Saray Döner

Saray Döner % 100 But Döner % Özel Soslu Döner
Bayilik Maliyeti
25.000 - 50.000 *
* Saray Döner Bayilik Kampanyası Kendi işletmeni kendin kur . Dekor masrafı ödeme Dekor masrafı yok Kurulum Ücreti Yok Cirodan pay yok Reklam payı yok
Destekler 6/6
Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği
Şartlar
Girişimci Bir Ruh Ve Başarma Tutkusu
Saray Döner Markasının Gerektirdiği Bayilik özelliklerine Sahip Olması
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Tecrübesine Sahip Olması
Tüm Zamanını Ve Gücünü Saray Döner İçin Harcama İsteği Ve İmkânı
Bayilik Açıklaması


Saray Döner % 100 But Döner % Özel Soslu Döner
Saray Döner Bayilik Kampanyası
Kendi işletmeni kendin kur . Dekor masrafı ödeme
Saray Döner, Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile buluşturacak marka
Türkiye’nin hızlı döner tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi hedef edinmiştir.
Saray Dönerin özel olarak ürettiği beyaz etler, gerekli tüm çalışmalar uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine özel, harika bir sosla karşı konulamaz lezzetine ulaşarak, günlük olarak restorana lezzet yolculuğuna gidiyor. Bu lezzet yalnızca Saray Döner restoranında halkla buluşuyor.
Eğitimli ve profesyonel personeli, Türkiye’de %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Saray Döner, kazandıran bayilik yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor.
Saray Döner bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç ,dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadrosunun varlığı bu başarıdaki asıl etkendir. Tavuk Döner geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Saray Döner tavuk döner size kendi iş yerinizin patronu olma fırsatını sunuyor.
Biz Saray Dönerde sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz. Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Saray Dönere davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Saray Dönerle sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Saray Döner Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor
 

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR