1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. BURGER STATE

BURGER STATE

Gurme lezzetler sektöründe kalite ve sağlıktan asla taviz vermeyen Burger State, 2017 yılında burger piyasasına sıradan hamburger algısını değiştirmek ve sektöre yeni bir soluk katmak amacıyla girmiştir.

Fast Food

500000 ₺

Hikayemiz

Gurme lezzetler sektöründe kalite ve sağlıktan asla taviz vermeyen Burger State, 2017 yılında burger piyasasına sıradan hamburger algısını değiştirmek ve sektöre yeni bir soluk katmak amacıyla girmiştir. Burger State konusunda uzman çalışanları ile birlikte en doğru ve uygun ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Burger State 'in benzersiz lezzeti, özenle seçtiği malzemelerden ve hazırlanış yöntemlerinden gelmektedir. Müşterine lezzetli, taze, temiz ürünleri, hijyenik, rahatlatıcı bir ambiyansta güler yüzlü, samimi ve sıcak bir servis eşliğinde sunmaktadır

 

Misyonumuz

Türk halkını sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güler yüzlü hizmetiyle tüm müşterilerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamaktır. Restoran sayısını her geçen gün arttırarak Türk halkına daha çok noktadan hizmet ulaştırmaya çalışan Burger State, sektöründeki liderliğini kaliteli ve lezzetli ürünlerinin verdiği güvene ve profesyonel iş anlayışına borçludur.

 

Vizyonumuz

Sürekli değişim ve gelişim halinde olan restoran sektöründe tazelik, kalite ve lezzetten taviz vermeden zincirini büyütmek, yeni çalışma alanları yaratmak ve Türkiye ‘nin her köşesine bu eşsiz lezzeti tattırmak Burger State yegane amacıdır.

  1. Döner
  2. Aperatif
  3. Kumpir

BURGER STATE Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BURGER STATE Şartlar & Koşullar

BURGER STATE Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör