Der Berliner Döner

Der Berliner Döner En Lezettli Ve En Doğru Berlin Dönerini Sizlerle Buluşturuyor.

Der Berliner Döner Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Der Berliner Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Der Berliner Döner Bayilik Açıklaması

970'lerin başında Berlin'deki Türk işçiler döneri Almanya'da yaygınlaştırdı. Almanya'da satılan dönerler, Türkiye'deki muadillerine kıyasla daha fazla et, salata ve sos içermektedir. Almanya'da kısa sürede popülerleşen döner evrile evrile Türkiyedekinden farklı bir form aldı ve bu dönerin hazırlanış biçimi de Berlinden yayıldı. Almanya ve birçok Avrupa ülkesinde en çok satan fast food ve sokak yemeklerinden biri olan döner dünya genelinde bu şekilde popülerleşmiştir. 

 

Der Berliner Döner müşterilerine farklı bir döner deyimi sunar.Rakiplerinden farklı olarak döner gramajı en az 125 gr dan başlar,müşteri seçimine göre 8 farklı salata malzemesi ve kendi hazırladığı 4 farklı sos ile servis eder.Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, Der Berliner Döner lezzetinin en önemli sırrı olan tazelik ve sürdürülebilirliği üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür.

 

%100 yerli sermayeli bir yapısı olan, yeni yönetim anlayışıyla kısa süre içerisinde kurumsal kimliğini oluşturan ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını benimseyen Der Berliner Döner, hedeflerini; ürün kalitesinde standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından taviz vermeyen yapısını tüm süreçlerinde uygulamak, lezzetli ve kaliteli ürünlerini erişilebilir uygun rakamlarla müşterilerine sunmak ve mutlu şubeler yaratmak olarak belirlemiştir.

 

Kurumsal yönetim kabiliyetlerini artıran markamız, yüzde yüz memnuniyetin sağlanması için en önemli hedefini "BAYİ MUTLULUĞU" olarak belirlemiş ve girişimlerine buna göre yön vermiştir. 

 

Der Berliner, 2021 yılında 20 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.

 

FRANCHİSE SİSTEMİ

 

Düşük yatırım maliyeti ve yüksek karlı gelir modeli,
Yenilikçi ürünler ve özgün konsept ile eşsiz bir müşteri deneyimi,
Ortak mutfak ve tedarik sistemi sayesinde minimum gider ve değişmeyen muhteşem lezzet,
Sürekli çalışan eğitimi ve işletme desteği,
Franchiseler için hazırlanan ve tüm operasyonel ayrıntıları içeren kılavuz.
Kazan kazan ilkesi üzerine kurulmuş özgün franchise sistemi.

 

Yapılan fizibilite sonucunda açılmasına karar verilen noktanın kiralama sözleşmesinden başlayarak danışmanlık, mağazanın açılıp teslim aşamasındaki yaklaşık 1,5 aylık tüm hizmeti kapsamaktadır. Genel olarak verilen hizmet başlıkları;
 Konsept proje çizim ve proje takibi
 Proje uygulama
Satın alma ve tedarik anlaşmaları
 Personel eğitimi ve oryantasyon
 Bayi eğitimi
Açılış organizasyonu ve açılış desteği
 Pazarlama ve reklam çalışmaları

 

Der Berliner Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR