1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Tatlıses Çiğköfte

Tatlıses Çiğköfte

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen lezzetlerden biri olan çiğköfteyi en kaliteli ve lezzetli şekli ile müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Tatlıses Çiğköfte bayilik vermeye devam etmektedir

Fast Food

25000 ₺

Tatlıses Çiğköfte Bayilik

Türkiye’de çiğköfte denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Tatlıses Çiğköfte gıda sektörü içinde en büyük pazar payına sahip olan çiğ köfte alanının tartışılmaz lier isimlerinden biri olarak anılmaktadır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi hem yurt içinde hem de yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi vetüketicilerine ulaştırmayı hedefleyen Tatlıses Çiğköfte gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında yüksek standartları ve karlı yatırım avantajları ile dikkat çekmektedir. 1000 metrekare kapalı alanda kurulan fabrikasında kalite sistemlerine uygun üretim yapan marka hizmet standartlarını en üst seviyeye taşıyabilmek içinçalışmalarına aralıksız devam etmektedir. 

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini markanın internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak yapabilmektedirler. Tatlıses Çiğköfte şube sayısını artırmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda bayilik şartlarında esneklik göstermektedir. Dönem dönem gerçekleştirdiği kampanyalar kapsamında isim hakkı ve bayilik bedeli talep etmeyen Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine açılışa özel olmak üzere 100 kg bedelsiz çiğköfte hediye etmektedir. Kar marjı % 100’ den fazla olan Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerden işletmelerini insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda konumlandırmasını talep etmektedir. İşletmelerin su tesisatına ve en az 20 metrekare alana sahip olması markanın koşulları arasında yer almaktadır. Bir başka Tatlıses Çiğköfte bayisi ile arada en az 2 km mesafe bulunması istenilmektedir. 

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Avantajları

Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimciler marka bilinirliği yüksek ve Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında yer alan Tatlıses Çiğköfte ile işbirliği yapmanın pek çok avantajından yararlanmaktadırlar. Çiğ köfte sektöründe sahip olduğu geniş pazar payının sürekli olarak büyüme potansiyeline sahip olması Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilere de işletmelerini genişletme ve karlılıklarını artırma olanağı sağlamaktadır. Tatlıses Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine çok düşük maliyetler ile karlılığı yüksek bir işe sahip olma imkanı sunmaktadır. Çiğköftenin Türk damak tadına uygun ve çok tercih edilen bir lezzet olması sayesinde Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimciler sürekliliği olan bir pazara yatırım yapmış olmaktadır. Karlılığı yüksek olan Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine yatırımlarının kısa vadede geri dönüşü konusunda da avantaj sağlamaktadır. Ayrıca tedarik sürecinin sorunsuz işlemesine bağlı olarak Tatlıses Çiğköfte bayilik alan işletmeler herhangi bir müşteri şikayeti ile de karşı karşıya kalmamaktadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Destekleri

Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimciler markanın tanıtım gücünden ve bilgi birikimden yararlanarak sektördeki rakipleri karşısında avantajlı duruma geçebilmektedirler. Markanın reklam çalışmalarından tüm bayileri de faydalanmakta böylelikle Tatlıses Çiğköfte bayilik alan işletmelerin karlılığının ve satış hacminin artırılması hedeflenmektedir. Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimciler denenmiş ve başarısı kanıtlanmış, az riskli bir sistem ile iş hayatına atılırken aynı zamanda düşük maliyet ile yüksek gelir sağlayabilmektedir. Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimciler yaşadıkları tüm işletme sorunlarında ana firmanın desteklerinden yararlanabilmektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını hedefleyen Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği de sağlamaktadır. Tatlıses Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine personel, proje, pazarlama, yer seçimi, ek kitabı ve bölge koruma destekleri de sunmaktadır. 

Siz de bu sektöre yatırım yapmak istiyorsanız Tatlıses çiğ köfte yorumları ve markanın bayilik şartlarını inceledikten sonra başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece Tatlıses Çiğköfte Maltepe, Tatlıses Çiğköfte Soyak Yenişehir, Aydın Tatlıses Çiğköfte, Tatlıses Çiğköfte Altıntepe, Tatlıses Çiğköfte Narlıdere, Tatlıses Çiğköfte Sultanbeyliişletmelerinin arasında siz de yer alabilirsiniz.

 

  1. Çiğ Köfte

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Tatlıses Çiğköfte Şartlar & Koşullar

Tatlıses Çiğköfte Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör