden yıllık Franchise ücretleri talep ederken kendi ürünlerini, kendi malzemelerini, kendi konseptlerini ve kendi isimlerini kullanma şanslarını sıralamaktadır. Ek olarak ücretsiz Güzellik Salonu & Kuaför bayiliği veren firmalar konusunda da bir kıyaslama yapabilir, bütçenize uygun olan herhangi bir iş istihdamını yaratabilirsiniz.

Sizleri aydınlatmak ve sektörel olarak önemli iş kapılarına yönlendirebilmek adına zemin oluşturan web sitemiz, 2016 / 2017 yılı itibariyle yüzlerce kişinin Güzellik Salonu & Kuaför bayilikleri satın almasına yardımcı olmuştur. Markaları kendi kategorisinde toplayan ve girişimciler tarafından merak konusu olan birçok ayrıntıyı açan web sitemiz, çalışkan editör kadrosu sayesinde yeni girişim kaynaklarını yaratmanıza hizmetler etmektedir. Aynı zamanda Güzellik Salonu & Kuaför bayiliği veren firmalar konusunda da sizlere total harcamalarınızı da aktaran web sitemiz, bu sayede ise yeni bir iş istihdamı yaratabilmeniz bakımından sizleri desteklemekten geri kalmamaktadır.

Hemen siz de “Güzellik Salonu & Kuaför” kategorisine giriş yapabilir, buradan birçok iş koluna istinaden bilgi alma olanaklarına sahip olabilirsiniz. Alternatif olarak ücretsiz Güzellik Salonu & Kuaför bayiliği veren firmalar konusunda da merak edilen tüm ayrıntıların altını çizmekten geri kalmıyoruz. Böylesi bir çalışma ile çok daha fazla öne çıkan ve kitleler tarafından önemsenen birçok detay, Franchise konulu kategorimizden cevap bulmaktadır.