Burger State

Gurme Lezzetler Sektöründe Kalite Ve Sağlıktan Asla Taviz Vermeyen Burger State, 2017 Yılında Burger Piyasasına Sıradan Hamburger Algısını Değiştirmek Ve Sektöre Yeni Bir Soluk Katmak Amacıyla..

BURGER STATE Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Maliyet metrekare ve bulunulan konuma göre değişiklik göstermektedir.

BURGER STATE Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

BURGER STATE Bayilik Şartları

Burger State Olarak, Girişimci Bir Ruha Ve Başarma Hırsına Sahip, Başarılı Bir İş Geçmişi Ve Yönetim Tecrübesi Olup, Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olabilen İşletmeci Franchise Adayları Tercih Edilmektedir. işletmecilerimize, Restoranın Açılış Hazırlıkları Süresince Ve Açılışın İlk Gününden İtibaren Pazarlama, Reklam, Satın Alma, Lojistik, Eğitim, İnsan Kaynakları, Operasyon, Kalite Kontrol Gibi Yoğun Destek Hizmetleri Verilmektedir.

BURGER STATE Bayilik Açıklaması

Hikayemiz

Gurme lezzetler sektöründe kalite ve sağlıktan asla taviz vermeyen Burger State, 2017 yılında burger piyasasına sıradan hamburger algısını değiştirmek ve sektöre yeni bir soluk katmak amacıyla girmiştir. Burger State konusunda uzman çalışanları ile birlikte en doğru ve uygun ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Burger State 'in benzersiz lezzeti, özenle seçtiği malzemelerden ve hazırlanış yöntemlerinden gelmektedir. Müşterine lezzetli, taze, temiz ürünleri, hijyenik, rahatlatıcı bir ambiyansta güler yüzlü, samimi ve sıcak bir servis eşliğinde sunmaktadır

 

Misyonumuz

Türk halkını sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güler yüzlü hizmetiyle tüm müşterilerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamaktır. Restoran sayısını her geçen gün arttırarak Türk halkına daha çok noktadan hizmet ulaştırmaya çalışan Burger State, sektöründeki liderliğini kaliteli ve lezzetli ürünlerinin verdiği güvene ve profesyonel iş anlayışına borçludur.

 

Vizyonumuz

Sürekli değişim ve gelişim halinde olan restoran sektöründe tazelik, kalite ve lezzetten taviz vermeden zincirini büyütmek, yeni çalışma alanları yaratmak ve Türkiye ‘nin her köşesine bu eşsiz lezzeti tattırmak Burger State yegane amacıdır.

BURGER STATE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR