Bayilik Veren Fast Food Restoranları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food

Bayilik veren fastfood markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak fastfood bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Bayilik Veren Fast Food Restoranları” sektöründe 336 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta 25.000 ₺

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Prestijli, kaliteli ve güvenilir bir marka ile hizmet veren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Türkiye’de ve Avrupa’da bayilik vermektedir.

Domino's Pizza 1.000.000 ₺

Domino's Pizza

1960 yılında faaliyetlerine başlayan ve günümüzde yaklaşık 14 bin restoranla hizmet veren Domino’s dünyanın en büyük franchise zincirlerinden biridir

Tatlıses Çiğköfte 25.000 ₺

Tatlıses Çiğköfte

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen lezzetlerden biri olan çiğköfteyi en kaliteli ve lezzetli şekli ile müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Tatlıses Çiğköfte bayilik vermeye devam etmektedir

Ekrem Coşkun Döner

Ekrem Coşkun Döner

Güvenilir bir isim oluşturmuş olan Ekrem Coşkun Döner, birçok girişimcinin bayilik hedefi olmaktadır.

01 Döner 250.000 ₺

01 Döner

01 Döner - Dürümün Başkenti Adana Sokak Lezzetleri

Maydonoz Döner 500.000 ₺

Maydonoz Döner

Afyon’da 2 şube ile başladığımız yolculuğumuzu Türkiye genelinde yeni bayilikler vererek sürdürüyoruz.

o pilavcı 250.000 ₺

o pilavcı

Gıda sektörüne yeni bir konsept kazandıran O Pilavcı yeni bayilikler vermeye devam ediyor.

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

Ücretsiz Bayilik Fırsatı, Düşük Maliyet, Yüksek Kazanç ile KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAYA ne DERSİNİZ??

İKRAM ÇİĞKÖFTE MUSTAFA İPEK 25.000 ₺

İKRAM ÇİĞKÖFTE MUSTAFA İPEK

15 yıllık tecrübe ve 115 şubemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

1985 TARİHİ AYVALIK TOSTÇUSU 50.000 ₺

1985 TARİHİ AYVALIK TOSTÇUSU

1985 Yılında ilk ayvalık tostunu pişirdiğimiz günden beri ülkenin her tarafına yayılmış durumdayız. Ekonomik ürün çeşitleri ve özel tariflerimiz ile fark yaratan yemek hizmetleri sunuyoruz.

Kebo 1.000.000 ₺

Kebo

Diyet Düşmanı

 GAZİ ÇİĞKÖFTE 10.000 ₺

GAZİ ÇİĞKÖFTE

Gazi Çiğ Köfte 1986 yılında kurulmuştur. Benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket edere

Ayvalık Tost 500.000 ₺

Ayvalık Tost

"Ayvalık Tostunun" bu kadar farklı ve tercih edilir olmasının en önemli sebebi şüphesiz, özel olarak üretilen ekmeğidir. Hiç bir katkı maddesi konulmayan, %100 doğal olarak üretilir.

Lezizhan Çiğköfte 10.000 ₺

Lezizhan Çiğköfte

Çiğ köftenin en iddialı isimlerinden olan markamız Türkiye genelinde bayilik taleplerini kabul ediyor.

+1 Burger & Steak 500.000 ₺

+1 Burger & Steak

+1 Burger & Steak çalışma hayatına İstanbul Maltepe'de başlamıştır. Kısa bir zamanda bölgesindeki tüm müşterilerinden tam not alarak yükselmiştir. 3 seneyi deviren markamız ve ürünlerimiz ile hizmet ağımızı büyütmek istemekteyiz.

Son Eklenen Firmalar

EXODOR PARFUMES 50.000 ₺

EXODOR PARFUMES

KOZMETİK VE KİŞSİL BAKIM ÜRÜNLERİMİZİN BÖLGELERDE YETKİLİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR.

Fully Medikal 250.000 ₺

Fully Medikal

%100 Türk sermaye ile kurulan üretimini ve satış ağını oluşturan firmamız Türkiye geneli bayilikler verecektir.

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle

Gorilla Waffle Olarak İstanbul İçi Bayilikler Verilecektir.

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Fast Food Restoranları, Dünya’nın tüm ülkelerinde hizmet sunan ve aynı zamanda her yaş grubu tarafından tercih edilen bir işletme türü olarak bilinmektedir. Bu sebeple Fast Food Restoranları bayilikleri hizmetleri veren işletmeler, kar marjını daha yukarı seviyeler de tutmak ve daha büyük kazançlar elde etmek adına çeşitli ülkelerde aktif hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizde özellikle çocuk ve gençlere hitap eden fast food türü yiyecekler, alternatif menülerle desteklenmekte ve tüketimi bu noktada kolaylaştırmaktadır. Herkese hitap eden türden yiyeceklerin yer aldığı Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalardan siz de bir işletme açma şansına sahip olabilirsiniz. Eğer yatırımlarınızı bu alanda kullanacaksanız, mutlaka marka eşleştirmelerini yapmalı ve sizlere hitap eden marka ile anlaşmaları sağlamanızı öneriyoruz. Web sitemizde yer alan “Fast Food Restoranları” kategorisi üzerinden onlarca farklı Dünyaca ünlü markayı eşleştirmek mümkün! Ayrıca hizmet almak ve Franchise isim haklarından faydalanabilmeniz adına detaylı bir kıyaslama yapabileceğiniz ortamlar yaratmaktayız. Ekstra olarak ücretsiz Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar da bulunduğu gibi, sizlerin yıllık ödeme sistemlerine tabii tutulmadan bu tip hizmet türlerinden faydalanabileceği bir zemin hazırlıyoruz.

Binlerce girişimci, gıda sektörünün son dönemlerde yükselişe geçmesi ve Fast Food Restoranları bayilikleri hizmetlerinin uygun fiyatlardan sağlanması ile beraber, bu alana yönelim yapmaya başladı! Web sitemizde yer alan markalar ise sizlere ücretli ve ücretsiz Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar olarak bilinmektedir. Bu markalardan bir seçim ortamı yaratılırken mutlaka ülke bazında popülerliği ve sizlere şart olarak koştukları maddelerin tamamını gözden geçirmenizi önermekteyiz. Bu tip bir kıyaslamanın yapılması ardından ise ürün seçimlerini gerçekleştirmek ve temel olarak ele almak söz konusu olacaktır.

Her geçen gün gıda sektörüne karşı yönelim, kişilerin alternatif restoranlardan diledikleri gibi yemek siparişleri vermesini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra kendi restoranları üzerinden de bir tüketim ortamı yaratmak isteyen girişimciler, Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar arasında bir markayı tercih ettikten sonra kendi alanlarını kurabilir ve ürün satışlarını gerçekleştirebilirler.