1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Çakırbey Çiğköfte

Çakırbey Çiğköfte

Çiğ köfte pazarında liderliğe oynayan, ürünlerinde doğallığın lezzetini sunan Çakırbey Çiğköfte, bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Fast Food

25000 ₺

Türkiye’de bayilik dendiğinde akla ilk gelen sektör gıda sektörüdür. Gıda sektörüne duyulan ihtiyacın sürekliliği ve gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin kârlılığı gıda sektöründe bayilik veren firmaların ve bu sektöre dahil olmak isteyen girişimcilerin sayısını arttırıyor. Elbette tüm sektörlerde olduğu gibi gıda sektörünün de bazı cazip yatırım alanları bulunuyor. Çiğköfte bayilikleri gerek göreceli olarak düşük yatırım maliyetleri, gerek sunulan lezzetin çok sevilmesi, gerek yüksek kazanç vadetmesi gibi nedenlerle ön plana çıkıyor. Sektördeki 10 yıllık tecrübesini çiğköftelere kattığı lezzetle sunan Çakırbey Çiğköfte bayilik veren firmalar arasında dikkat çekiyor. Çiğköfte sektöründe lider pozisyona yükselebilmek için Türkiye genelinde bayilikler veren firma kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere yeşil ışık yakıyor. Hali hazırda Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağına sahip olması, markanın bilinirliğini avantajına dönüştürmek isteyen girişimcilerin ilgisini çekiyor. 

Çakırbey Çiğköfte Bayilik Şartları

Çiğ köfte bayiliği alarak karlı bir yatırım yapmak isteyen girişimcilere yönelik sunduğu imkanlarla adından söz ettiren Çakırbey Çiğköfte, bayilik almak isteyen girişimcilerin öncelikle başvuru sürecini tamamlamalarını istiyor. Bunun için web sitesinde anlık bağlanılabilen bir iletişim modülü kullanan firma başarı odaklı girişimcilerle bilinirliğini, sektördeki ağırlığını ve satış ağını arttırmayı hedefliyor. 

Firmadan bayilik alabilmek için vizyon bakımından uyumlu girişimciler tercih ediliyor. Ancak yine de yatırım bütçesinin karşılanması da sürecin anlaşma ile sonuçlanması adına önem taşıyor. Markadan bayilik almak için gerekli yatırım bedeli şu an için 12.500 TL civarında. Bu ücret içerisinde 150 cm paslanmaz krom çiğ köfte dolabı, 150 cm müşteri dolabı, 70 – 100 cm ölçülerinde 3 adet kırmızı masa, 10 adet beyaz sandalye, 1 adet terazi, 100 adet el broşürü, 1 kg. dürüm jelatini, menü fiyat listesi, yazlık kışlık önlükler, 5 kg. büyük ve küçük baskılı poşet, 10 kg. masa kağıdı, 3 kg. nar ekşisi, 1500 adet ıslak mendil ve açılışa özel 300 kg çiğ köfte dahil oluyor. Ortalama 20 – 25 metrekarelik bir dükkan bulunduğunda şubenin faaliyete geçmesi için yaklaşık 15 gün süre gerekiyor. Bu süre zarfında şubenin tüm hazırlıkları tamamlanıyor. 

Anahtar teslim çalışma şeklini sunan Çakırbey Çiğköfte yatırımcılarına alternatif bir çalışma yöntemi de teklif edebiliyor. Dileyenler buldukları işletmenin dekorasyonu markanın kriterleri doğrultusunda gerçekleştirip yalnızca satacakları ürünlerin ücretini ödeyebilirler. 

Bayilik almayı düşünen girişimcilerin faaliyetlerine başlamaları için yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek lokasyonlarda 20 – 25 metrekarelik bir işletme bulması gerekiyor. Kira sözleşmesi ve kira sözleşmesinden doğan yükümlülükler girişimciye ait oluyor. 

Çakırbey Çiğköfte Bayilik Avantajları

2010 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ve Türkiye genelinde 150’den fazla franchise şubesi bulunan Çakırbey Çiğköfte, marka bilinirliği yüksek bir firmadır. Söz konusu gıda sektörü olduğunda deneyim ve güvenilirlik girişimcilerin en çok önem verdiği konulardır. Hedef kitle tarafından beğenilerek tüketilen çiğköftelerinde yalnızca taze ve doğal malzemeleri kullanan marka kısa sürede yatırım bedelini karşılayacak bir kazanç fırsatı sunmaktadır. 

Çiğ köfte lezzetinin karşı konulmaz cazibesi ve Çakırbey Çiğköfte markasının kalitesi birleştiğinde kendi işine sahip olmak isteyenlerin avantajları artmaktadır. Lezzet ve güvenilirlik ile ilgili artıları haricinde markanın girişimcilerini sürekli desteklemesi de önemli bir artı olarak ön plana çıkmaktadır. 

Çakırbey Çiğköfte bayilik alan girişimciler işe başlama süreçlerinde yaklaşık 1 ay süren özel bir eğitime tabi tutulurlar. Bu aşamada müşteri memnuniyeti dahil olmak üzere kendilerine birçok konuda eğitim verirler. Böylece markayı en iyi şekilde temsil ederken müşterilerinin sadakatini de kazanabilirler. 
 

  1. Çiğ Köfte

Çakırbey Çiğköfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Çakırbey Çiğköfte Şartlar & Koşullar

Çakırbey Çiğköfte Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör