1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Spor ve Outdoor
  3. Fit-i'm Studio

Fit-i'm Studio

2016 yılında kurulan Fit-i’m Studio markası, modern ve bilimsel egzersiz metodlarını benimsemiş, bu yolda profesyonel ve kişilerin rahatını ön planda bulunduran bir hizmet anlayışı oluşturmuştur.

Spor ve Outdoor

250000 ₺


 2016 yılında Eskişehir’de kurulan Fit-i’m Studio markası, modern ve bilimsel egzersiz metodlarını benimsemiş, bu yolda profesyonel ve kişilerin rahatını ön planda bulunduran bir hizmet anlayışı oluşturmuştur.
 Temel ilkelerinden ve kurumsal yapısından ödün vermeden büyümek hedefi ile 2018 yılında Ankara’da ikinci şubesini açan markamız, reformer pilates ve performans egzersizleri metodlarını uygulamaktadır.

ARAÇ:

-Reformer
-Reformer tower
-Reformer cadillac

Tüm vücut antrenman cihazı ve en etkili fitness teknolojilerinden birisi. Vücuttaki tüm ana ve ince kas gruplarını (bacak, kalça, bel, sırt, kanat, karın, göğüs ve kol) aynı anda, kişinin özgür iradesi ve direnç sistemi ile çalıştıran fitness teknolojisi. Aynı zamanda fiziksel rahatsızlıkların (omurga rahatsızlıkları, kas hastalıkları vb.)  önlenmesi ya da giderilmesi amaçlı sağlık için spor aracı.

-Serbest ağırlıklar
-Fonksyionel fitness ekipmanları
-Tamamlayıcı aparatlar

Sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak adına fonksiyonel egzersizler esnasında kullanılacak tüm araç ve gereç.

KONSEPT:

Bire bir eğitmen eşliğinde kişilerin mevcut durumları (yaş, cinsiyet, sağlık problemleri vb.) göz önünde bulundurularak planlanan antrenman rutinleri ve bu süreçte üyelerin kendilerini evlerinde kadar rahat hissetmelerini sağlayacak samimi ve nezih bir ortam. Bilinen spor salonlarının aksine randevulu sistem ile kişiye özel alan temini.

FARKIMIZ:

Sağlık için spor mottosunu belirlemiş olan firmamız üyelerini ticari bir nesne olarak görmek yerine değerli vakitlerini paylaştıkları kişiler olarak görmektedir. Bu durum memnuniyet ve bunun getirdiği süreklilik adına temel kıstasımızdır.
            

  1. Spor Salonları

Fit-i'm Studio Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Fit-i'm Studio Şartlar & Koşullar

Fit-i'm Studio Fotoğraflar

Spor ve Outdoor Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör