1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta

Adıyamanlı Çig Köfteci Hamit Usta 2010 yılında ilk şubesini Ankara’da açan Hamit usta başta Ankara olmak sayısız şubesi ile çiğ köftede lezzet durağı haline gelmeyi başarmıştır.

Fast Food

Neden Çiğ Köfte Bayilik?

Son yıllarda çiğ köfte düşük maliyetli işler arasında yer alıyor. Gıda sektörü içerisinde yatırımı düşük, getirisi yüksek olması nedeniyle tercih ediliyor.  Nakit para döngüsü, günlük satışlar ve yüksek kar marjı da sektörün canlı kalmasını sağlıyor.

Bu kadar düşük yatırımlarla, lezzetli ve kaliteli ürünleri tezgahına koyan girişimciler hemen kazanmaya başlıyor

Neden Adıyamanlı Çiğ Köfteci Hamit Usta ?

Adıyamanlı çiğ köfteci Hamit usta girişimcilere destek olmak, kolay sipariş ve sevkiyat sağlamak amacıyla hizmet veriyor. Günlük Üretim, Çiğ köftelerimiz günlük olarak üretilip şubelerimize günlük olarak sevk ediliyor.  Bu şekilde şubelerimize çiğ köfte her zaman taptaze olarak gönderiliyor. Ürünlerimiz 7 kat bariyerli vakumlu ambalajlarda paketleniyor ve şubelerimize gönderiliyor.El Değmeden Üretim,Üretimlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden yapılıyor. Üretimlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı. Üretim alanlarımız sürekli denetleniyor.

“Çiğ Köfte Nasıl Satılır?”Öğretiyoruz, Eğitimlerini Veriyoruz ,İlk defa girilen sektör olması için girişimci hayli tedirgin olmaktadır.  “Ben bu işi yapabilir miyim, becerebilir miyim?” sorusu sıkça rastlanan sorudur. Adıyamanlı çiğ köfteci Hamit usta verdiği eğitimlerle çiğ köftenin nasıl satılacağını uygulamalı olarak anlatmaktadır.Şube için gerekli fikir alış-verişi tamamlandıktan ve karar verilen tadilat yapıldıktan sonra gönderilen en az bir personele eğitim verilmektedir. Personel, tezgah kurulumu, ürünlerin sunumu, temizlik ve hijyen konularında eğitime alınır. Kabaca tabirle personele “Çiğ Köfte İşi Öğretilir“.Ürün sunumu firmamızın  en önem verdiği konulardandır. Personel elindeki kaliteli malzemeyi, lezzetli ürünleri müşteriye,  kaliteli sunumlarla, hijyenik koşullarda satabilmelidir.  Tüm bu eğitimler müşterinin daha iyi hizmeti alabilmesi içindir.

  1. Çiğ Köfte

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta Şartlar & Koşullar

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta Fotoğraflar

Adıyamanlı Çiğköfteci Hamit Usta  0

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör