Kappa Spor Giyim Ve Ayakkabı

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı Bayilik Açıklaması

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı Bayilik

Kappa aktif ve dinamik insanların spor yaparken ihtiyaç duydukları teknik ve fonksiyonel ürünleri, renkli ve modern bir görünümle sunar. Kappa ayakkabıları ve aksesuarları en iyi performansın garantisidir. Kısaca Kappa’nın tarihinden bahsedecek olursak. İkizler logosuyla tanınan Kappa markası 1978’de kurulmuştur. 1979 yılında İtalyan’nın önde gelen futbol klüplerinden olan Juventus’un sponsorluğuyla başlayan spor macerası, bu gün hala futbol, ragbi,basketbol, voleybol, F1, ralli, kayak, yelken, golf, eskrim gibi spor dallarında teknik ekipman sağlama ve sponsorluk olarak devam etmektedir. 

Kappa Bayilik KENPA TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1994 Yılında aktif ve spor giyimin dünyaca ünlü markası KAPPA’ nın tüm ürünlerinin Türkiye pazarına sunulması amacıyla kurulmuştur. KAPPA mağazalarında 3 ayrı koleksiyon sunulmaktadır. 

ROBE DI KAPPA :Klasik ve günlük spor giyim KAPPA :Aktif spor giyimKAPPA Gara :35 değişik ülkenin milli veya en popüler spor kulüpleri için özel olarak tasarlanan aktif spor kıyafet ve gereçleri. 2013 Kappa İlkbahar Yaz kolleksiyonuna kısa bir bakış: Her zaman olduğu gibi klasik bölümde, vaz geçemediğiniz ürünler günün moda renklerinde baş köşede olacak. Her zamandan farklı olarak, değişmez klasik polo pike üç ayrı kalıpta beğeninize sunulacak.

Fit kalıp, standart kalıp,rahat kalıp. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi kimi tişörtü ikinci bir deri olsun ister bedenine, kiminin tişörtünü giyişi tişörtünden daha anlamlıdır ve daha çok şey anlatır. Kappa’da bu sezon her beden tipine ve beğeniye göre polo pike var.

 

Kappa Spor Giyim ve Ayakkabı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR