Provitanya Sporcu Gıdaları

Sporcu Gıdaları Satışı Yapan Provitanya Hem Bayilik Veriyor Hem De Toptan Satış Yaparak Sporcu Gıdalarına Erişimi Kolaylaştırıyor.

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Provitanya bayilik bütçesi işletmenin alanına göre değişmekle birlikte 150 – 200 bin TL arasında değişmektedir.

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
İşlek Caddelerde İşletme Bulunması
Müşteri Memnuniyetinin üst Düzeyde Tutulması
Fayda Sağlama Odağında Hizmet Verilmesi

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik Açıklaması

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik

Türkiye’de sporcu gıdalarısektöründe faaliyet gösteren Provitanya bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Sağlıklı yaşam ve fit bir vücut beklentisinin artmasıyla ürün çeşitliliği sayesinde satış hacmini giderek arttıran marka hedef kitlesine çoklu çözümler sunuyor. 

Spor salonlarına, eczanelere ve spor kulüplerine toptan sporcu gıdası satışı gerçekleştirmenin yanı sıra bayilik vermeyi de sürdüren firma yalnızca güvenilir ve orijinal ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. İş fikri bulmakta zorlanan girişimcilere karlı bir kazanç kapısı aralayan Provitanya Sporcu Gıdaları; bayilik sürecinde sunduğu desteklerle de girişimcilerin kaygılarını azaltıyor. 

Siz de hacmi her geçen gün artan spor gıdaları sektöründe faaliyet göstermek ve bu alan özelinde yatırım yapmak istiyorsanız Provitanya bayilik şartlarıProvitanya bayilik süreci ve Provitanya bayilik başvurusu hakkında hazırladığımız bu yazımızda merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

Provitanya Bayilik Şartları

35’ten fazla markanın ürünlerinin tedarikini yapan ve BSN ile Optimum markalarının distribütörlüğünü üstlenen Provitanya bayilik almak isteyen girişimcilerden ilk olarak gerekli yatırım bütçesine sahip olmasını bekliyor. Provitanya bayilik bütçesi işletmenin alanına göre değişiyor olsa da genel olarak 150 bin TL – 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Bayilerine anahtar teslim bayilik veren marka yer seçimine de dikkat ediyor. 

Provitanya markasını temsil edecek girişimcilerin en az 50 m2’lik işletmeler bulması şartı aranıyor. İşletmenin işlek caddelerde, yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ve marka değeri yüksek AVM’lerde açılması markanın öncelikleri arasında yer alıyor. Ürün satışı konusunda deneyimi bulunan; sporcu besinlerinin işlevini müşterilerine kapsamlı bir şekilde anlatmaya istek duyan girişimciler marka ile uzun süreli iş ortaklıkları kurabiliyor. 

Provitanya bayilik şartları ile ilgili kapsamlı bilgi almak isteyen işletmecilerin firma yetkililerine ulaşması; Provitanya bayilik başvurusu aşamalarını tamamlaması gerekiyor. Türkiye genelinde bayilik veren Provitanya sağlığa zarar vermeyen, güvenilir ve sporcuların hayatını kolaylaştıran çözümler sunan ürünlerin satış hakkını bayilerine veriyor. 

Provitanya Bayilik Almanın Avantajları

Sporcular hareket düzeyi düşük olan kişilere göre daha farklı beslenmelidir. Yaptıkları antrenmanların verimliliğinin arttırılması, yağ yakım süreçlerinin hızlanması, kas oluşum süreçlerinin desteklenmesi ve metabolizmalarının hızlandırılması için zaman zaman sporcu takviyeleri kullanmaları gerekebilir. Vücutlarının ihtiyaç duydukları besinleri doğal gıdalardan karşılamak her zaman mümkün olmadığından sporcu gıdaları sporculara pratik bir şekilde ihtiyaçları olan amino asitleri, besinleri ve vitaminleri sunar.

Spor gıdaları sektöründe yaşanan yükseliş Provitanya bayilik avantajlarını arttırmaktadır. Firma dünyaca tanınmış sporcu gıda üreticisi firmaların distribütörlüğünü üstlenmiştir ve dolayısıyla en sağlıklı ürünleri tüketicilere sunmaktadır. Bayilik alan girişimciler doğru lokasyonda faaliyetlerine devam ettikleri takdirde spor yapan binlerce kadına ve erkeğe sporcu ürünleri satma karlılığını yaşayabilirler. 

Farklı işlevleri ve faydaları olan sporcu gıdaları çoklu olarak da satılabileceği için bayilerin kazançları doğrudan fazlalaşır. Provitanya bayilik verdiği girişimcilere bölge koruması, eğitim, lokasyon seçimi, personel temini, reklam ve pazarlama gibi destekler de vermektedir. Tüm bu unsurlar düşünüldüğünde sporcu gıdaları satışı yapılmasının avantajları net bir şekilde ön görülebilir. 

Amino asit takviyeleri, performans iyileştiriciler, form ve diyet ürünleri, kilo aldırma ürünleri, vitaminler, mineraller, atıştırmalıklar ve hatta fitness aksesuarları satarak siz de birikimlerinizi değerlendirebilir; Provitanya bayiliği alarak prestijli bir işin sahibi olabilirsiniz. 

Provitanya Sporcu Gıdaları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR