B-Fit

Kadınlara Özel Spor Ve Yaşam Merkezi Markası Olarak Faaliyetlerini Sürdüren B-Fit; 200’Den Fazla Merkezi Ile Türkiye’deki 51 Ilde Faaliyet Gösteriyor.

b-fit Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* b-fit bayilik açmak için gerekli bütçe girişimcinin bulunduğu bölgeye göre değişse de 1. BÖLGE için bayilik bütçesinin yaklaşık 85 bin TL olduğu bilinmektedir.

b-fit Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

b-fit Bayilik Şartları

Bulunacak Lokasyonun En Az 120 Metrekare Alana Sahip Olması
Kadın Girişimcinin Güler Yüzlü, çözüm Odaklı Ve Pozitif Olması
İşletmenin Kalabalık Bir Lokasyonda Bulunması

b-fit Bayilik Açıklaması

Yaşı ve gelir seviyesi fark etmeksizin tüm kadınların spor yapması, sağlıklı yaşaması ve özgüvenlerinin arttırılması amacıyla kurulan b-fit; kadın girişimcileri destekleyen, onların uygun b-fit bayilik ücretleri ile kendi işlerinin sahibi olmasını amaçlayan ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyen bir markadır. 

Kalite, sorumluluk, ilham vericilik, pozitiflik, inanç ve bilimsellik gibi değerleri benimseyen; faaliyet gösterdiği her bir ilde kadınlara özel spor dersleri ile hedef kitlesini özelleştirerek genişleten b-fit bayilik veren firmalar arasında en çok talep görenler arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana franchise vererek şube sayısını arttıran marka günümüzde 515 binden fazla kadına hizmet sunuyor. 

Spor yapmanın bir lüks olmadığı fikrini yaymak için uygun fiyatlarla müşterilerine hitap eden b-fit bayilikvereceği kadın girişimcilerden de düşük bayilik ücretiistiyor. Marka spesifik hedef kitlesine spor yapma bilinci aşılarken günde yalnızca 30 dakika ayırıldığında dahi insan bedenindeki değişimin mümkün olabileceği inancını aşılıyor. 

b-fit Bayilik Şartları

b-fit bayilik almak isteyen girişimcilerin mutlaka kadın olması gerekiyor; marka bu konuda çok net bir duruş sergiliyor. Erkek girişimcilere %49 ortaklık hakkı tanıyan ancak işletmenin yönetiminin kadınlara bırakılması koşulunu öne süren firma kadınların iş hayatına daha çok katılması adına üstlendiği misyondan vazgeçmiyor. 

b-fit bayilik şartları arasında lokasyon kriterleri de bulunuyor. Minimum 120 metrekare alana sahip olan; işlek lokasyonlarda ve kalabalık bölgelerde bulunan dükkanlar firmanın onayından geçebiliyor. Aynı zamanda bu dükkanda 1 adet soyunma odası, 2 adet duş, 1 adet tuvalet, 40 metrekare spor alanı ve küçük bir kafe bölümünün bulunması gerektiğinin de altı çiziliyor. Girişimciler lokasyon bulma konusunda sıkıntı yaşadıkları takdirde firmadan yer bulma desteği alabiliyor. 

b-fit bayilik almak isteyen girişimcilerin en çok merak ettiği konuların başında b-fit bayilik ücretlerigeliyor. Marka bu ücretleri girişimcinin işletmesini açacağı lokasyon doğrultusunda farklılaştırıyor.  b-fit bayilik ücretleri:

  • 1.Bölge (İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Antalya, Eskişehir vb.) için 64.000.-TL + KDV
  • 2.Bölge (Adana, Aydın, Çanakkale, Denizli, Edirne, Kayseri vb.) için 54.000.-TL + KDV
  • 3.Bölge (Amasya, Artvin, Çorum, düzce, Hatay, Rize vb.) için 44.000.-TL + KDV

İstenen bu rakama ek olarak 6900 TL’lik açılış malzeme paketi ödemesi yapan girişimciler b-fit bayilikleri mali gereksinimleri karşılamış oluyorlar. 

b-fit bayilik şartlarını karşıladığını düşünen girişimcilerin b-fit bayilik başvurusuyapması gerekiyor. Bunun için iletişim numaralarından ya da bayilik başvuru formundan yararlanılabiliyor. Firma bu aşamadan itibaren girişimcilerinin hayatını kolaylaştıracak ve kendilerine ticari başarı getirecek desteklerini vermeye başlıyor. 

b-fit Bayilik Avantajları

Kadınlara uygun fiyatlı, motive edici ve sağlıklı bir hizmet sunan b-fit markası girişimcilerin en çok tercih ettiği bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Marka bilinirliği yüksek olan ve düşük sayılabilecek franchise bedelleri isteyen marka salt kar odaklı hareket etmiyor. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve istihdam arttırma gibi bir amaç güden b-fit sunduğu desteklerle de girişimcilerinin risklerini minimize ediyor. 

Bölge koruma, pazarlama, personel, eleman seçimi, eğitim, lokasyon bulma, açılış ve daha birçok destek sunan firma kadın girişimcilerin başarısı adına tüm adımları atıyor. 

Siz de spor salonu bayilikleri arıyor ve kadınlara özel bir hizmet vermek istiyorsanız b-fit bayilik ilanlarını takip edebilirsiniz. Bayilik başvurusu yapıp firma yetkilileriyle iletişime geçerek başarılı ve ekonomik özgürlüğe sahip olacağınız bir işe sahip olabilirsiniz. 

 

b-fit Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR