Genoxcide

Hayallerinizin Ötesinde...

GENOXCIDE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

GENOXCIDE Bayilik Şartları

Genoxcıde Bayisi Olmak İçin Girişimcilik Ruhu Ve Başarma Tutkusuna, İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Tecrübesine, Genoxcıde Bayisi Olmanın Gerektirdiği Finansal İmkanlar Ve Başarılı Bir İş Geçmişine Sahip Olmanız Yeterlidir. Ayrıca Zamanınızı Ve Gücünüzü Genoxcıde Harcama İsteğiniz De önemlidir.

GENOXCIDE Bayilik Açıklaması

BIOLINK MEDİKAL ESTETİK VE KOZMETİK;

2020 yılında Yeni Markası GENOXCIDE'ı kurmuştur. Bu zamana kadar AR-GE çalışmaları ile geliştirmiş olduğu ürünleri GENOXCIDE markası adı altında toplayarak güzellik ve medikal estetik konusunda yenilikçi bir bakış açısı geliştirmiştir.

Zeytinyağını oksijenle birleştiren teknolojiyi geliştirip, zeytinyağı polifenol oranı ve ozon dozajlaması konularını ele alan BİOLİNK MEDİKAL, dünya standartlarının en üstünde olmayı hedeflemektedir.

Zeytinyağının içerisindeki ozon miktarını ölçebilecek bir teknolojinin olmaması nedeniyle AR-GE çalışmaları ile bu konuya odaklanan BİOLİNK MEDİKAL, geliştirdiği teknolojileri bünyesine katmıştır.

Kaliteli Zeytinyağını, Balıkesir Burhaniye Kırtık Köyünde,1400 rakım seviyelerinde, Organik Tarım faaliyeti gösteren bölgede, soğuk sıkım olarak üretmekte olup, zeytinyağının 700 mg/kg-1430 mg/kg arası polifenol içerdiği, yurtdışı ve yurtiçi bağımsız akredite laboratuvarlarda yapılan ölçümlerle saptanmıştır. 

 

BİOLİNK MEDİKAL ESTETİK VE KOZMETİK, bilim ve teknoloji referansı ile AR-GE çalışmalarını yapıp, yaratıcı ve yenilikçi kimliği ile ihtiyaç duyulan ürünler geliştirerek, cilt sağlığını en üst düzeyde korumayı ilke edinmiştir.

GENOXCIDE Bayilik Verdiği Bölgeler

İletişime Geç