Portakal Spor

Portakal Spor Bayileri Ile Birlikte Fitness Sektöründe Faaliyet Göstermeye Devam Ediyor.

Portakal Spor Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* İsim hakkı bedeli: 25.000 TL 4. Aydan itibaren aylık 300 TL royalty, Markamızın yatırım maliyeti ile ilgili bilgileri marka yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

Portakal Spor Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Portakal Spor Bayilik Şartları

Spor Salonu İçin Minimum 120 metrekarelik Bir Mekan Gerekmektedir.
Bunun 40-50 Metrekaresi Egzersiz Salonu, Minimum 10-12 Metrekaresi Soyunma Odası, 2 Adet Duş, 1 Adet tuvalet, 15 Metrekaresi Vitamin Bar Ve Dinlenme Bölümü, kalan Alan Müşteri Karşılama İçin Ayrılmalıdır.
Düz Ayak Bir İşyeri, Müstakil Bir Yapı, Giriş Altı Yarı Bodrum veya Uygun özellikteki Apartmanların Giriş Veya 1. kat Daireleri De mekan Olarak Seçilebilir.
Tavan Yüksekliğinin 2.35 Mt Den Az Olmaması Gerekmektedir.
İşyeri seçimi Yaparken, ana Caddelere çıkan Bağlantı Yolları üzerinde Olmasına Dikkat Ediniz. Ana Cadde Ve Bulvar üzerinde Olması Yoğun Ve Hareketli Araç Ve Yaya Trafiği Bakımından üyeleriniz Tarafından çok Rahat Hissettikleri Bir Ortam Olmamaktadır. Gene Cadde üzerinde Park Sorunu Yaşamaktadırlar. Kiralama Maliyetini De Gereksiz Olarak Yükseltmenize Gerek Kalmadan, Konum İtibariyle Hanımların Güzergahları üzerinde Kalan (semt Okulu, Kreşler, alışveriş Merkezleri, Pazar Yeri, büyük Marketler, Kuaför Salonları Civarında) Bölgelerde Olmasına özen Gösterilmelisiniz.böylece Tanıtım, Reklam Ve Duyuru İçin Fazla Bir çaba Sarf Etmeden Hedef Kitlenizin Sizi Kolayca Fark Etmesini Sağlamış Olursunuz. Yer Seçimi Ve Dekorasyonun Planlanması İle İlgili Merkeziniz Tarafından Size Destek Verilmektedir.
Portakal Ağacımızda Bir Portakal Olarak Yer Almak, Kendi İşini Kurmak İsteyen, çalışan Veya Ev Hanımı Olan, Belli Bir Eğitim Düzeyine Sahip, İletişim Becerileri Gelişmiş, Sporun önemini Bilen Ve Sporu Türk Kadınları İçin Yaygınlaştırmak Adına Bizimle Beraber çalışmak İsteyen, Tabi Ki Bunları Yaparken Gelir Elde Etmek İsteyen, Girişimci Ruhlu Kadınlarımızı Aramızda Görmekten Büyük Keyif Alacağız.

Portakal Spor Bayilik Açıklaması

Portakal Spor Bayilik

Portakal Spor 2007 yılında fitness sektörüne girmeye karar vermiş, ardından kullanılacak makinelerinin seri imalatı ve kısa süre sonra da bayilik verme sürecini başlatmıştır. Kadınların kas ve anatomik yapısına uygun olarak spor aletlerinin inovasyonunu yapan markamız işletmelerinde vücudu şaşırtma metoduna dayanan PS Sistemini uyguluyoruz. Bu sistem sayesinde diğer spor merkezlerinde kullanılan sistemlere oranla çok daha fazla yağ yakılmasını sağlıyoruz. Kadın girişimcilere fitness sektöründe çok cazip fırsatlarla kendi işletmelerini kurma fırsatı veriyor ve Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimizle birlikte markamızı geniş kitlelere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Portakal Spor Bayilik Şartları

Portakal Spor bayilik almak isteyen kadın girişimcilerimize çok cazip maliyetler ile bayilikler veriyoruz. Eğer isterlerse markamızın uygun bulması durumunda erkek girişimciler de yatırım yapabiliyorlar. Ayrıca Portakal Spor açabilmek için herhangi bir spor ya da fitness eğitimi alınmış olması zorunluluğu aramıyoruz. Portakal Spor işletmelerinin en az 120 metrekare alana sahip olmasını istiyoruz. Bu alanın 40 – 50 metrekaresinin egzersiz salonu, 10 – 12 metrekaresinin soyunma odası, 15 metrekaresinin vitamin bar, 2 adet duş, 1 adet tuvalet ve dinlenme bölümlerinden oluşmasını talep ediyoruz. İşletmelerimizin müstakil yapılarda, düz ayak işyerlerinde, giriş altı yarı bodrum ya da uygun özellikli apartmanların giriş / birinci katlarında açılmasını tercih ediyoruz. Tavan yüksekliğinin 2,35 metreden az olmamasına özen gösteriyoruz. İşyeri seçimi esnasında bayilik alacak girişimcilerimizin lokasyonun ana caddelere çıkan bağlantı yolları üzerinde bulunmasına özen göstermesi gerekliliğini belirtiyoruz. 

Portakal Spor bayilik almak isteyen girişimcilerimiz markamızın yatırım bedellerini öğrenmek için markamız yetkilileri ile iletişime geçebiliyor. Markamıza bayilik taleplerinin iletilmesi ile birlikte değerlendirme sürecini başlatıyoruz. Bayi adayımızın seçtiği lokasyonu inceliyoruz. Ardından tüm koşullarda karşılıklı anlaşmaya varmamız durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyor ve işletmemizin faaliyete hazır hale gelmesi için çalışmalarımızı başlatıyoruz. 

Portakal Spor Bayilik Avantajları

Portakal Spor bayilik alan kadın girişimcilerimiz sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkarani her bütçeye uygun üyelik olanakları sağlayan markamız sayesinde büyük bir kitleye ulaşabiliyorlar. Portakal Spor bayilik alan girişimciler işletmelerimizi ana caddelere çıkan bağlantı yolları üzerinde konumlandırmamızın avantajlarından da yararlanabiliyorlar. Cadde üzerindeki işlemelerin yaşadığı park sorunundan uzak kalıyorlar. Ayrıca kiralama maliyetlerini de gereksiz olarak yükseltmek durumunu yaşamıyorlar. Kadınların güzergahında kalan; okul, kreş, Pazar yeri, market, alışveriş merkezi, kuaför civarı gibi mekanların yoğun olduğu bölgelerde işletmelerimize yer veriyoruz. Böylece tanıtım ve reklam için çok fazla bir çaba sergilenmesine gerek kalmadan hedef kitlemizin işletmelerimizi kolaylıkla fark etmelerini sağlıyoruz. Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimize işletmelerimizin kuruluş aşamasından itibaren ihtiyaç duydukları her konuda destek sağlıyoruz. Şube açılışında markamız merkezindeki uzman personelimizi işletmelerimize gönderiyor ve sektördeki tüm bilgimizi bayilerimiz ile paylaşıyoruz. Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimiz müşterilerimize sağladığımız etkili ve eğlenceli sistemin kısa sürede sonuç vermesi, her yaşa uygulanabilir olması gibi avantajlar sayesinde kısa sürede giderlerini karşılamalarını sağlayacak üye sayılarına ulaşabiliyorlar.

Portakal Spor Bayilik Destekleri

Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi ve işletmenin dekorasyonunun planlanması konularında destek sağlıyoruz. Reklam desteklerimizin yanı sıra işletmelerimizin yer aldığı bölgeye hitaben yapılan broşür dağıtma ya da stand açma gibi faaliyetlerle de bayilerimizi destekliyoruz. Hazırladığımız broşürlerin köşelerinde yer alan 2 kişilik 1 kullanımlık deneme kuponları sayesinde potansiyel müşterilerimizin işletmelerimizi görmelerini, bizzat deneyimlemelerini ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyoruz. Yine bu çalışmamız sayesinde bayilerimizin müşteri sayılarında hızlı bir artış olduğunu da gözlemleyebiliyoruz. 

Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimizin ödediği franchise bedeli içerisinde; markamızın isim hakkı, 9 adet hidrolik fitness aleti ve 9 adet egzersiz platformu olmak üzere ana va ara platformlar, pilates topları, minderleri, lastikler, dumbellar, markamızın ürettiği makinelerimize verdiğimiz sınırsız ve sayısız garanti desteği, bayilerimizin ihtiyacına uygun olarak özel üretilmiş bilgisayar programı, personel işe alım desteği, işletme sahibinin ve işletmede görev alacak personelin eğitimi, franchisee el kitabı, tanıtım broşürleri, yağ – kas – su ölçümlerini yapan vücut analiz cihazı da dahil bulunuyor. Ayrıca Portakal Spor bayilik alan girişimcilerimize ülke genelinde gerçekleştirdiğimiz reklamlar sayesinde reklam ve tanıtım desteği sağlıyoruz. Bayilerimize özel fotoğrafların, bilgilerin, üye yorumlarının yer aldığı web sayfası ve arama motorlarında yapılan “kadınlara özel spor salonu” aramalarında ilk sırada çıkma garantisini veriyoruz. 

Portakal Spor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR