Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

 1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Fast Food
 3. Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

Çiğköfte bayiliği veren firmalar tarafından girilmiş çiğköfte bayilik ilanları. İlanlar için lokasyon, yatırım bütçesi, bayilik şartları ve bütçeleri içeren bayilik ilanı.

Filtrele
“Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri” sektöründe 112 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta 25.000 ₺

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Prestijli, kaliteli ve güvenilir bir marka ile hizmet veren Elazığlı Çiğ Köfteci Ahmet Usta Türkiye’de ve Avrupa’da bayilik vermektedir.

Tatlıses Çiğköfte 25.000 ₺

Tatlıses Çiğköfte

Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen lezzetlerden biri olan çiğköfteyi en kaliteli ve lezzetli şekli ile müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Tatlıses Çiğköfte bayilik vermeye devam etmektedir

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

BULGUR'S (Etsiz Çiğköfte)

Ücretsiz Bayilik Fırsatı, Düşük Maliyet, Yüksek Kazanç ile KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAYA ne DERSİNİZ??

İKRAM ÇİĞKÖFTE MUSTAFA İPEK 25.000 ₺

İKRAM ÇİĞKÖFTE MUSTAFA İPEK

15 yıllık tecrübe ve 115 şubemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 GAZİ ÇİĞKÖFTE 10.000 ₺

GAZİ ÇİĞKÖFTE

Gazi Çiğ Köfte 1986 yılında kurulmuştur. Benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket edere

Lezizhan Çiğköfte 10.000 ₺

Lezizhan Çiğköfte

Çiğ köftenin en iddialı isimlerinden olan markamız Türkiye genelinde bayilik taleplerini kabul ediyor.

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta

Adıyamanlı Çig Köfteci Hamit Usta 2010 yılında ilk şubesini Ankara’da açan Hamit usta başta Ankara olmak sayısız şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Bidene Çiğ Köfte 60.000 ₺

Bidene Çiğ Köfte

Anadolu’nun geleneksel lezzeti olan çiğ köfteyi, T.S.E standartlarında üreten BİDENE ÇİĞ KÖFTE geniş bayi ağı ve çiğ köfteyi her eve, her sofraya ulaştırmak için bayilik ücreti almamaktadır.

Adıyaman Çiğköfte 10.000 ₺

Adıyaman Çiğköfte

Sektörün öncü isimlerin Adıyaman Çiğ Köfte ürün çeşitlerini artırıp her kesime ulaşabilmek için bayileri ile çalışmaya devam ediyor.

Aydamak Çiğköfte

Aydamak Çiğköfte

Çiğköfte Bayilik

Maksat Çiğköfte

Maksat Çiğköfte

Maksat Çiğköfte, hijyenik koşullarda ve kalite kurallarına uyarak ürettiği çiğköftesini Türkiye'nin dört bir yanına dağıtarak bu lezzeti müşterileri ile paylaşmaktadır.

ÇİĞKÖFTE YE 10.000 ₺

ÇİĞKÖFTE YE

Geçmişten Gelen Tecrübe ve Gelenekten Gelen Enfes Tadımızla Sektörün Yeni Yükselen Markasıyız..

N'İYİ ÇİĞKÖFTE 10.000 ₺

N'İYİ ÇİĞKÖFTE

13 Yıllık Deneyimizi N'İYİ Çiğköfte Olarak Sizlerle Buluşturuyoruz.

Çakırbey Çiğköfte 25.000 ₺

Çakırbey Çiğköfte

Çiğ köfte pazarında liderliğe oynayan, ürünlerinde doğallığın lezzetini sunan Çakırbey Çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Tadıyaman Çiğköfte 10.000 ₺

Tadıyaman Çiğköfte

sektörde yenilikçi bakış açısı ile hizmet vermektedir. Yıllarca elde ettiği deneyim ve bilgi ile yoluna devam ederken, yeni iş ortaklıkları ve yatırımcılar ile hızla büyüyen bir marka olmuştur.

Son Eklenen Firmalar

En Popüler Çiğköfte Bayilikleri; Firmalar ve Bütçeler

Çiğköfte Bayilikleri

Çiğ köfte dükkânlarının son yıllarda gıda sektörü içerisinde çok büyük bir paya sahip olduğunu biliyoruz. Türk damak tadına uygun olması, tüketiciye uygun fiyatlar ile sunulması gibi farklı etkenler çiğ köfte dükkânlarının gıda sektöründe sahip olduğu payı giderek artırmasına neden oluyor. Çiğ köfte bayiliği almak da diğer pek çok bayilik avantajına göre daha düşük maliyetlere mal olmasının yanı sıra yüksek karlılık oranları ve satış hacmi sayesinden çiğ köfte bayiliği alan girişimciler kısa sürede kârlı bir iş sahibi olabiliyorlar. Biz de bu yazımızda sektörde en çok ilgi gören çiğ köfte bayilik fırsatları ile ilgili bilgileri bir araya getirip sizlere sunuyoruz.

 • EGEM ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Herhangi bir bayilik bedeli almayan Egem çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine dükkân tesisatının hazırlanması dışında sıfırdan bir dükkân kuruyor. Markanın şartları arasında bayilik sözleşmesinin imzalanması ve marka kurumsal kimliğine uygun bir şekilde dekorasyon çalışması yapılması yer alıyor.

 • SAMSAT ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 5.000 TL – 45.000 TL

Marka bayilik almak isteyen girişimcilerine birden fazla yatırım olanağı sunuyor. 5.000 TL’den başlayan bayilik paketlerinde yapılan ilave ücret ödemeleri ile işletmede satılacak ürünler çeşitlendirilebiliyor. Açılacak olan işletmenin en az 10 metrekare alana sahip olması marka tarafından istenen şartlar arasında bulunuyor.

 • TATLISES ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 25.000TL

Kâr marjı %100’ den fazla olan Tatlıses Çiğköfte işletmelerinin su tesisatına ve en az 20 metrekare alana sahip olmasını istiyor. Dönemsel kampanyaları esnasında isim hakkı ve bayilik bedeli talep etmeyen marka bayileri arasında en az 2 kilometre mesafe bulunması şartını öne sürüyor.

 • ARSAMİEA ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 7.000 TL

Arsamiea Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerin sahip olması gereken yatırım bedeli 7.000 TL’den başlıyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı olarak ayrı bir ücret talep etmeyen marka Türkiye’nin her bölgesi için bayilik taleplerini kabul ediyor. Bayilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Arsamiea Çiğköfte internet sitesi üzerinden bayilik başvurularını kabul ediyor.

 • SEMSÜR ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Semsür Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise bedeli almıyor. İsteyen yatırımcılar için anahtar teslim mağazalar hazırlayan marka ayrıca reklam katkı payı da talep etmiyor.

 • KÖKSALBEY ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Yatırımcılara düşük maliyetlerle kendi işinin sahibi olma olanağı sağlayan Köksalbey Çiğköfte açılacak işletmenin en az 15 metrekare alana sahip olmasını istiyor. Ücretsiz bayilik olanağı bulunan marka isim hakkı bedeli ve ek ücretler de talep etmiyor.

 • ZİYAFET ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL – 25.000 TL

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 15 ile 30 metrekare arası bir mağaza için ekipman ve dekorasyon giderleri dahil olmak üzere 10.000 TL ile 25.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

 • BATTALZADE ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 25.000 TL – 50.000 TL

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli lokasyona ve bazı etkenlere göre değişebildiğinden kesin rakamlar marka yetkililerinden edinilebiliyor. Markanın bayilik başvuruları internet sitesinden yapılabiliyor.

 • AFİYET ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 7.000 TL

Markanın yatırım bedeli seçilen lokasyon özelinde değişiklik gösterebiliyor. Bu bedel karşılığı sunulan kurulum paketine işletmede kullanılacak olan malzemeler ve ekipmanlar da dahil bulunuyor. Afiyet Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden reklam gideri ücreti ve cirolarından katkı payı almıyor.

 • ÇİĞKÖFTE EVİ

Yatırım maliyeti: 10.000 TL – 25.000 TL

Ekonomik fiyatlar ile bayilik avantajı sağlayan Çiğköfte Evi mağazalarının cadde üzerinde ve en az 10 metrekare kullanım alanına sahip olmasını istiyor. Yatırımcılarına kısa sürede yatırımlarını amorti etme fırsatı sunan marka ile bayilik başvurusu yapılarak iletişime geçilebiliyor.