Fitbull

Fitbull Bayilik Açıklaması

Fitbull Bayilik

Fitbull Bayilik Hakkında : Sporcu Besinleri Kategorisinde 30'dan Fazla Markanın Yetkili Tedarikçisi Olan Fitbull.com Bayilik verecektir. 6 adet bayilik verecektir. 

Fitbull Bayilik ve Bayilik Şartları  Fitbull, bir işletme değil her sabah severek geldiğimiz buluşma noktamız. Spor bizler için para kazandığımız bir araç değil, yaşamımızdaki en büyük ortak nokta, bir amaç. Sporcu hedef kitlemiz asla olmadı sonuna kadar desteklediğimiz arkadaşlarımız, vazgeçilmezlerimiz. Burada müşterilerimiz yok ancak dostlarımız ve üyelerimiz var. Uzun yıllardır her biri sporun her alanında ilgili ve bilgili ekibimizin ortaya çıkardığı doğal sonuç Fitbull; küçük bir aile işi..

Üniversite yıllarında bireyi olduğumuz üniversite takımına kar amacı gütmeden sporcu ürünleri tedarik ederek başladı aşkımız. Kısa zamanda arkadaşlarımızın ve diğer Üniversitelerin desteğini kazandık. Türkiye’de sporcu ürünleri pazarında en iyi hizmet veren ve en büyük marka olabilme motivasyonu ile Fitbull.com’u Mayıs 2013 de kurduk. Enerjik, yüksek motivasyonlu, kıpır kıpır bir ekiple tüm Türkiye’nin hizmetindeyiz.

 Fitbull Bayilik ve Bayilik Şartları Attığımız her adımda büyüyerek Fitbull’u daha da yükseklere taşıyıp dünya markası olabilmek tek hayalimiz. Bu ilham kaynağı ile çıktığımız yolda üyemiz olan her sporcunun hayatını güzelleştirip ona fayda sağlamak ise en büyük amacımız. Sizlere her konuda yardım etmek isteriz bildiğimiz en iyi şey ise hedeflediğiniz fit görünüme, sağlıklı bir şekilde yüksek motivasyonla ulaştırmak. Çözüm ortağımız ve aileden biri olmak ister misiniz?

Fitbull’un marka gücüne ortak olmak için uygun bulduğumuz kişilere çok yakında bayilikler vereceğiz. Türkiye’nin her yerinde anahtar teslim mağaza bayiliği ve detaylar için iletişime geçiniz. 

FİRMA İSMİ: Fitbull 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Sporcu Besinleri - Vitaminler 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Fitbull Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik Şartları İçin 0850 532 28 55 nolu telefon ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. 180.000 TL lik yatırım maliyeti dahilindekiler. 75 m2'ye kadar  anahtar teslim mağaza dizaynı ve Perakende satış fiyatı ile 235.000 TL değerinde sporcu besini. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Fitbull Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR