1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Lezizhan Çiğköfte

Lezizhan Çiğköfte

Çiğ köftenin en iddialı isimlerinden olan markamız Türkiye genelinde bayilik taleplerini kabul ediyor.

Fast Food

10000 ₺

Lezizhan Çiğköfte Bayilik

2010 yılında ilk şubemiz ile hizmet vermeye başladığımız Lezizhan Çiğköfte kısa sürede üretim kapasitesini artırarak bayilik verebilecek duruma ulaşmıştır. Şu anda Türkiye’nin pek çok noktasında bulunan bayilerimiz aracılığı ile büyük kitlelere ulaşıyor ve bu hizmet ağını yine bayilerimizin de katkısı ile daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Hijyenik, sağlıklı, kaliteli, lezzetli ürünlerimizi en ekonomik fiyatlar ile tüketicilerimize ulaştırıyor ve gıda sektöründe giderek büyüyen Pazar payımız ile bayilik almak isteyen girişimcilerimizin de dikkatini çekiyoruz. Kalitemizi ve standartlarımızı TSE, İSO, HACCP ve HELAL belgelerimizle de kanıtlıyor ve müşterilerimizin damak tadına hitap ediyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Şartları

Lezizhan Çiğköfte bayilik yatırım maliyeti 9.500 TL olup markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizden işletmelerini araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırmalarını istiyoruz. Açılacak işletmelerin en az 10 metrekare alana sahip olması ile dükkanın aylık kirasının 750 TL – 3500 TL aralığında bulunması aradığımız şartlar arasında yer alıyor. Çevresinde hastane, okul, askeriye, market gibi kurumların bulunduğu dükkanlarda işletmelerimizin faaliyete geçmesini tercih ediyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte bayilik almak isteyen girişimcilerimiz taleplerini ilettikten sonra marka yetkililerimiz tarafından değerlendirme süreci başlatılıyor. Girişimci adayımızdan seçtiği dükkanın, bulunduğu caddenin ve çevresinin fotoğraflarını Whatsapp hattımıza göndermesini istiyoruz. Dükkan ile ilgili uygunluk verildiği takdirde bayilik sözleşmesini imzalıyoruz. Bayilik paketine dair ücret ödemesi yapıldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde ürünleri teslim ediyoruz. Eğer ki söz konusu ilde ya da ilçede bir başka Lezizhan Çiğköfte bayisi yoksa ve ilk işletmeyi girişimcimiz açıyorsa 1000 TL tutarında bayilik paketinde indirim yapıyoruz. Yapılan paket ödemesi demirbaş ürünlerin bedeline karşılık olup herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmiyoruz.  7 günlük süre içerisinde dükkanın beyaz ya da kum beji renginde boyatılmasını ve gerekli tadilatla dekorasyonun yaptırılmasını talep ediyoruz. İşletmede görev alacak kişiyi lokasyona en yakın olan bayimize yönlendirip bir gün boyunca eğitim almasını sağlıyoruz. Ürünler teslim edildikten sonra bayiden kurulumu tamamlamasını talep ediyoruz. Ardından eksikleri varsa tespit edip siparişlerini alıyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Avantajları

Lezizhan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizden herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmiyoruz. Alınan bayilik paket bedeli işletmede yer alacak demirbaşların bedeli olup ürünlerimizi 1 yıl garantili olarak gönderiyoruz. Bayilerimiz işletmelerinde konsepti bozmamak kaydıyla ekstra ürünler satarak gelirlerini artırabiliyorlar. Ürünlerimizi hazır durumda gönderiyoruz. Bu nedenle bayilerimiz yeniden yoğurmaya gerek kalmadan doğrudan satışa başlayabiliyorlar. Bir yıllarını tamamladıktan sonra işini devam ettiremeyen bayilerimizden aldıkları ürünleri % 50 aşağısına olacak şekilde geri alıyoruz. Bunun için bayinin markamıza herhangi bir borcunun olmaması koşulunu da arıyoruz. Ayrıca günde 20 kg ve üzeri satış yapan bayilerimize bir yıl boyunca ayda maksimum 1000 TL olmak üzere kira desteği sağlıyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz markamızın sağladığı eğitimler ve destekler sayesinde başarılı bir işletmenin sahibi olma imkanını elde edebiliyorlar. Markamızın sektördeki deneyiminden yararlanan girişimcilerimiz kısa sürede ciddi bir gelir kaynağına sahip olabiliyorlar. Az bir sermaye ile kendi işini kurabilen girişimciler markamızın uzman kadrosunun deneyimi sayesinde sektörde karşı karşıya kalabilecekleri riskleri büyük ölçüde minimize edebiliyorlar. Lezizhan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerine en verimli olacak şekilde işletme lokasyonunun seçilmesi konusunda yol gösterici bir politika izliyor. Marka bilinirliğimizin yanı sıra kaliteli, sağlıklı ve hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan ürünlerimizi uygun fiyatlara müşterilerimize ulaştırmamızın da etkisi ile Lezizhan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz kısa sürede kemik bir müşteri kitlesine sahip olabiliyor, yaptıkları yatırımın karşılığını karlılık oranları yüksek olan bu iş sayesinde kısa sürede geri kazanabiliyorlar. Ayrıca markamızın uzman kadrosu tarafından bayiliklerimiz üzerinde gerçekleştirilen düzenli denetimler işletmelerin verimliliğinin ve hizmet verilen müşteri kitlesinin artırılmasında etkili oluyor. 

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Destekleri

Lezizhan Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz siparişlerini SMS yolu ile firmamıza iletebiliyorlar. Sipariş vermeden önce kendilerinden sipariş bedelinin ödemesini yapmalarını talep ediyoruz. Siparişlerin en az 25 kilo çiğköfte olacak şekilde sipariş verilmesini istiyoruz. Ancak siparişlerin günlük olması zorunluluğu bulunmuyor. Ürünlerimiz tazeliğini bir hafta koruyabiliyor. Bu nedenle bayilerimiz siparişlerini haftalık olarak verebiliyorlar. Verilen siparişleri İstanbul içindeki bayilerimize kendi araçlarımızla İstanbul dışındaki bayilerimize ise adrese teslim kargo ile gönderiyoruz. Bayilerimize 300 kg ücretsiz çiğköfte hediye ediyor ve bunu bir yılda tamamlanacak şekilde ayda 25 kg olarak kendilerine gönderiyoruz. Bu kampanyadan yararlanabilmeleri için kendilerinden günlük en az 10 kg satış yapmalarını istiyoruz. 

Lezizhan Çiğköfte bayilik almak isteyen alan girişimcilerimiz bayilik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren markamızın pek çok alanda sağladığı desteklerden yararlanmaya başlayabiliyorlar. Markamızın girişimcilerine verdiği kaliteli eğitim programlarının yanı sıra açılacak olan işletme için en doğru lokasyonun tespit edilmesi konusunda da girişimcilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyor, bu şekilde bayilerimize yaptıkları yatırımın kendilerine hızlı dönüşüm sağlaması konusunda da destek oluyoruz. Ayrıca markamız tarafından bayilik alan girişimcilerine eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, yer seçimi, ortak reklam ve bölge koruması alanlarında da destekler sağlanıyor.

Gıda sektörünün en popüler alanlarından biri olan çiğ köfte dükkanı açmak günümüzde en çok kazandıran bayilik fırsatlarının başında geliyor. Siz de bütçenize uygun yatırım alternatiflerinden birini seçerek ticarete atılmak ve kısa sürede kar edecek bir işletmeye sahip olmak isterseniz Lezizhan Çiğköfte ile iletişime geçerek bayilik başvurunuzu iletebilirsiniz.

 

  1. Çiğ Köfte

Lezizhan Çiğköfte Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Lezizhan Çiğköfte Şartlar & Koşullar

  • Temizlik
  • Esnaflık
  • Sabırlılık

Lezizhan Çiğköfte Fotoğraflar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör