Bayilik Veren Fast Food Restoranları

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food

Bayilik veren fastfood markaları tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından seçim yaparak fastfood bayilikleri fırsatlarını değerlendirin

Filtrele
“Bayilik Veren Fast Food Restoranları” sektöründe 331 adet bayilik ilanı bulunuyor.

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

Ücretsiz Bayilik Fırsatı, Düşük Maliyet, Yüksek Kazanç ile KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAYA ne DERSİNİZ??

250.000 ₺

Adabeyi döner

Ateş ve lezzetin buluşma noktası

Mormo Burger

düşük maliyet,yüksek kazançlı iç Anadolu'nun yeni markası

500.000 ₺

DÖNER BUDUR

ARADIĞIN LEZZET BUDUR

1.000.000 ₺

Kebo

Diyet Düşmanı

Maksat Çiğköfte

Maksat Çiğköfte, hijyenik koşullarda ve kalite kurallarına uyarak ürettiği çiğköftesini Türkiye'nin dört bir yanına dağıtarak bu lezzeti müşterileri ile paylaşmaktadır.

500.000 ₺

+1 Burger & Steak

+1 Burger & Steak çalışma hayatına İstanbul Maltepe'de başlamıştır. Kısa bir zamanda bölgesindeki tüm müşterilerinden tam not alarak yükselmiştir. 3 seneyi deviren markamız ve ürünlerimiz ile hizmet ağımızı büyütmek istemekteyiz.

500.000 ₺

HAMBURGER 7

“Şirketimiz Finanset olarak Türkiye’nin ve Dünyanın yeni alternatifi olmak için yola çıktı! Şehirdeki tek düzelikten sıkıldıysan, artık senin için farklı bir alternatif var!” Hamburger 7 bu bakış açısıyla kapılarını franchise müşterilerine açmıştır.

250.000 ₺

CHİCKEN ROLL

iç anadolu ve egeden sonra tüm türkiyede Chicken Roll markasıyla tanınmaya devam ediyoruz iskenderun usülü sosumuzla tavugun en lezzetli halini tüm türkiyeye tattırmaya bizimle varmısınız

500.000 ₺

Döner'cim Ankara Dönercisi

yeni nesil dönercilik fikri ile girdiğimiz bu sektörde herkesime hitap etmek için gerçek Ankara dönerin her halini kullanarak geniş menumuzle değişik tatlar sunuyoruz. Şirketimizde gerçek Ankara Dönerini %100 dana yaprak olarak satış yapıyoruz.

25.000 ₺

SE'FOOD

Donuk hızlı tüketim ürünleri bayiliği

Aydamak Çiğköfte

Çiğköfte Bayilik

25.000 ₺

İKRAM ÇİĞKÖFTE MUSTAFA İPEK

15 yıllık tecrübe ve 115 şubemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

5.000 ₺

Tarihi Adıyaman çig köfte

Cadde üzeri uzun yıllardır hizmet veren genç nüfusa hitap eden sempatik cadde üzeri kapanış saatleri esnek olan bir çiğ köfte dükknı

10.000 ₺

Bidene Çiğ Köfte

Anadolu’nun geleneksel lezzeti olan çiğ köfteyi, T.S.E standartlarında üreten BİDENE ÇİĞ KÖFTE geniş bayi ağı ve çiğ köfteyi her eve, her sofraya ulaştırmak için bayilik ücreti almamaktadır.

250.000 ₺

Der Berliner Döner

Der Berliner Döner en lezettli ve en doğru Berlin dönerini sizlerle buluşturuyor.

50.000 ₺

1985 TARİHİ AYVALIK TOSTÇUSU

1985 Yılında ilk ayvalık tostunu pişirdiğimiz günden beri ülkenin her tarafına yayılmış durumdayız. Ekonomik ürün çeşitleri ve özel tariflerimiz ile fark yaratan yemek hizmetleri sunuyoruz.

25.000 ₺

Çakırbey Çiğköfte

Çiğ köfte pazarında liderliğe oynayan, ürünlerinde doğallığın lezzetini sunan Çakırbey Çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Son Eklenen Firmalar

100.000 ₺

Sürat Kargo

Sürat Kargo bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Sürat Kargo bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

1.000.000 ₺

Oto Power Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar için şarj istasyonu bayiliği

Kahve Sokağı

Kahve Sokağı markası 2014 yılında kurulmuş şuan Türkiye nin farklı şehirlerinde toplam 42 bayisi olan bir firmadır. Her zaman konseptini güncel tutan yeniliklere açık bir markayız.

1.000.000 ₺

Kompedan

Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını 2016 yılında satın almıştır.

DÜRÜMHANE 40

Tavuk Döner Bayiliği Almak

1.000.000 ₺

Multienergy Turkiye

Elektrikli Şarj İstasyonu işletmeciliği ve İl ve Bölge Bayileri

Fast Food Restoranları, Dünya’nın tüm ülkelerinde hizmet sunan ve aynı zamanda her yaş grubu tarafından tercih edilen bir işletme türü olarak bilinmektedir. Bu sebeple Fast Food Restoranları bayilikleri hizmetleri veren işletmeler, kar marjını daha yukarı seviyeler de tutmak ve daha büyük kazançlar elde etmek adına çeşitli ülkelerde aktif hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizde özellikle çocuk ve gençlere hitap eden fast food türü yiyecekler, alternatif menülerle desteklenmekte ve tüketimi bu noktada kolaylaştırmaktadır. Herkese hitap eden türden yiyeceklerin yer aldığı Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalardan siz de bir işletme açma şansına sahip olabilirsiniz. Eğer yatırımlarınızı bu alanda kullanacaksanız, mutlaka marka eşleştirmelerini yapmalı ve sizlere hitap eden marka ile anlaşmaları sağlamanızı öneriyoruz. Web sitemizde yer alan “Fast Food Restoranları” kategorisi üzerinden onlarca farklı Dünyaca ünlü markayı eşleştirmek mümkün! Ayrıca hizmet almak ve Franchise isim haklarından faydalanabilmeniz adına detaylı bir kıyaslama yapabileceğiniz ortamlar yaratmaktayız. Ekstra olarak ücretsiz Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar da bulunduğu gibi, sizlerin yıllık ödeme sistemlerine tabii tutulmadan bu tip hizmet türlerinden faydalanabileceği bir zemin hazırlıyoruz.

Binlerce girişimci, gıda sektörünün son dönemlerde yükselişe geçmesi ve Fast Food Restoranları bayilikleri hizmetlerinin uygun fiyatlardan sağlanması ile beraber, bu alana yönelim yapmaya başladı! Web sitemizde yer alan markalar ise sizlere ücretli ve ücretsiz Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar olarak bilinmektedir. Bu markalardan bir seçim ortamı yaratılırken mutlaka ülke bazında popülerliği ve sizlere şart olarak koştukları maddelerin tamamını gözden geçirmenizi önermekteyiz. Bu tip bir kıyaslamanın yapılması ardından ise ürün seçimlerini gerçekleştirmek ve temel olarak ele almak söz konusu olacaktır.

Her geçen gün gıda sektörüne karşı yönelim, kişilerin alternatif restoranlardan diledikleri gibi yemek siparişleri vermesini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra kendi restoranları üzerinden de bir tüketim ortamı yaratmak isteyen girişimciler, Fast Food Restoranları bayiliği veren firmalar arasında bir markayı tercih ettikten sonra kendi alanlarını kurabilir ve ürün satışlarını gerçekleştirebilirler.