Bisan

Bisan Bayilik Açıklaması

Bisan Hakkında : Bisan, 1963 yılında İzmir'de yerli imkanlarla bisiklet üretmek üzere kurulmuş ülkemizin ilk bisiklet fabrikasıdır. 1974 yılında Türkiyenin ilk motosiklet fabrikası olan Egemosan Kemalpaşa üretim tesislerini kurarak Peugeot markası ve lisansı ile iki zamanlı, tek silindirli moped, moped motoru ve yedek parçası üretimine başladı. 

 Bisan Bayilik 1993 yılında EGE JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bisiklet ve moped modelleri için jant ve çamurluk üretmek üzere İzmir / Bornova’da faaliyetine başladı. 2000'li yıllarda ise Bisan, moped üretimi ile birlikte önce motosiklet ithalatı ve daha sonra bu ürünlerin montajını yaparak motosiklet kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Günümüzde motosiklet sektöründe kendi tesislerinde katma değer sağlayabilen ve her iki ürün grubunda da ihracat yapabilen ender firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

49 yıllık kurumsal yapısı, köklü bayi ve servis teşkilatı, üstün kalite anlayışı ve % 100 yerli sermaye yapısı ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biridir. 400 satış noktası, 637 yetkili servis ı ile hizmet veren Bisan A.Ş. kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemektedir. 64.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde üretim yapan Bisan A.Ş., motosiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 200 adet motosiklet, bisiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 450 adet bisiklet üretim kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir. 

 

Bisan Bisiklet ve Bisan Motosiklet Bayilik başvuru formuna giderek Bisan Bayilik Formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Bisan Bayilik Şartlarını ve Detaylı bilgi almak isteyenler için yazının devamında bulunan iletişim bilgilerinden Bisan Bayilik Departmanına ulaşıp öğrenebilirsiniz. 

 

Bisan Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR