1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Kozmetik ve Kisisel Bakim
  3. Alescia Fragrance

Alescia Fragrance

Alescia Pefume Store Alescia Perfumum. 2011 yılından bu yana istanbul’da faaliyetlerine başlamış olup, Alescia markalı kozmetik tesisini 2013 yılında Çorum’a taşımış olup, parfüm ve her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir.

Kozmetik ve Kisisel Bakim

50000 ₺

Alescia Pefume Store

Alescia Perfumum. 2011 yılından bu yana istanbul’da faaliyetlerine başlamış olup, Alescia markalı kozmetik tesisini 2013 yılında Çorum’a taşımış olup, parfüm ve her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Ürünlerini yurt içinde oluşturduğu bayii ağı ile pazarlamakta ve bir çok ülkeye ihracat yapmayı hedeflemektedir.

Parfüm sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalite çıtasını daha yukarıları çıkartmaktadır.

Uygun Fiyata Kaliteli Ürün

Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Alescia Perfumum, kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pakiştireye devam etmektedir. Kendi Bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge bölümü ve teknolojik donanmı ile herkese hitap etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Alescia Perfumum’ün başarısındaki temel faktör; özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, toplum ve çevremize en yüksek dikkat ve saygıyı göstererek, kozmetik sektöründe önde giden üreticilerden birisi olarak devam etmek ve ilerlemektir.

Üretim ve Kalite Anlayışı

Alescia Perfumum müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimine dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktır. Süreçler topla kalite yönetim bilinciyle, etkin ve verimli bir şekilde yönetilmektedir. Toplam kalite yönetimi çerçevesinde insana öncelik verilerek eğitimli ve yetkin çalışanlarının bağlılığı, kalite ve verimlilik faaliyetlerine katkısı sağlanmaktadır.

Kalitenin sürekli geliştirilmesine gösterilen hassasiyet ile yüksekkaliteli ürünler üreterek iç ve dış pazara hızlı cevap verebilmektedir. Sevil Kozmetik ürünün girdi kalitesinin en kaliteli ve en hızlı şekilde temin edilmesi amaçlanmaktadır.

Neden Alescia?

Alescia Parfümleri, gelişmiş ülkelerin ve Avrupa Birliği’nin kompozisyon uçanyağı imalinde uyguladıkları I. F. R. A.; International Fragrance Association adlı kuruluşun tavsiyelerine uygun hammaddeler ve limitlerde imal edilmiştir.

Alescia Türkiye’nin Sağlık Bakanlığı izinli versiyon parfümüdür. Kullandığı tüm hammaddeler 1. sınıf kaliteli hammaddeler olup tamamen doğal çiçek ve baharat özlerinden yapılmıştır. Üretimin her aşamasında otomasyon hakimdir. Böylelikle Alescia Parfümleri el değmeden hazırlanmaktadır. Her ürün kimyagerlerimizin kontrolü altında üretilir ve laboratuvarlarımızda kalite testlerinden geçtikten sonra siz müşterilerimize sunulur.

  1. Güzellik Salonu & Kuaför
  2. Makyaj
  3. Parfüm & Deodorant

Alescia Fragrance Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Alescia Fragrance Şartlar & Koşullar

Alescia Fragrance Fotoğraflar

Kozmetik ve Kisisel Bakim Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör