Bayilik veren firmalar

Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

aramanızda 90 adet sonuç bulundu.

En Popüler Çiğköfte Bayilikleri; Firmalar ve Bütçeler

Çiğköfte Bayilikleri

Çiğ köfte dükkânlarının son yıllarda gıda sektörü içerisinde çok büyük bir paya sahip olduğunu biliyoruz. Türk damak tadına uygun olması, tüketiciye uygun fiyatlar ile sunulması gibi farklı etkenler çiğ köfte dükkânlarının gıda sektöründe sahip olduğu payı giderek artırmasına neden oluyor. Çiğ köfte bayiliği almak da diğer pek çok bayilik avantajına göre daha düşük maliyetlere mal olmasının yanı sıra yüksek karlılık oranları ve satış hacmi sayesinden çiğ köfte bayiliği alan girişimciler kısa sürede kârlı bir iş sahibi olabiliyorlar. Biz de bu yazımızda sektörde en çok ilgi gören çiğ köfte bayilik fırsatları ile ilgili bilgileri bir araya getirip sizlere sunuyoruz.

  • EGEM ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Herhangi bir bayilik bedeli almayan Egem çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerine dükkân tesisatının hazırlanması dışında sıfırdan bir dükkân kuruyor. Markanın şartları arasında bayilik sözleşmesinin imzalanması ve marka kurumsal kimliğine uygun bir şekilde dekorasyon çalışması yapılması yer alıyor.

  • SAMSAT ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 5.000 TL – 45.000 TL

Marka bayilik almak isteyen girişimcilerine birden fazla yatırım olanağı sunuyor. 5.000 TL’den başlayan bayilik paketlerinde yapılan ilave ücret ödemeleri ile işletmede satılacak ürünler çeşitlendirilebiliyor. Açılacak olan işletmenin en az 10 metrekare alana sahip olması marka tarafından istenen şartlar arasında bulunuyor.

  • TATLISES ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 25.000TL

Kâr marjı %100’ den fazla olan Tatlıses Çiğköfte işletmelerinin su tesisatına ve en az 20 metrekare alana sahip olmasını istiyor. Dönemsel kampanyaları esnasında isim hakkı ve bayilik bedeli talep etmeyen marka bayileri arasında en az 2 kilometre mesafe bulunması şartını öne sürüyor.

  • ARSAMİEA ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 7.000 TL

Arsamiea Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerin sahip olması gereken yatırım bedeli 7.000 TL’den başlıyor. Bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı olarak ayrı bir ücret talep etmeyen marka Türkiye’nin her bölgesi için bayilik taleplerini kabul ediyor. Bayilerinden reklam katılım ücreti ve gelirden pay almayan Arsamiea Çiğköfte internet sitesi üzerinden bayilik başvurularını kabul ediyor.

  • SEMSÜR ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Semsür Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden franchise bedeli almıyor. İsteyen yatırımcılar için anahtar teslim mağazalar hazırlayan marka ayrıca reklam katkı payı da talep etmiyor.

  • KÖKSALBEY ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL

Yatırımcılara düşük maliyetlerle kendi işinin sahibi olma olanağı sağlayan Köksalbey Çiğköfte açılacak işletmenin en az 15 metrekare alana sahip olmasını istiyor. Ücretsiz bayilik olanağı bulunan marka isim hakkı bedeli ve ek ücretler de talep etmiyor.

  • ZİYAFET ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 10.000 TL – 25.000 TL

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli 15 ile 30 metrekare arası bir mağaza için ekipman ve dekorasyon giderleri dahil olmak üzere 10.000 TL ile 25.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

  • BATTALZADE ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 25.000 TL – 50.000 TL

Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedeli lokasyona ve bazı etkenlere göre değişebildiğinden kesin rakamlar marka yetkililerinden edinilebiliyor. Markanın bayilik başvuruları internet sitesinden yapılabiliyor.

  • AFİYET ÇİĞKÖFTE

Yatırım maliyeti: 7.000 TL

Markanın yatırım bedeli seçilen lokasyon özelinde değişiklik gösterebiliyor. Bu bedel karşılığı sunulan kurulum paketine işletmede kullanılacak olan malzemeler ve ekipmanlar da dahil bulunuyor. Afiyet Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerinden reklam gideri ücreti ve cirolarından katkı payı almıyor.

  • ÇİĞKÖFTE EVİ

Yatırım maliyeti: 10.000 TL – 25.000 TL

Ekonomik fiyatlar ile bayilik avantajı sağlayan Çiğköfte Evi mağazalarının cadde üzerinde ve en az 10 metrekare kullanım alanına sahip olmasını istiyor. Yatırımcılarına kısa sürede yatırımlarını amorti etme fırsatı sunan marka ile bayilik başvurusu yapılarak iletişime geçilebiliyor.

YATIRIM MALİYETİ