Alescia Fragrance

Alescia Pefume Store Alescia Perfumum. 2011 Yılından Bu Yana Istanbul’da Faaliyetlerine Başlamış Olup, Alescia Markalı Kozmetik Tesisini 2013 Yılında Çorum’a Taşımış Olup, Parfüm Ve Her Çeşit..

Alescia Fragrance Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Alescia Parfüm Bayilik Şartları : İşyeri, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu mağaza işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun

Alescia Fragrance Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Alescia Fragrance Bayilik Şartları

Bayilik Verilecek Bölgede Başka Bir Alescia şubesinin Bulunmaması
İşyeri, Yaya Ve Taşıt Trafiğinin Yoğun Olduğu Mağaza İşletmeciliğine Uygun Ana Arterler, Alışveriş Merkezleri, Süper Marketler, Sinema Ve Okulların Yoğun Olduğu Bölgelerde Olmalıdır.
İşyeri Olarak Seçilen Mekanın; Cadde Cepheli 10-30 Metrekare Arası Olması Gerekmektedir.
Bu Alan, Avm”de Açılacak İşyerleri İçin Asgari 5-15 Metrekare Olmalıdır.
İstenen şartların Denetimi, Uzman Danışmanlarımızın Ekspertiz çalışmalarıyla Yapılacaktır.

Alescia Fragrance Bayilik Açıklaması

Alescia Pefume Store

Alescia Perfumum. 2011 yılından bu yana istanbul’da faaliyetlerine başlamış olup, Alescia markalı kozmetik tesisini 2013 yılında Çorum’a taşımış olup, parfüm ve her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Ürünlerini yurt içinde oluşturduğu bayii ağı ile pazarlamakta ve bir çok ülkeye ihracat yapmayı hedeflemektedir.

Parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalite çıtasını daha yukarıları çıkartmaktadır.

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Alescia Perfumum, kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pakiştireye devam etmektedir. Kendi Bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanmı ile herkese hitap etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Alescia Perfumum’ün başarısındaki temel faktör; özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, toplum ve çevremize en yüksek dikkat ve saygıyı göstererek, kozmetik sektöründe önde giden üreticilerden birisi olarak devam etmek ve ilerlemektir.

Üretim ve Kalite Anlayışı

Alescia Perfumum müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimine dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktır. Süreçler topla kalite yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam kalite yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır.

Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yüksekkaliteli ürünler üreterek iç ve dış pazara hızlı cevap verebilmektedir. Sevil Kozmetik ürünün girdi kalitesinin en kaliteli ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır.

Neden Alescia?

Alescia Parfümleri, gelişmiş ülkelerin ve Avrupa Birliği’nin kompozisyon uçanyağı imalinde uyguladıkları I. F. R. A.; International Fragrance Association adlı kuruluşun tavsiyelerine uygun hammaddeler ve limitlerde imal edilmiştir.

Alescia Türkiye’nin Sağlık Bakanlığı izinli versiyon parfümüdür. Kullandığı tüm hammaddeler 1. sınıf kaliteli hammaddeler olup tamamen doğal çiçek ve baharat özlerinden yapılmıştır. Üretimin her aşamasında otomasyon hakimdir. Böylelikle Alescia Parfümleri el değmeden hazırlanmaktadır. Her ürün kimyagerlerimizin kontrolü altında üretilir ve laboratuvarlarımızda kalite testlerinden geçtikten sonra siz müşterilerimize sunulur.

Alescia Fragrance Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR