1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. GENOXCIDE

GENOXCIDE

Hayallerinizin Ötesinde...

Kozmetik ve Kisisel Bakim

BIOLINK MEDİKAL ESTETİK VE KOZMETİK;

2020 yılında Yeni Markası GENOXCIDE'ı kurmuştur. Bu zamana kadar AR-GE çalışmaları ile geliştirmiş olduğu ürünleri GENOXCIDE markası adı altında toplayarak güzellik ve medikal estetik konusunda yenilikçi bir bakış açısı geliştirmiştir.

Zeytinyağını oksijenle birleştiren teknolojiyi geliştirip, zeytinyağı polifenol oranı ve ozon dozajlaması konularını ele alan BİOLİNK MEDİKAL, dünya standartlarının en üstünde olmayı hedeflemektedir.

Zeytinyağının içerisindeki ozon miktarını ölçebilecek bir teknolojinin olmaması nedeniyle AR-GE çalışmaları ile bu konuya odaklanan BİOLİNK MEDİKAL, geliştirdiği teknolojileri bünyesine katmıştır.

Kaliteli Zeytinyağını, Balıkesir Burhaniye Kırtık Köyünde,1400 rakım seviyelerinde, Organik Tarım faaliyeti gösteren bölgede, soğuk sıkım olarak üretmekte olup, zeytinyağının 700 mg/kg-1430 mg/kg arası polifenol içerdiği, yurtdışı ve yurtiçi bağımsız akredite laboratuvarlarda yapılan ölçümlerle saptanmıştır. 

 

BİOLİNK MEDİKAL ESTETİK VE KOZMETİK, bilim ve teknoloji referansı ile AR-GE çalışmalarını yapıp, yaratıcı ve yenilikçi kimliği ile ihtiyaç duyulan ürünler geliştirerek, cilt sağlığını en üst düzeyde korumayı ilke edinmiştir.

  1. Güzellik Salonu & Kuaför
  2. Makyaj
  3. Parfüm & Deodorant

GENOXCIDE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

GENOXCIDE Şartlar & Koşullar

  • Türkiye’nin ilk ve tek dijital haber dergisi SANTRAL temsilcilikler veriyor Yaklaşık 9 yıldır yayınlanan Türkiye’nin ilk ve tek dijital medya dergisi MEDYATABLET’i de bünyesinde bulunduran dijiPub, 2 yıldır yayınladığı Türkiye’nin ilk ve tek dijital haber dergisi SANTRAL için temsilcilikler vermeye başladı. İstanbul’da 3, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Gaziantep ve Samsun’da 2 olmak üzere diğer şehirlerde de 1’er temsilcilik vermeyi hedefleyen SANTRAL, böylece hem Anadolu’nun gündemini yakalamaya ve dijital dünyaya da aktarmaya hem de Anadolu firmalarının reklamlarını da sayfalarına yansıtarak temsilcilik alacak bireylere kazanç sağlayacak.
  • Dergimize santraldergi.com ve TURKCELL DERGİLİK'ten ücretsiz erişebilirsiniz. Şirketimizin web sayfasına ise dijipub.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz.

GENOXCIDE Fotoğraflar

GENOXCIDE 0
GENOXCIDE 1
GENOXCIDE 2

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör