Fit-I'm Studio

2016 Yılında Kurulan Fit-I’m Studio Markası, Modern Ve Bilimsel Egzersiz Metodlarını Benimsemiş, Bu Yolda Profesyonel Ve Kişilerin Rahatını Ön Planda Bulunduran Bir Hizmet Anlayışı Oluşturmuştur.

Fit-i'm Studio Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* 50.000 TL Bayilik giriş bedeli, ortalama 80.000 cihaz ve ekipman, 40,000 dekorizasyon

Fit-i'm Studio Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fit-i'm Studio Bayilik Şartları

Tüm Bayiler Merkez şubeye Bağlı Olacaktır.
Franchisee İşletmesinin Gelişmesi Ve Franchise Sisteminin Ortak Kimliği İle Saygınlığının Korunması İçin Azami Gayreti Göstermelidir.
Sözleşme Franchısor’ın Muvafakatı Olmadan 3. şahıslara Devir Ve Temlik Edilemez. Sözleşmeden Doğan Haklar Kullandırılamaz.
Anlaşmanın Feshi; İşbu Sözleşmedeki Yükümlülüklere Uyulmaması Yerine Getirilmemesi Veya Yapılan İhtara Rağmen 3 Gün İçinde önlem Alınmaması Halinde Sözleşme Franchisor Tarafından Tek Taraflı Olarak Feshedilir.

Fit-i'm Studio Bayilik Açıklaması


 2016 yılında Eskişehir’de kurulan Fit-i’m Studio markası, modern ve bilimsel egzersiz metodlarını benimsemiş, bu yolda profesyonel ve kişilerin rahatını ön planda bulunduran bir hizmet anlayışı oluşturmuştur.
 Temel ilkelerinden ve kurumsal yapısından ödün vermeden büyümek hedefi ile 2018 yılında Ankara’da ikinci şubesini açan markamız, reformer pilates ve performans egzersizleri metodlarını uygulamaktadır.

ARAÇ:

-Reformer
-Reformer tower
-Reformer cadillac

Tüm vücut antrenman cihazı ve en etkili fitness teknolojilerinden birisi. Vücuttaki tüm ana ve ince kas gruplarını (bacak, kalça, bel, sırt, kanat, karın, göğüs ve kol) aynı anda, kişinin özgür iradesi ve direnç sistemi ile çalıştıran fitness teknolojisi. Aynı zamanda fiziksel rahatsızlıkların (omurga rahatsızlıkları, kas hastalıkları vb.)  önlenmesi ya da giderilmesi amaçlı sağlık için spor aracı.

-Serbest ağırlıklar
-Fonksyionel fitness ekipmanları
-Tamamlayıcı aparatlar

Sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak adına fonksiyonel egzersizler esnasında kullanılacak tüm araç ve gereç.

KONSEPT:

Bire bir eğitmen eşliğinde kişilerin mevcut durumları (yaş, cinsiyet, sağlık problemleri vb.) göz önünde bulundurularak planlanan antrenman rutinleri ve bu süreçte üyelerin kendilerini evlerinde kadar rahat hissetmelerini sağlayacak samimi ve nezih bir ortam. Bilinen spor salonlarının aksine randevulu sistem ile kişiye özel alan temini.

FARKIMIZ:

Sağlık için spor mottosunu belirlemiş olan firmamız üyelerini ticari bir nesne olarak görmek yerine değerli vakitlerini paylaştıkları kişiler olarak görmektedir. Bu durum memnuniyet ve bunun getirdiği süreklilik adına temel kıstasımızdır.
            

Fit-i'm Studio Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR