Spor ve outdoor bayilikleri

  1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Spor ve Outdoor

Spor ve outdoor alanında ürün ve hizmet bayiliği veren firmalar tarafından girilmiş bayilik ilanları arasından dilediğinizi seçin. Spor ve outdoor bayiliği için markalar ile iletişime geçin

Filtrele
“Spor ve outdoor bayilikleri” sektöründe 38 adet bayilik ilanı bulunuyor.
Portakal Spor 50.000 ₺

Portakal Spor

Portakal Spor bayileri ile birlikte fitness sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor.

Fit-i'm Studio 250.000 ₺

Fit-i'm Studio

2016 yılında kurulan Fit-i’m Studio markası, modern ve bilimsel egzersiz metodlarını benimsemiş, bu yolda profesyonel ve kişilerin rahatını ön planda bulunduran bir hizmet anlayışı oluşturmuştur.

Kasımpaşa Bisiklet

Kasımpaşa Bisiklet

Bisiklet yedek parçaları toptan ve perakende satıcısıdır. Yerli proje olarak cixpet isimli elektrikli bisikleti üretmiştir.

İntersport

İntersport

İntersport bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İntersport bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

b-fit 100.000 ₺

b-fit

Kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası olarak faaliyetlerini sürdüren b-fit; 200’den fazla merkezi ile Türkiye’deki 51 ilde faaliyet gösteriyor.

Bianchi Bisiklet

Bianchi Bisiklet

Sektörün en kaliteli ve köklü isimlerinden biri olan Bianchi Bisiklet, en son teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerini geniş kitlelere ulaştırabilmek için bayilikler vermektedir.

Fitbull

Fitbull

Fitbull bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Fitbull bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bisan

Bisan

Bisan bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Bisan bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Provitanya Sporcu Gıdaları 250.000 ₺

Provitanya Sporcu Gıdaları

Sporcu gıdaları satışı yapan Provitanya hem bayilik veriyor hem de toptan satış yaparak sporcu gıdalarına erişimi kolaylaştırıyor.

Fit in Time 500.000 ₺

Fit in Time

Antrenman salonu olarak %100 Türk sermayesi ile faaliyetlerine başlayan Fit İn Time Türkiye genelinde bayilik vermeye devam etmektedir.

Super Slow Zone

Super Slow Zone

Super Slow Zone bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Super Slow Zone bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü

She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, She Life Kadın Spor ve Yaşam Kulübü bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Adrenalin

Adrenalin

Adrenalin bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Adrenalin bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Legea Baştürk

Legea Baştürk

Legea Baştürk bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Legea Baştürk bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Son Eklenen Firmalar

İmer İnşaat Gayrimenkul 1.000.000 ₺

İmer İnşaat Gayrimenkul

Ya İyisi, Ya Da En İyisi

ÇEREZMO
1.500.000 ₺

ÇEREZMO

Kuruyemiş, Bakliyat, Organik Ürünleri dilediğin kadar al

VTC Enerji

VTC Enerji

Enerji sektöründe bir adım önde olmak isteyen girişimciler için heyecan verici bir fırsat sunuyoruz. Enerji yazılımı ürünümüzün bayiliğini alarak, geleceğin teknolojisine yön veren bir sektörde yerinizi alabilirsiniz.

Kahveci Efendi
39.000 ₺

Kahveci Efendi

Ekonomik ve Kazançlı Bardakta Kahve Al-Git İş Modeli

KONUT ATÖLYESİ

KONUT ATÖLYESİ

Konut Atölyesi A.Ş artık tüm Türkiye de Franchise vermeye başlamıştır

TAKVİYE MAMA 1.000.000 ₺

TAKVİYE MAMA

GECE GÜNDÜZ ÇEŞİTLERİYLE BEBEK TAKVİYE MAMASI

Spor ve outdoor ürünlerinde bayilik teklifleri hem dünyaca ünlü firmalardan hem de ulusal markalardan alınabilir. Fiziki bayiliklerin yanı sıra XML bayilikleri alınarak da yürütülebilen bu iş alanı, girişimcilere doğru pazarlama teknikleri uyguladıklarında yüksek kazanç getirebilir.

Spor giyim ve outdoor ürün bayilikleri kapsamında satılan ürünlerin sadece doğada değil gün içerisinde de kullanılmaya başlamasıyla ön plana çıkan bu iş fikri; sektörel tecrübesi bulunan bulunmayan girişimcileri etkisi altına almayı sürdürüyor. Birçok farklı spor dalı olması, kamp yapmanın popüler hale gelmesi ve iş alanının çapraz satış yapmaya çok müsait olması spor ve outdoor ürünleri bayilikleri fikirlerinin karlılığını arttırıyor. Ev hanımları, çocuklar, çalışan kadınlar, erkekler, gençler ve hatta ilerleyen yaştaki bireyler hedef kitleyi oluşturduğu için spor ve outdoor ürünlerinde bayilik veren firmalar tarafından sunulan ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı ön plana çıkıyor. Zorlu hava koşullarında dahi doğa ile bütünleşme fırsatını sunan outdoor ürünler çeşitliliği ile spor giyim bayiliklerini aratmıyor.

Spor Ürünlerinde Bayilikler

Spor ekipmanları bayilikleri bol ürün çeşitliliği ve ürün kalitesine göre farklı fiyat aralıkları ile spor ürünleri bayilikleri alan girişimcilerin yüzünü güldürüyor. Spor ürünleri spor sırasında konforu arttıran, sağlığı destekleyen ve aynı zamanda kendine has modası olan ürünlerdir. Spor giyim ürünlerine ek olarak spor malzemelerinin de satışının yapılabilmesi spor ürünleri bayilikleri alan girişimcilerin kazanç kanallarını çoğaltmaktadır.

Outdoor Ürün Bayilikleri

Dış hava koşullarına uygun ayakkabıları, ceketleri, montları, çantaları, kamp malzemelerini, çadırları, balıkçılık malzemelerini ve daha birçok fark yaratan ürünü satmak isteyen girişimciler outdoor ürün bayilikleri alabilirler. Oldukça karlı olmasının yanı sıra spesifik bir kitleye hitap edilmesini sağladığından prestij de sunan outdoor ürün bayilikleri alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bayilik veren firmalar tarafından benimsenen kalite standartlarıdır. Outdoor malzemeleri satın alan kitle dış hava koşullarında keyifli vakit geçirmek istediği için ürün kalitesine ve ürünlerin dayanıklılığına büyük önem verir. Bu gerçekler doğrultusunda seçilen outdoor ürün bayilikleri veren firmalar ile girişimciler yıllar boyu sürecek bir iş ortaklığını başlatabilirler.